Program německé fotbalové ligy 2018/2019

V Německu se před startem BundesLigy řeší nejen německý propadák na Mistrovství světa, ale také odpověď na otázku: Vyhraje Bayern Mnichov opět Bundesligu? Bayern slavil titul v posledních šesti letech.

Bayern ukázal svou sílu o víkendu v německém Superpoháru, kde jasně přehrál Frankfurt 5:0.

Bundesligu hraje 18 týmů. Do ligy mistrů postupují první tři přímo do hlavní fáze Ligy mistrů a čtvrtý do jejího 4. předkola. Pátý a šestý tým z německé ligy hrají Evropskou ligu.

Dva nejhorší týmy soutěže sestupují do 2. ligy, třetí od konce jde do baráže.

Bundesligu můžete sledovat na sportovních programech Digi Sport, kde také jsou k vidění zápasy Premier League, La Ligy nebo Serie A.

Program Bundesligy 2018/2019

1. kolo
24.8. 20:30 Bayern Hoffenheim
25.8. 15:30 Brémy Hannover
25.8. 15:30 Düsseldorf Augsburg
25.8. 15:30 Freiburg Frankfurt
25.8. 15:30 Hertha Norimberk
25.8. 15:30 Wolfsburg Schalke
25.8. 18:30 Mönchengladbach Leverkusen
26.8. 15:30 Mohuč Stuttgart
26.8. 18:00 Dortmund Lipsko
2. kolo
31.8. 20:30 Hannover Dortmund
1.9. 15:30 Augsburg Mönchengladbach
1.9. 15:30 Frankfurt Brémy
1.9. 15:30 Hoffenheim Freiburg
1.9. 15:30 Leverkusen Wolfsburg
1.9. 15:30 Norimberk Mohuč
1.9. 18:30 Stuttgart Bayern
2.9. 15:30 Lipsko Düsseldorf
2.9. 18:00 Schalke Hertha
3. kolo
14.9. 20:30 Dortmund Frankfurt
15.9. 15:30 Bayern Leverkusen
15.9. 15:30 Düsseldorf Hoffenheim
15.9. 15:30 Mohuč Augsburg
15.9. 15:30 Lipsko Hannover
15.9. 15:30 Wolfsburg Hertha
15.9. 18:30 Mönchengladbach Schalke
16.9. 15:30 Brémy Norimberk
16.9. 18:00 Freiburg Stuttgart
4. kolo
21.9. 20:30 Stuttgart Düsseldorf
22.9. 15:30 Augsburg Brémy
22.9. 15:30 Hertha Mönchengladbach
22.9. 15:30 Hoffenheim Dortmund
22.9. 15:30 Norimberk Hannover
22.9. 15:30 Wolfsburg Freiburg
22.9. 18:30 Schalke Bayern
23.9. 15:30 Leverkusen Mohuč
23.9. 18:00 Frankfurt Lipsko
5. kolo
25.9. 18:30 Brémy Hertha
25.9. 20:30 Bayern Augsburg
25.9. 20:30 Freiburg Schalke
25.9. 20:30 Hannover Hoffenheim
26.9. 18:30 Düsseldorf Leverkusen
26.9. 20:30 Dortmund Norimberk
26.9. 20:30 Mohuč Wolfsburg
26.9. 20:30 Mönchengladbach Frankfurt
26.9. 20:30 Lipsko Stuttgart
6. kolo
28.9. 20:30 Hertha Bayern
29.9. 15:30 Hoffenheim Lipsko
29.9. 15:30 Norimberk Düsseldorf
29.9. 15:30 Schalke Mohuč
29.9. 15:30 Stuttgart Brémy
29.9. 15:30 Wolfsburg Mönchengladbach
29.9. 18:30 Leverkusen Dortmund
30.9. 15:30 Frankfurt Hannover
30.9. 18:00 Augsburg Freiburg
7. kolo
6.10. 15:30 Bayern Mönchengladbach
6.10. 15:30 Brémy Wolfsburg
6.10. 15:30 Dortmund Augsburg
6.10. 15:30 Düsseldorf Schalke
6.10. 15:30 Freiburg Leverkusen
6.10. 15:30 Hannover Stuttgart
6.10. 15:30 Hoffenheim Frankfurt
6.10. 15:30 Mohuč Hertha
6.10. 15:30 Lipsko Norimberk
8. kolo
20.10. 15:30 Augsburg Lipsko
20.10. 15:30 Frankfurt Düsseldorf
20.10. 15:30 Hertha Freiburg
20.10. 15:30 Leverkusen Hannover
20.10. 15:30 Mönchengladbach Mohuč
20.10. 15:30 Norimberk Hoffenheim
20.10. 15:30 Schalke Brémy
20.10. 15:30 Stuttgart Dortmund
20.10. 15:30 Wolfsburg Bayern
9. kolo
27.10. 15:30 Brémy Leverkusen
27.10. 15:30 Dortmund Hertha
27.10. 15:30 Düsseldorf Wolfsburg
27.10. 15:30 Freiburg Mönchengladbach
27.10. 15:30 Hannover Augsburg
27.10. 15:30 Hoffenheim Stuttgart
27.10. 15:30 Mohuč Bayern
27.10. 15:30 Norimberk Frankfurt
27.10. 15:30 Lipsko Schalke
10. kolo
3.11. 15:30 Augsburg Norimberk
3.11. 15:30 Bayern Freiburg
3.11. 15:30 Hertha Lipsko
3.11. 15:30 Leverkusen Hoffenheim
3.11. 15:30 Mohuč Brémy
3.11. 15:30 Mönchengladbach Düsseldorf
3.11. 15:30 Schalke Hannover
3.11. 15:30 Stuttgart Frankfurt
3.11. 15:30 Wolfsburg Dortmund
11. kolo
10.11. 15:30 Brémy Mönchengladbach
10.11. 15:30 Dortmund Bayern
10.11. 15:30 Düsseldorf Hertha
10.11. 15:30 Frankfurt Schalke
10.11. 15:30 Freiburg Mohuč
10.11. 15:30 Hannover Wolfsburg
10.11. 15:30 Hoffenheim Augsburg
10.11. 15:30 Norimberk Stuttgart
10.11. 15:30 Lipsko Leverkusen
12. kolo
24.11. 15:30 Augsburg Frankfurt
24.11. 15:30 Bayern Düsseldorf
24.11. 15:30 Freiburg Brémy
24.11. 15:30 Hertha Hoffenheim
24.11. 15:30 Leverkusen Stuttgart
24.11. 15:30 Mohuč Dortmund
24.11. 15:30 Mönchengladbach Hannover
24.11. 15:30 Schalke Norimberk
24.11. 15:30 Wolfsburg Lipsko
13. kolo
1.12. 15:30 Brémy Bayern
1.12. 15:30 Dortmund Freiburg
1.12. 15:30 Düsseldorf Mohuč
1.12. 15:30 Frankfurt Wolfsburg
1.12. 15:30 Hannover Hertha
1.12. 15:30 Hoffenheim Schalke
1.12. 15:30 Norimberk Leverkusen
1.12. 15:30 Lipsko Mönchengladbach
1.12. 15:30 Stuttgart Augsburg
14. kolo
8.12. 15:30 Bayern Norimberk
8.12. 15:30 Brémy Düsseldorf
8.12. 15:30 Freiburg Lipsko
8.12. 15:30 Hertha Frankfurt
8.12. 15:30 Leverkusen Augsburg
8.12. 15:30 Mohuč Hannover
8.12. 15:30 Mönchengladbach Stuttgart
8.12. 15:30 Schalke Dortmund
8.12. 15:30 Wolfsburg Hoffenheim
15. kolo
15.12. 15:30 Augsburg Schalke
15.12. 15:30 Dortmund Brémy
15.12. 15:30 Düsseldorf Freiburg
15.12. 15:30 Frankfurt Leverkusen
15.12. 15:30 Hannover Bayern
15.12. 15:30 Hoffenheim Mönchengladbach
15.12. 15:30 Norimberk Wolfsburg
15.12. 15:30 Lipsko Mohuč
15.12. 15:30 Stuttgart Hertha
16. kolo
18.12. 20:30 Bayern Lipsko
18.12. 20:30 Brémy Hoffenheim
18.12. 20:30 Düsseldorf Dortmund
18.12. 20:30 Freiburg Hannover
18.12. 20:30 Hertha Augsburg
18.12. 20:30 Mohuč Frankfurt
18.12. 20:30 Mönchengladbach Norimberk
18.12. 20:30 Schalke Leverkusen
18.12. 20:30 Wolfsburg Stuttgart
17. kolo
22.12. 15:30 Augsburg Wolfsburg
22.12. 15:30 Dortmund Mönchengladbach
22.12. 15:30 Frankfurt Bayern
22.12. 15:30 Hannover Düsseldorf
22.12. 15:30 Hoffenheim Mohuč
22.12. 15:30 Leverkusen Hertha
22.12. 15:30 Norimberk Freiburg
22.12. 15:30 Lipsko Brémy
22.12. 15:30 Stuttgart Schalke
18. kolo
19.1. 15:30 Augsburg Düsseldorf
19.1. 15:30 Frankfurt Freiburg
19.1. 15:30 Hannover Brémy
19.1. 15:30 Hoffenheim Bayern
19.1. 15:30 Leverkusen Mönchengladbach
19.1. 15:30 Norimberk Hertha
19.1. 15:30 Lipsko Dortmund
19.1. 15:30 Schalke Wolfsburg
19.1. 15:30 Stuttgart Mohuč
19. kolo
26.1. 15:30 Bayern Stuttgart
26.1. 15:30 Brémy Frankfurt
26.1. 15:30 Dortmund Hannover
26.1. 15:30 Düsseldorf Lipsko
26.1. 15:30 Freiburg Hoffenheim
26.1. 15:30 Hertha Schalke
26.1. 15:30 Mohuč Norimberk
26.1. 15:30 Mönchengladbach Augsburg
26.1. 15:30 Wolfsburg Leverkusen
20. kolo
2.2. 15:30 Augsburg Mohuč
2.2. 15:30 Frankfurt Dortmund
2.2. 15:30 Hannover Lipsko
2.2. 15:30 Hertha Wolfsburg
2.2. 15:30 Hoffenheim Düsseldorf
2.2. 15:30 Leverkusen Bayern
2.2. 15:30 Norimberk Brémy
2.2. 15:30 Schalke Mönchengladbach
2.2. 15:30 Stuttgart Freiburg
21. kolo
9.2. 15:30 Bayern Schalke
9.2. 15:30 Brémy Augsburg
9.2. 15:30 Dortmund Hoffenheim
9.2. 15:30 Düsseldorf Stuttgart
9.2. 15:30 Freiburg Wolfsburg
9.2. 15:30 Hannover Norimberk
9.2. 15:30 Mohuč Leverkusen
9.2. 15:30 Mönchengladbach Hertha
9.2. 15:30 Lipsko Frankfurt
22. kolo
16.2. 15:30 Augsburg Bayern
16.2. 15:30 Frankfurt Mönchengladbach
16.2. 15:30 Hertha Brémy
16.2. 15:30 Hoffenheim Hannover
16.2. 15:30 Leverkusen Düsseldorf
16.2. 15:30 Norimberk Dortmund
16.2. 15:30 Schalke Freiburg
16.2. 15:30 Stuttgart Lipsko
16.2. 15:30 Wolfsburg Mohuč
23. kolo
23.2. 15:30 Bayern Hertha
23.2. 15:30 Brémy Stuttgart
23.2. 15:30 Dortmund Leverkusen
23.2. 15:30 Düsseldorf Norimberk
23.2. 15:30 Freiburg Augsburg
23.2. 15:30 Hannover Frankfurt
23.2. 15:30 Mohuč Schalke
23.2. 15:30 Mönchengladbach Wolfsburg
23.2. 15:30 Lipsko Hoffenheim
24. kolo
2.3. 15:30 Augsburg Dortmund
2.3. 15:30 Frankfurt Hoffenheim
2.3. 15:30 Hertha Mohuč
2.3. 15:30 Leverkusen Freiburg
2.3. 15:30 Mönchengladbach Bayern
2.3. 15:30 Norimberk Lipsko
2.3. 15:30 Schalke Düsseldorf
2.3. 15:30 Stuttgart Hannover
2.3. 15:30 Wolfsburg Brémy
25. kolo
9.3. 15:30 Bayern Wolfsburg
9.3. 15:30 Brémy Schalke
9.3. 15:30 Dortmund Stuttgart
9.3. 15:30 Düsseldorf Frankfurt
9.3. 15:30 Freiburg Hertha
9.3. 15:30 Hannover Leverkusen
9.3. 15:30 Hoffenheim Norimberk
9.3. 15:30 Mohuč Mönchengladbach
9.3. 15:30 Lipsko Augsburg
26. kolo
16.3. 15:30 Augsburg Hannover
16.3. 15:30 Bayern Mohuč
16.3. 15:30 Frankfurt Norimberk
16.3. 15:30 Hertha Dortmund
16.3. 15:30 Leverkusen Brémy
16.3. 15:30 Mönchengladbach Freiburg
16.3. 15:30 Schalke Lipsko
16.3. 15:30 Stuttgart Hoffenheim
16.3. 15:30 Wolfsburg Düsseldorf
27. kolo
30.3. 15:30 Brémy Mohuč
30.3. 15:30 Dortmund Wolfsburg
30.3. 15:30 Düsseldorf Mönchengladbach
30.3. 15:30 Frankfurt Stuttgart
30.3. 15:30 Freiburg Bayern
30.3. 15:30 Hannover Schalke
30.3. 15:30 Hoffenheim Leverkusen
30.3. 15:30 Norimberk Augsburg
30.3. 15:30 Lipsko Hertha
28. kolo
6.4. 15:30 Augsburg Hoffenheim
6.4. 15:30 Bayern Dortmund
6.4. 15:30 Hertha Düsseldorf
6.4. 15:30 Leverkusen Lipsko
6.4. 15:30 Mohuč Freiburg
6.4. 15:30 Mönchengladbach Brémy
6.4. 15:30 Schalke Frankfurt
6.4. 15:30 Stuttgart Norimberk
6.4. 15:30 Wolfsburg Hannover
29. kolo
13.4. 15:30 Brémy Freiburg
13.4. 15:30 Dortmund Mohuč
13.4. 15:30 Düsseldorf Bayern
13.4. 15:30 Frankfurt Augsburg
13.4. 15:30 Hannover Mönchengladbach
13.4. 15:30 Hoffenheim Hertha
13.4. 15:30 Norimberk Schalke
13.4. 15:30 Lipsko Wolfsburg
13.4. 15:30 Stuttgart Leverkusen
30. kolo
20.4. 15:30 Augsburg Stuttgart
20.4. 15:30 Bayern Brémy
20.4. 15:30 Freiburg Dortmund
20.4. 15:30 Hertha Hannover
20.4. 15:30 Leverkusen Norimberk
20.4. 15:30 Mohuč Düsseldorf
20.4. 15:30 Mönchengladbach Lipsko
20.4. 15:30 Schalke Hoffenheim
20.4. 15:30 Wolfsburg Frankfurt
31. kolo
27.4. 15:30 Augsburg Leverkusen
27.4. 15:30 Dortmund Schalke
27.4. 15:30 Düsseldorf Brémy
27.4. 15:30 Frankfurt Hertha
27.4. 15:30 Hannover Mohuč
27.4. 15:30 Hoffenheim Wolfsburg
27.4. 15:30 Norimberk Bayern
27.4. 15:30 Lipsko Freiburg
27.4. 15:30 Stuttgart Mönchengladbach
32. kolo
4.5. 15:30 Bayern Hannover
4.5. 15:30 Brémy Dortmund
4.5. 15:30 Freiburg Düsseldorf
4.5. 15:30 Hertha Stuttgart
4.5. 15:30 Leverkusen Frankfurt
4.5. 15:30 Mohuč Lipsko
4.5. 15:30 Mönchengladbach Hoffenheim
4.5. 15:30 Schalke Augsburg
4.5. 15:30 Wolfsburg Norimberk
33. kolo
11.5. 15:30 Augsburg Hertha
11.5. 15:30 Dortmund Düsseldorf
11.5. 15:30 Frankfurt Mohuč
11.5. 15:30 Hannover Freiburg
11.5. 15:30 Hoffenheim Brémy
11.5. 15:30 Leverkusen Schalke
11.5. 15:30 Norimberk Mönchengladbach
11.5. 15:30 Lipsko Bayern
11.5. 15:30 Stuttgart Wolfsburg
34. kolo
18.5. 15:30 Bayern Frankfurt
18.5. 15:30 Brémy Lipsko