Kompletní program MS ve fotbale – Brazilie 2014

Kompletní přehled všech zápasů mistrovství světa ve fotbale v Brazílii 2014. Přehled zahranuje jednotlivé zápasy ve skupinách a následný rozpis pro zápasy play off.

Uvedený čas je středoevropský.

Všechny zápasy vysílá Česká televize na programu ČT Sport nebo nebo on-line na webu.

Zápasy – základní skupiny MS 2014 v Brazílii

Datum

Čas

skupina

12.06. 22:00

Brazílie

Chorvatsko

skupina A

13.06. 18:00

Mexiko

Kamerun

skupina A

13.06. 21:00

Španělsko

Nizozemsko

skupina B

14.06. 00:00

Chile

Austrálie

skupina B

14.06. 18:00

Kolumbie

Řecko

skupina C

14.06. 21:00

Uruguay

Kostarika

skupina D

15.06. 00:00

Anglie

Itálie

skupina D

15.06. 03:00

Pobřeží slonoviny

Japonsko

skupina C

15.06. 18:00

Švýcarsko

Ekvádor

skupina C

15.06. 21:00

Francie

Honduras

skupina E

16.06. 00:00

Argentina

Bosna a Hercegovina

skupina F

16.06. 18:00

Německo

Portugalsko

skupina G

16.06. 21:00

Írán

Nigérie

skupina F

17.06. 00:00

Ghana

USA

skupina G

17.06. 18:00

Belgie

Alžírsko

skupina H

17.06. 21:00

Brazílie

Mexiko

skupina A

18.06. 00:00

Rusko

Jižní Korea

skupina H

18.06. 18:00

Austrálie

Nizozemsko

skupina B

18.06. 21:00

Španělsko

Chile

skupina B

19.06. 00:00

Kamerun

Chorvatsko

skupina A

19.06. 18:00

Kolumbie

Pobřeží slonoviny

skupina C

19.06. 21:00

Uruguay

Anglie

skupina D

20.06. 00:00

Japonsko

Řecko

skupina C

20.06. 18:00

Itálie

Kostarika

skupina D

20.06. 21:00

Švýcarsko

Francie

skupina E

21.06. 00:00

Honduras

Ekvádor

skupina E

21.06. 18:00

Argentina

Írán

skupina F

21.06. 21:00

Německo

Ghana

skupina G

22.06. 00:00

Nigérie

Bosna a Hercegovina

skupina F

22.06. 18:00

Belgie

Rusko

skupina H

22.06. 21:00

Jižní Korea

Alžírsko

skupina H

23.06. 00:00

USA

Portugalsko

skupina G

23.06. 18:00

Nizozemsko

Chile

skupina B

23.06. 18:00

Austrálie

Španělsko

skupina B

23.06. 22:00

Kamerun

Brazílie

skupina A

23.06. 22:00

Chorvatsko

Mexiko

skupina A

24.06. 18:00

Itálie

Uruguay

skupina D

24.06. 18:00

Kostarika

Anglie

skupina D

24.06. 22:00

Japonsko

Kolumbie

skupina C

24.06. 22:00

Řecko

Pobřeží slonoviny

skupina C

25.06. 18:00

Nigérie

Argentina

skupina F

25.06. 18:00

Bosna a Hercegovina

Írán

skupina F

25.06. 22:00

Honduras

Švýcarsko

skupina E

25.06. 22:00

Ekvádor

Francie

skupina E

26.06. 18:00

Portugalsko

Ghana

skupina G

26.06. 18:00

USA

Německo

skupina G

26.06. 22:00

Jižní Korea

Belgie

skupina H

26.06. 22:00

Alžírsko

Rusko

skupina H

 

Play Off

 

28.06. 18:00

1A

2B

osmifinále

28.06. 22:00

1C

2D

osmifinále

29.06. 18:00

1B

2A

osmifinále

29.06. 22:00

1D

2C

osmifinále

30.06. 18:00

1E

2F

osmifinále

30.06. 22:00

1G

2H

osmifinále

01.07. 18:00

1F

2E

osmifinále

01.07. 22:00

1H

2G

osmifinále

04.07. 22:00

čtvrtfinále

04.07. 18:00

čtvrtfinále

05.07. 22:00

čtvrtfinále

05.07. 18:00

čtvrtfinále

08.07. 22:00

semifinále

09.07. 22:00

semifinále

12.07. 22:00

o 3. místo

13.07. 21:00

finále

obrázek: VectorOpenStock

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter