Extraliga ledního hokeje – rozpis zápasů – sezona 2016-2017
Obhájí Liberec svůj titul? Jak si povede posílené Brno nebo Sparta s novým majitelem. Vše vypukne v pátek 9. září.
Startuje nový ročník naší nejvyšší hokejové soutěže Tipsport Extraliga. Zde je Program základní části Tipsport Extraligy:
Rozpis zápasů – Tipsport Extraliga – základní část
9. 9. 2016 – 1.kolo | |||
---|---|---|---|
Třinec | Pardubice | 17:00 | |
Vítkovice | Sparta | 17:00 | |
Chomutov | K. Vary | 17:30 | |
Zlín | Kometa | 17:30 | |
Olomouc | Litvínov | 18:00 | |
Hr. Králové | Ml. Boleslav | 18:00 | |
11. 9. 2016 – 2.kolo | |||
K. Vary | Liberec | 15:30 | |
Plzeň | Třinec | 16:30 | |
Pardubice | Sparta | 17:00 | |
Kometa | Hr. Králové | 17:00 | |
Vítkovice | Chomutov | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Olomouc | 17:30 | |
Litvínov | Zlín | 17:30 | |
13. 9. 2016 – 3.kolo | |||
Třinec | Litvínov | 17:00 | |
Chomutov | Plzeň | 17:30 | |
Zlín | Vítkovice | 17:30 | |
Liberec | Sparta | 18:00 | |
Olomouc | Pardubice | 18:00 | |
Kometa | Ml. Boleslav | 18:00 | |
Hr. Králové | K. Vary | 18:00 | |
16. 9. 2016 – 4.kolo | |||
Vítkovice | Hr. Králové | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Zlín | 17:30 | |
Plzeň | Kometa | 17:30 | |
Litvínov | Chomutov | 17:30 | |
Pardubice | Liberec | 18:00 | |
K. Vary | Olomouc | 18:00 | |
Sparta | Třinec | 18:30 | |
18. 9. 2016 – 5.kolo | |||
Třinec | K. Vary | 15:00 | |
Chomutov | Liberec | 15:30 | |
Olomouc | Sparta | 17:00 | |
Hr. Králové | Pardubice | 17:00 | |
Kometa | Vítkovice | 17:00 | |
Zlín | Plzeň | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Litvínov | 17:30 | |
20. 9. 2016 – 1.kolo | |||
Liberec | Plzeň | 18:00 | |
23. 9. 2016 – 6.kolo | |||
Vítkovice | Ml. Boleslav | 17:00 | |
Litvínov | Hr. Králové | 17:30 | |
Chomutov | Sparta | 17:30 | |
Plzeň | Olomouc | 17:30 | |
Liberec | Třinec | 18:00 | |
25. 9. 2016 – 6.kolo | |||
K. Vary | Kometa | 15:30 | |
27. 9. 2016 – 7.kolo | |||
Vítkovice | K. Vary | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Plzeň | 17:30 | |
Chomutov | Pardubice | 17:30 | |
Olomouc | Třinec | 18:00 | |
Hr. Králové | Sparta | 18:00 | |
Kometa | Litvínov | 18:00 | |
30. 9. 2016 – 8.kolo | |||
Třinec | Chomutov | 17:00 | |
Litvínov | Vítkovice | 17:30 | |
Plzeň | Hr. Králové | 17:30 | |
Olomouc | Liberec | 18:00 | |
Pardubice | Kometa | 18:00 | |
K. Vary | Ml. Boleslav | 18:00 | |
Sparta | Zlín | 18:30 | |
2. 10. 2016 – 9.kolo | |||
Chomutov | Olomouc | 15:30 | |
K. Vary | Litvínov | 15:30 | |
Zlín | Třinec | 17:00 | |
Hr. Králové | Liberec | 17:00 | |
Kometa | Sparta | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Pardubice | 17:30 | |
4. 10. 2016 – 10.kolo | |||
Pardubice | K. Vary | 18:00 | |
7. 10. 2016 – 10.kolo | |||
Třinec | Kometa | 17:00 | |
Plzeň | Litvínov | 17:30 | |
Chomutov | Zlín | 17:30 | |
Liberec | Vítkovice | 18:00 | |
Olomouc | Hr. Králové | 18:00 | |
Sparta | Ml. Boleslav | 18:30 | |
9. 10. 2016 – 11.kolo | |||
K. Vary | Plzeň | 15:30 | |
Zlín | Olomouc | 17:00 | |
Hr. Králové | Třinec | 17:00 | |
Kometa | Liberec | 17:00 | |
Vítkovice | Pardubice | 17:00 | |
Litvínov | Sparta | 17:30 | |
Ml. Boleslav | Chomutov | 17:30 | |
11. 10. 2016 – 6.kolo | |||
Pardubice | Zlín | 18:00 | |
14. 10. 2016 – 12.kolo | |||
Třinec | Ml. Boleslav | 17:00 | |
Litvínov | Liberec | 17:30 | |
Chomutov | Kometa | 17:30 | |
Zlín | Hr. Králové | 17:30 | |
Pardubice | Plzeň | 18:00 | |
Olomouc | Vítkovice | 18:00 | |
16. 10. 2016 – 13.kolo | |||
K. Vary | Zlín | 15:30 | |
Plzeň | Sparta | 16:30 | |
Vítkovice | Třinec | 17:00 | |
Kometa | Olomouc | 17:00 | |
Hr. Králové | Chomutov | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Liberec | 17:30 | |
Litvínov | Pardubice | 17:30 | |
18. 10. 2016 – 9.kolo | |||
Vítkovice | Plzeň | 17:00 | |
Litvínov | Hr. Králové | 17:30 | |
Sparta | K. Vary | 18:30 | |
21. 10. 2016 – 14.kolo | |||
Vítkovice | Sparta | 17:00 | |
Plzeň | Liberec | 17:30 | |
Litvínov | Olomouc | 17:30 | |
Ml. Boleslav | Hr. Králové | 17:30 | |
Pardubice | Třinec | 18:00 | |
K. Vary | Chomutov | 18:00 | |
Kometa | Zlín | 18:00 | |
23. 10. 2016 – 15.kolo | |||
Sparta | Pardubice | 15:00 | |
Třinec | Plzeň | 15:00 | |
Chomutov | Vítkovice | 15:30 | |
Liberec | K. Vary | 16:00 | |
Olomouc | Ml. Boleslav | 17:00 | |
Hr. Králové | Kometa | 17:00 | |
Zlín | Litvínov | 17:00 | |
25. 10. 2016 – 34.kolo | |||
Plzeň | Hr. Králové | 17:30 | |
Sparta | Liberec | 18:30 | |
28. 10. 2016 – 16.kolo | |||
K. Vary | Hr. Králové | 15:30 | |
Plzeň | Chomutov | 16:30 | |
Vítkovice | Zlín | 17:00 | |
Třinec | Litvínov | 17:00 | |
Pardubice | Olomouc | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Kometa | 17:30 | |
30. 10. 2016 – 17.kolo | |||
Třinec | Sparta | 15:00 | |
Zlín | Ml. Boleslav | 15:30 | |
Chomutov | Litvínov | 15:30 | |
Liberec | Pardubice | 16:00 | |
Olomouc | K. Vary | 17:00 | |
Kometa | Plzeň | 17:00 | |
Hr. Králové | Vítkovice | 17:00 | |
9. 11. 2016 – 18.kolo | |||
Vítkovice | Kometa | 17:00 | |
Litvínov | Ml. Boleslav | 17:30 | |
Plzeň | Zlín | 17:30 | |
Liberec | Chomutov | 18:00 | |
K. Vary | Třinec | 18:00 | |
Pardubice | Hr. Králové | 18:00 | |
Sparta | Olomouc | 18:30 | |
11. 11. 2016 – 19.kolo | |||
Třinec | Liberec | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Vítkovice | 17:30 | |
Zlín | Pardubice | 17:30 | |
Chomutov | Sparta | 17:30 | |
Kometa | K. Vary | 18:00 | |
Hr. Králové | Litvínov | 18:00 | |
Olomouc | Plzeň | 18:00 | |
13. 11. 2016 – 20.kolo | |||
Třinec | Olomouc | 15:00 | |
Sparta | Hr. Králové | 15:00 | |
Pardubice | Chomutov | 15:00 | |
K. Vary | Vítkovice | 15:30 | |
Litvínov | Kometa | 15:30 | |
Liberec | Zlín | 16:00 | |
Plzeň | Ml. Boleslav | 16:30 | |
15. 11. 2016 – 21.kolo | |||
Vítkovice | Litvínov | 17:00 | |
Ml. Boleslav | K. Vary | 17:30 | |
Zlín | Sparta | 17:30 | |
Chomutov | Třinec | 17:30 | |
Olomouc | Liberec | 18:00 | |
Kometa | Pardubice | 18:00 | |
Hr. Králové | Plzeň | 18:00 | |
18. 11. 2016 – 22.kolo | |||
Třinec | Zlín | 17:00 | |
Chomutov | Olomouc | 17:30 | |
Plzeň | Vítkovice | 17:30 | |
Litvínov | K. Vary | 17:30 | |
Pardubice | Ml. Boleslav | 18:00 | |
Liberec | Hr. Králové | 18:00 | |
Sparta | Kometa | 18:30 | |
20. 11. 2016 – 23.kolo | |||
Vítkovice | Liberec | 15:30 | |
K. Vary | Pardubice | 15:30 | |
Litvínov | Plzeň | 15:30 | |
Zlín | Chomutov | 15:30 | |
Kometa | Třinec | 17:00 | |
Hr. Králové | Olomouc | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Sparta | 17:30 | |
22. 11. 2016 – 7.kolo | |||
Zlín | Liberec | 17:30 | |
25. 11. 2016 – 24.kolo | |||
Třinec | Hr. Králové | 17:00 | |
Plzeň | K. Vary | 17:30 | |
Chomutov | Ml. Boleslav | 17:30 | |
Olomouc | Zlín | 18:00 | |
Liberec | Kometa | 18:00 | |
Pardubice | Vítkovice | 18:00 | |
Sparta | Litvínov | 18:30 | |
27. 11. 2016 – 25.kolo | |||
K. Vary | Sparta | 15:30 | |
Vítkovice | Olomouc | 15:30 | |
Liberec | Litvínov | 16:00 | |
Plzeň | Pardubice | 16:30 | |
Kometa | Chomutov | 17:00 | |
Hr. Králové | Zlín | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Třinec | 17:30 | |
2. 12. 2016 – 26.kolo | |||
Třinec | Vítkovice | 17:00 | |
Zlín | K. Vary | 17:30 | |
Chomutov | Hr. Králové | 17:30 | |
Liberec | Ml. Boleslav | 18:00 | |
Olomouc | Kometa | 18:00 | |
Pardubice | Litvínov | 18:00 | |
Sparta | Plzeň | 18:30 | |
4. 12. 2016 – 27.kolo | |||
Třinec | Pardubice | 15:00 | |
K. Vary | Chomutov | 15:30 | |
Zlín | Kometa | 15:30 | |
Plzeň | Liberec | 16:30 | |
Olomouc | Litvínov | 17:00 | |
Hr. Králové | Ml. Boleslav | 17:00 | |
Sparta | Vítkovice | 17:00 | |
6. 12. 2016 – 30.kolo | |||
Vítkovice | Hr. Králové | 17:00 | |
9. 12. 2016 – 28.kolo | |||
Plzeň | Třinec | 17:00 | |
Vítkovice | Chomutov | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Olomouc | 17:30 | |
Litvínov | Zlín | 17:30 | |
Pardubice | Sparta | 18:00 | |
Kometa | Hr. Králové | 18:00 | |
K. Vary | Liberec | 18:00 | |
11. 12. 2016 – 29.kolo | |||
Chomutov | Plzeň | 15:30 | |
Zlín | Vítkovice | 15:30 | |
Litvínov | Třinec | 15:30 | |
Liberec | Sparta | 16:00 | |
Hr. Králové | K. Vary | 17:00 | |
Olomouc | Pardubice | 17:00 | |
Kometa | Ml. Boleslav | 17:00 | |
20. 12. 2016 – 30.kolo | |||
Třinec | Sparta | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Zlín | 17:30 | |
Plzeň | Kometa | 17:30 | |
Litvínov | Chomutov | 17:30 | |
Pardubice | Liberec | 18:00 | |
K. Vary | Olomouc | 18:00 | |
22. 12. 2016 – 31.kolo | |||
Třinec | K. Vary | 17:00 | |
Chomutov | Liberec | 17:30 | |
Ml. Boleslav | Litvínov | 17:30 | |
Zlín | Plzeň | 17:30 | |
Olomouc | Sparta | 18:00 | |
Hr. Králové | Pardubice | 18:00 | |
Kometa | Vítkovice | 18:00 | |
26. 12. 2016 – 32.kolo | |||
Vítkovice | Ml. Boleslav | 15:30 | |
K. Vary | Kometa | 15:30 | |
Liberec | Třinec | 16:00 | |
Plzeň | Olomouc | 16:30 | |
Pardubice | Zlín | 17:00 | |
Sparta | Chomutov | 17:00 | |
28. 12. 2016 – 33.kolo | |||
Vítkovice | K. Vary | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Plzeň | 17:30 | |
Zlín | Liberec | 17:30 | |
Chomutov | Pardubice | 17:30 | |
Olomouc | Třinec | 18:00 | |
Kometa | Litvínov | 18:00 | |
Hr. Králové | Sparta | 18:00 | |
30. 12. 2016 – 34.kolo | |||
Třinec | Chomutov | 17:00 | |
Litvínov | Vítkovice | 17:30 | |
Liberec | Olomouc | 18:00 | |
Pardubice | Kometa | 18:00 | |
K. Vary | Ml. Boleslav | 18:00 | |
Sparta | Zlín | 18:30 | |
3. 1. 2017 – 35.kolo | |||
Vítkovice | Plzeň | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Pardubice | 17:30 | |
Zlín | Třinec | 17:30 | |
Olomouc | Chomutov | 18:00 | |
K. Vary | Litvínov | 18:00 | |
Hr. Králové | Liberec | 18:00 | |
Kometa | Sparta | 18:00 | |
6. 1. 2017 – 36.kolo | |||
Třinec | Kometa | 17:00 | |
Plzeň | Litvínov | 17:30 | |
Chomutov | Zlín | 17:30 | |
Liberec | Vítkovice | 18:00 | |
Pardubice | K. Vary | 18:00 | |
Olomouc | Hr. Králové | 18:00 | |
Sparta | Ml. Boleslav | 18:30 | |
8. 1. 2017 – 37.kolo | |||
Litvínov | Sparta | 15:30 | |
Zlín | Olomouc | 15:30 | |
K. Vary | Plzeň | 15:30 | |
Vítkovice | Pardubice | 15:30 | |
Hr. Králové | Třinec | 17:00 | |
Kometa | Liberec | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Chomutov | 17:30 | |
13. 1. 2017 – 38.kolo | |||
Třinec | Ml. Boleslav | 17:00 | |
Chomutov | Kometa | 17:30 | |
Zlín | Hr. Králové | 17:30 | |
Liberec | Litvínov | 18:00 | |
Pardubice | Plzeň | 18:00 | |
Olomouc | Vítkovice | 18:00 | |
Sparta | K. Vary | 18:30 | |
15. 1. 2017 – 39.kolo | |||
Vítkovice | Třinec | 15:30 | |
K. Vary | Zlín | 15:30 | |
Litvínov | Pardubice | 15:30 | |
Plzeň | Sparta | 16:30 | |
Kometa | Olomouc | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Liberec | 17:30 | |
Hr. Králové | Chomutov | 18:00 | |
20. 1. 2017 – 40.kolo | |||
Litvínov | Olomouc | 17:30 | |
Chomutov | K. Vary | 17:30 | |
Ml. Boleslav | Hr. Králové | 17:30 | |
Liberec | Plzeň | 18:00 | |
Pardubice | Třinec | 18:00 | |
Kometa | Zlín | 18:00 | |
Sparta | Vítkovice | 18:30 | |
22. 1. 2017 – 41.kolo | |||
Třinec | Plzeň | 15:00 | |
Chomutov | Vítkovice | 15:30 | |
Zlín | Litvínov | 15:30 | |
Liberec | K. Vary | 16:00 | |
Sparta | Pardubice | 17:00 | |
Olomouc | Ml. Boleslav | 17:00 | |
Hr. Králové | Kometa | 17:00 | |
27. 1. 2017 – 42.kolo | |||
Vítkovice | Zlín | 17:00 | |
Plzeň | Chomutov | 17:30 | |
Litvínov | Třinec | 17:30 | |
Ml. Boleslav | Kometa | 17:30 | |
Pardubice | Olomouc | 18:00 | |
K. Vary | Hr. Králové | 18:00 | |
Sparta | Liberec | 18:30 | |
29. 1. 2017 – 43.kolo | |||
Zlín | Ml. Boleslav | 15:30 | |
Chomutov | Litvínov | 15:30 | |
Liberec | Pardubice | 16:00 | |
Olomouc | K. Vary | 17:00 | |
Kometa | Plzeň | 17:00 | |
Sparta | Třinec | 17:00 | |
Hr. Králové | Vítkovice | 17:00 | |
3. 2. 2017 – 44.kolo | |||
Vítkovice | Kometa | 17:00 | |
Litvínov | Ml. Boleslav | 17:30 | |
Plzeň | Zlín | 17:30 | |
Liberec | Chomutov | 18:00 | |
K. Vary | Třinec | 18:00 | |
Pardubice | Hr. Králové | 18:00 | |
Sparta | Olomouc | 18:30 | |
5. 2. 2017 – 45.kolo | |||
Třinec | Liberec | 15:00 | |
Zlín | Pardubice | 15:30 | |
Kometa | K. Vary | 17:00 | |
Hr. Králové | Litvínov | 17:00 | |
Sparta | Chomutov | 17:00 | |
Olomouc | Plzeň | 17:00 | |
Ml. Boleslav | Vítkovice | 17:30 | |
15. 2. 2017 – 46.kolo | |||
Třinec | Olomouc | 17:00 | |
Plzeň | Ml. Boleslav | 17:30 | |
Litvínov | Kometa | 17:30 | |
K. Vary | Vítkovice | 18:00 | |
Liberec | Zlín | 18:00 | |
Pardubice | Chomutov | 18:00 | |
Sparta | Hr. Králové | 18:30 | |
17. 2. 2017 – 47.kolo | |||
Vítkovice | Litvínov | 17:00 | |
Ml. Boleslav | K. Vary | 17:30 | |
Zlín | Sparta | 17:30 | |
Chomutov | Třinec | 17:30 | |
Liberec | Olomouc | 18:00 | |
Kometa | Pardubice | 18:00 | |
Hr. Králové | Plzeň | 18:00 | |
19. 2. 2017 – 48.kolo | |||
Pardubice | Ml. Boleslav | 15:00 | |
Třinec | Zlín | 15:00 | |
Litvínov | K. Vary | 15:30 | |
Liberec | Hr. Králové | 16:00 | |
Plzeň | Vítkovice | 16:30 | |
Olomouc | Chomutov | 17:00 | |
Sparta | Kometa | 17:00 | |
24. 2. 2017 – 49.kolo | |||
Vítkovice | Liberec | 17:00 | |
Litvínov | Plzeň | 17:30 | |
Ml. Boleslav | Sparta | 17:30 | |
Zlín | Chomutov | 17:30 | |
K. Vary | Pardubice | 18:00 | |
Kometa | Třinec | 18:00 | |
Hr. Králové | Olomouc | 18:00 | |
26. 2. 2017 – 50.kolo | |||
Sparta | Litvínov | 15:00 | |
Třinec | Hr. Králové | 15:00 | |
Chomutov | Ml. Boleslav | 15:30 | |
Liberec | Kometa | 16:00 | |
Plzeň | K. Vary | 16:30 | |
Olomouc | Zlín | 17:00 | |
Pardubice | Vítkovice | 17:00 | |
28. 2. 2017 – 51.kolo | |||
Vítkovice | Olomouc | 17:00 | |
Litvínov | Liberec | 17:30 | |
Plzeň | Pardubice | 17:30 | |
Ml. Boleslav | Třinec | 17:30 | |
K. Vary | Sparta | 18:00 | |
Kometa | Chomutov | 18:00 | |
Hr. Králové | Zlín | 18:00 | |
3. 3. 2017 – 52.kolo | |||
Třinec | Vítkovice | 17:00 | |
Zlín | K. Vary | 17:30 | |
Chomutov | Hr. Králové | 17:30 | |
Liberec | Ml. Boleslav | 18:00 | |
Olomouc | Kometa | 18:00 | |
Pardubice | Litvínov | 18:00 | |
Sparta | Plzeň | 18:30 |
časy a termíny jednotlivých zápasů se mohou měnit.
Po skončení základní části následují Play-off a baráž o udržení.