Euro 2016: Španělsko – Itálie

Všechna utkání v základních skupinách Mistrovství Evropy 2016 byla odehrána. Je před námi play-off EURA 2016 , startuje osmifinále, již bez české účasti, ale i tak můžeme sledovat zajímavé zápasy a krásný fotbal.

Osmifinálový los svedl proti sobě tyto soupeře:

25. června – 15:00 (St. Étienne) : Švýcarsko – Polsko
25. června – 18:00 (Paříž – Park princů) : Wales – Severní Irsko
25. června – 21:00 (Lens) : Chorvatsko – Portugalsko
26. června – 15:00 (Lyon): Francie – Irsko
26. června – 18:00 (Lille): Německo – Slovensko
26. června – 21:00 (Toulouse): Maďarsko – Belgie
27. června – 18:00 (Paříž – Stade de France) : Itálie – Španělsko
27. června – 21:00 (Nice) : Anglie – Island

Na co se těšit? Zápas v rámci Velké Británie, dovede Gareth Bale svůj Wales k dalšímu vítězství, tentokrát na Severním Irskem. Jak si povedou hvězdy Realu Madrid, proti kterým se prý podle českých trenérů nedá hrát, když nastoupí proti sobě, skvělý souboj útočných týmu a souboj Modrič x Ronaldo, to slibuje utkání Chorvatsko – Portugalsko.

Jak si povede Slovensko proti Německu? Má šanci? Bude pokračovat islandská pohádka? Proti bude Anglie. Co maďarský zázrak? Velmi velkou pozornost na sebe strhává pozornost utkání Itálie – Španělsko

Itálie – Španělsko

27. června – 18:00 (Paříž – Stade de France)

Již v osmifinále nás čeká repríza finále z minulého Mistrovství Evropy. Ve finále EURA 2012 zvítězilo v Kyjevě Španělsko, porazilo Itálii přesvědčivě 4:0. Itálie má co vracet.

Branky dali Silva, Mata, Torres, Alba ( Mata a Torres letos na Euru nejsou ). I letos jsou Španělé favoriti na další postup. Překvapí Itálie a ubrání hvězdy Španělska?

Utkání se hraje na stadiónu Stade de France. Což vyšlo skvěle, je to téměř symbolické, repríza finále z loňského Eura se hraje na stadiónu, kde se bude hrát finále letošního Eura … .

Stade de France je francouzský stadion stojící v pařížské aglomeraci ve městě Saint-Denis. Je to národní stadion Francie a se svojí kapacitou 81 338 se jedná o šestý největší stadion v Evropě.

Jaký výsledek tipujete vy?

Těžko tipovat, ale nějaké góly by padnou mohly, například 3. Kurz na tuto variantu je celkem slušný:

 Padne 3 a více gólů 3.13

a i přes dobrou italskou obranu a nekonečné množství přihrávek u Španělska jsou tři góly celkem reálné … . Více na Tipsport.Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter