Nové Město na Moravě – SP v biatlonu 2016/17 – 3. kolo – Výsledky

Od čtvrtka 15.12. do neděle 18.12. probíhá v Novém Městě na Moravě ve Vysočina aréně 3. kolo světového poháru v biatlonu.

Zde jsou přehledně výsledky jednotlivých závodů:

Světový pohár v biatlonu – 3. kolo – výsledky

Muži – sprint (10 km):1. M. Fourcade (Fr.) 23:48,0 (1 trest. okruh), 2. Šipulin (Rus.) -1,6 (0), 3. Svendsen -6,4 (1), 4. J.T. Bö (oba Nor.) -10,5 (1), 5. Iliev (Bulh.) -15,8 (1), 6. Rastorgujevs (Lot.) -16,3 (1), 7. Semenov (Ukr.) -18,8 (0),8. Moravec (ČR) -26,5 (0),9. Eberhard (Rak.) -28,6 (3), 10. Bjöntegaard (Nor.) -30,1 (1),

…19. Soukup -47,1 (0), 28. Krčmář -1:06,7 (2), 44. Šlesingr -1:31,9 (3), 76. Kristejn (všichni ČR) -2:38,3 (2).

Stíhací závod (12,5 km)

1. M. Fourcade (Fr.) 32:53,6 (1 trest. okruh), 2. Šipulin (Rus.) -30,2 (2), 3. Fillon-Maillet (Fr.) -38,3 (0), 4. Schempp (Něm.) -38,4 (0), 5. J.T. Bö (Nor.) -1:02,7 (3), 6. Roesch (Belg.) -1:03,6 (0), 7. Rastorgujevs (Lot.) -1:03,8 (2), 8. Beatrix (Fr.) -1:20,9 (1), 9. Bailey (USA) -1:22,1 (2),10. Krčmář -1:27,3 (1),

…19. Šlesingr -1:54,8 (2), 20. Soukup -1:54,9 (1), 50. Moravec (všichni ČR) -5:07,4 (6).

Muži – závod s hromadným startem na 15 km

1. M. Fourcade (Fr.) 36:18,9 (1 tr. okruh), 2. Schempp (Něm.) -8,3 (2), 3. Babikov (Rus.) -9,4 (1), 4. Moravec (ČR) -9,7 (2), 5. Pidručnyj (Ukr.) -10,2 (1), 6. Jelisejev (Rus.) -11,0 (2), 7. Björndalen (Nor.) -11,3 (2), 8. Fillon Maillet (Fr.) -13,7 (2), 9. J. Bö (Nor.) -19,8 (3), 10. Desthieux (Fr.) -28,8 (2), …19. Krčmář -1:06,9 (3), 27. Soukup -2:00,3 (4), 30. Šlesingr (všichni ČR) -2:31,0 (6).

Průběžné pořadí SP (po 8 z 26 závodů)

1. M. Fourcade 468 b., 2. Šipulin (Rus.) 310, 3. J. Bö 308, 4. Björndalen 258, 5. Schempp 251, 6. Cvetkov (Rus.) 240, …14. Krčmář 168, 15. Moravec 167, 24. Šlesingr 131, 41. Soukup 51, 69. Krupčík (ČR) 3.
 




 

Ženy – sprint 7,5 km:

1. Akimovová (Rus.) 21:58,9 (0 trest. okruhů), 2. Chevalierová (Fr.) -4,3 (0), 3. Dunkleeová (USA) -5,1 (0), 4. Dahlmeierová (Něm.) -16,5 (2), 5. Mäkäräinenová (Fin.) -18,2 (2), 6. Braisazová (Fr.) -18,4 (2), 7. Wiererová (It.) -23,4 (1), 8. Bescondová (Fr.) -24,8 (0), 9. Birkelandová (Nor.) -29,4 (1), 10. Preussová (Něm.) -30,9 (1),

…13. Koukalová -36,8 (3), 16. Vítková -41,6 (1), 21. Puskarčíková -52,9 (1), 64. Charvátová -2:00,7 (5), 69. Davidová (všechny ČR) -2:08,9 (3).

Stíhací závod (10 km)

1. Chevalierová (Fr.) 30:38,1 (1), 2. Wiererová (It.) -9,5 (2), 3. Akimovová (Rus.) -19,4 (1), 4. Dunkleeová (USA) -28,0 (2), 5. Dorinová Habertová (Fr.) -43,8 (3), 6. Preussová -48,9 (2), 7. Dahlmeierová (obě Něm.) -57,0 (3), 8. Koukalová (ČR) -59,8 (3),9. Eckhoffová (Nor.) -59,8 (4), 10. Hildebrandová (Něm.) -1:04,1 (1),

…12. Vítková -1:23,4 (2), 26. Puskarčíková (obě ČR) -2:18,1 (3).

Závod s hromadným startem na 12 km

1. Koukalová (ČR) 34:42,1 (1), 2. Dahlmeierová (Něm.) -3,1 (2), 3. Wiererová (It.) 9,7 (1), 4. Hinzová (Něm.) -15,5 (1), 5. Olsbuová (Nor.) -21,6 (2), 6. Preussová (Něm.) -26,8 (2), 7. Dorinová Habertová (Fr.) -33,2 (2), 8. Mäkäräinenová (Fin.) -39,9 (3), 9. Hauserová (Rak.) -43,1 (2), 10. Akimovová (Rus.) -48,1 (2), …16. Vítková -1:15,0 (3), 17. Puskarčíková (obě ČR) -1:17,2 (3).

Průběžné pořadí SP (po 8 z 26 závodů)

1. Dahlmeierová 410, 2. Mäkäräinenová 312, 3. Koukalová 305, 4. Dorinová Habertová 291, 5. Braisazová (Fr.) 275, 6. Wiererová 260, …8. Puskarčíková 227, 14. Vítková 177, 39. Charvátová (ČR) 52.

 

 




 

 

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on FacebookEmail this to someoneShare on Google+Tweet about this on Twitter