Čtvrtfinále Ligy Mistrů

Tradičně v Nyonu proběhl los čtvrtfinále Ligy Mistrů 2016/2017 a máme se na co těšit. čekají nás souboje gigantů a pokračování hvězdné pohádky fotbalistů anglického Leicesteru.

Osmifinále LM nám předvedlo gólové hody a neuvěřitelné zápasy a postupové zápletky. Kdo by čekal, že se vzpamatuje Barcelona po prohře v prvním zápasu 0:4 na PSG. Odveta byla jak ze sna. Vítězství 6:1, poslední postupový gól ve čtvrté minutě nastaveného času. Ale je třeba také uznat, že jedna penalta byla od Luise Suaréze přifilmovaná.

FC Barcelona nyní narazí na italského giganta Juventus Turín, kterého na losu zastupoval Pavel Nedvěd.

Gólostroj předvedl Bayer Mnichov. Arsenalu dal dvakrát 5 gólů. Nyní na Bayern čeká obhájce vítězství královský klub z Madridu, Real Madrid.

V osmifinále se skvěle prezentovalo AC Monaco, ve skvělém zápase sice na na City prohrálo 3:5, ale domácí výhra 3:1 je posunula do čtvrtfinále. Na Monaco čeká německý Dortmund.

Velmi zajímavý bude také souboj Atlético Madrid – Leicester. Angličani jsou v Premier League lehce nad pásmem sestupu, ale v Lize Mistrů se drží jako jediný tým zastupující Anglii.

 

Čtvrtfinále Ligy mistrů

  • Atlético Madrid – Leicester (první zápas 12. dubna/odveta 18. dubna
  • Dortmund – Monaco (první zápas 11. dubna/odveta 19. dubna)
  • Bayern Mnichov – Real Madrid (první zápas 12. dubna/odveta 18. dubna)
  • Juventus Turín – Barcelona (první zápas 11. dubna/odveta 19. dubna)

 

 
 

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter