Cvičení pro pevnou postavu

Moderní, zábavný, jednoduchý, ale také náročný. To je TRX závěsný cvičebný systém. Využijte systém TRX a zpevněte celé tělo a zlepšete si svoji fyzickou kondici.

Co je TRX

TRX Suspension Training

TRX: Total-Body Resistance Exercise = Cviky pro zatížení celého těla

Závěsný systém na kterém cvičíme různé cviky. A pomocí funkčních pohybů a dynamických poloh rozvíjíme a zpevňujeme své tělo. Systém TRX se skládá ze dvou popruhů, které jsou ukončeny madly.

Sestavení je velmi jednoduché a lehce přenosné. Lze ho využí prakticky všude, kde se pohybujeme a cestujeme. Doma, na zahradě, na cestách.


Jak cvičit s TRX

Cvičit můžete kdekoliv. Ideální je začít ve fitness centru pod dohledem trenéra, který nám ukáže základní cviky ve správném provedení. Správné provedení je důležitý pro dobrý rozvoj bez zdravotních potíží.

Na Youtube najdete stovky video návodů se sviky pro TRX.

Pokud zakoupíte originální výrobek TRX, dostanete v zásilce dvd se cviky.

Cviky se provádějí v různých polohách, kdy se zavěsíme za popruhy. A pomocí různých funkčních pohybů poslujeme jednotlivé partie těla, na které je konkrétní cvik zaměřem. Takto můžeme posílit kompletně celé tělo. TRX posiluje všechny tělěsné partie.

TRX je vhodné pro každého

Cvičení na TRX je určeno pro úplné začátečníky i elitní sportovce. Pro svůj trénik TRX využíjí profesionální vojáci, hokejisti, fotbalisti a další.

cvičení se systémem TRX
cvičení se systémem TRX

podívejte se na trénik fotbalistů FC Teplice – spining a TRX, nebo FC Liverpool.

Cviky lze snadno stupňovat a zvyšovat tak zátěž.  Zátěž upravíte nastavením polohy těla. Používáte svou vlastní tělesnou hmotnost. TRX umožňuje třírozměrné pohyby, které není možné provádět s jiným fitness nářadím.

Skupinový trénink

Řada fitness centrer mají několik TRX závěstných systémů a pořádají skupinové tréninky s trenérem. Cvičení ve skupině je pro každého velkou motivací a zároveň zábava.

TRX přináší úžasné výsledky, zapojte se i Vy.

úvodní foto: LocalFitness www.localfitness.com.au

foto: flickr-www.army.milLíbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter