Hapal, první odvolaný trenér letošní sezóny

Sparta je bez trenéra. Pavel Hapal je prvním odvolaným trenérem této sezóny. Končí hned po prvním kole, po blamáži a ostudné prohře v předkole Evropské ligy.

Sparta včera, po velmi špatném výkonu, prohrála se srbskou Suboticí dva nula. Příští čtvrtek musí smazat dvougólové manko, aby postoupila dále.

V prvním ligovém kole Sparta porazila Opavu, ale ani tam nebyl výkon na moc dobré úrovni. Sparťanské vedení dnes vše sečetlo a trenéra Pavla Hapala odvolala. Jeho místo dočasně převzal sportovní ředitel Zdeněk Šťastný, který Spartu již minulosti také trénoval.

 

 

Je otázka koho vedení na Letnou přivede a jak dlouho bude Šťastný Spartu v lize a v poháru vést. Spartě se v posledních dvou sezónách nedaří a změna trenéra nemusí opět úspěšná. Sparta není dobře řízena a svou odpovědnost by mělo vyvodit i nejvyšší vedení. Majitel by měl se svým management pěkně zatřást, aby se Sparta vrátila zpět na špici.

Českému fotbalu by dobře fungující Sparta jen prospěla. Společně se Slavií a Plzní by mohli opět vytvořit silnou trojku, která by dobře reprezentovala český fotbal v Evropě.

foto: wikipedia

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter