Mistrovství světa v atletice – Londýn 2017

Od pátku 4. srpna se koná na olympijském stadionu v Londýně s kapacitou 60000 diváků Mistrovství světa v atletice ( IAAF WORLD CHAMPIONSHIPS LONDON 2017 ). První finálová disciplína je na programu na konci programu prvního dne, jde o závod na 10000 m mužů. Celý program, pak po deseti dnech v neděli 14.8. večer, zakončí štafety na 4*400 m.

Již v tuto sobotu večer je v 22:45 na programu jeden z vrcholů mistrovství a 100 metrů Muži, finále. Poslední stovka fenomenálního Usaina Bolta, který se letos s atletikou loučí.

A naši? Kolik čekáte medailí? Oštěpaři Vadlejch, Špotáková, běžkyně Hejnová nebo koulař Staněk? Kdo překvapí?

  • 21:35 vrh koulí M, finále – neděle 6.8.
  • 20:20 hod oštěpem Ž, finále – úterý 8.8.
  • 22:35 400 metrů překážek Ž, finále – čtvrtek 10.8.
  • 21:15 hod oštěpem M, finále – sobota 12.8.

Kompletní českou nominaci si můžete prohlédnout zde: Nominace ČR na MS v atletice v Londýně 2017




Program Mistrovství světa v atletice – Londýn 2017

 

Pátek 4. srpna, večerní program (SELČ)

20:00 100 metrů M, 1. kolo

20:20 hod diskem M, kvalifikace A

20:30 skok do dálky M, kvalifikace A a B Juška

20:35 1500 metrů Ž, rozběhy Vrzalová

20:45 skok o tyči Ž, kvalifikace Švábíková, Maláčová, Ptáčníková

21:20 100 metrů M, rozběhy

21:45 hod diskem M, kvalifikace B

22:20 10 000 metrů M, finále

22:53 10 000 metrů M, medailový ceremoniál

 

Sobota 5. srpna, dopolední program

11:00 vrh koulí M, kvalifikace Staněk, Prášil

11:05 sedmiboj – 100 metrů překážek Ž Cachová, Klučinová

11:35 hod kladivem Ž, kvalifikace A Šafránková

11:45 400 metrů M, rozběhy Pavel Maslák

12:00 trojskok Ž, kvalifikace

12:30 sedmiboj – skok do výšky Ž Cachová, Klučinová

12:45 100 metrů Ž, rozběhy

13:05 hod kladivem Ž, kvalifikace B Šafránková

13:45 800 metrů M, rozběhy

 

Sobota 5. srpna, večerní program

20:00 sedmiboj – vrh koulí Ž Cachová, Klučinová

20:05 100 metrů M, SF

20:25 hod diskem M, finále

20:35 1500 metrů Ž, SF

21:05 skok do dálky M, finále

21:10 10 000 metrů Ž, finále

22:00 sedmiboj – 200 metrů Ž

22:35 skok do dálky M, medailový ceremoniál

22:45 100 metrů M, finále

 

Neděle 6. srpna, dopolední program

11:00 sedmiboj – skok do dálky Ž Cachová, Klučinová

11:05 3000 metrů steeplechase M, rozběhy

11:40 skok o tyči M, kvalifikace Kudlička, Balner

10:55 maraton M, finále

12:05 400 metrů překážek M, rozběhy

12:45 sedmiboj – hod oštěpem Ž, skupina A Cachová, Klučinová

12:55 400 metrů Ž, rozběhy

14:00 sedmiboj – hod oštěpem Ž, skupina B Cachová, Klučinová

14:15 110 metrů překážek M, rozběhy

15:00 maraton Ž, finále Vrabcová

Neděle 6. srpna, večerní program

19:40 hod diskem M, medailový ceremoniál

19:45 10 000 metrů Ž, medailový ceremoniál

19:50 100 metrů M, medailový ceremoniál

20:00 skok o tyči Ž, finále

20:05 hod oštěpem Ž, kvalifikace A Špotáková, Ogrodníková

20:10 100 metrů Ž, SF

20:40 400 metrů M, SF

21:10 110 metrů překážek M, SF

21:30 hod oštěpem Ž, kvalifikace B Špotáková, Ogrodníková

21:35 vrh koulí M, finále

21:40 sedmiboj – 800 metrů Ž Cachová, Klučinová

22:15 800 metrů M, SF

22:50 100 metrů Ž, finále

22:53 sedmiboj Ž, medailový ceremoniál




Pondělí 7. srpna, večerní program

19:10 skok o tyči Ž, medailový ceremoniál

19:15 vrh koulí M, medailový ceremoniál

19:20 100 metrů Ž, medailový ceremoniál

19:30 200 m M, rozběhy

19:35 trojskok M, kvalifikace

20:00 hod kladivem Ž, finále

20:30 400 metrů překážek Ž, rozběhy Hejnová, Rosolová

21:20 400 metrů překážek M, SF

21:25 trojskok Ž, finále

21:55 400 metrů Ž, SF

22:15 hod kladivem Ž, medailový ceremoniál

22:30 110 metrů překážek M, finále

22:50 1500 metrů Ž, finále

Úterý 8. srpna, večerní program

20:10 trojskok Ž, medailový ceremoniál

20:15 110 metrů překážek M, medailový ceremoniál

20:20 hod oštěpem Ž, finále

20:30 200 metrů Ž, rozběhy

20:35 skok o tyči M, finále

21:35 400 metrů překážek Ž, SF

21:40 vrh koulí Ž, kvalifikace

22:10 3000 metrů steeplechase M, finále

22:20 1500 metrů Ž, medailový ceremoniál

22:35 800 metrů M, finále

22:40 3000 metrů steeplechase M, medailový ceremoniál

22:50 400 metrů M, finále

Středa 9. srpna, večerní program

19:40 hod oštěpem Ž, medailový ceremoniál

19:45 800 metrů M, medailový ceremoniál

19:50 400 metrů M, medailový ceremoniál

20:05 3000 m steeplechase Ž, rozběhy Sekanová

20:10 skok do dálky Ž, kvalifikace

20:20 hod kladivem M, kvalifikace A

20:55 skok o tyči M medailový ceremoniál

21:05 5000 metrů M, rozběhy

21:25 vrh koulí Ž, finále

21:50 hod kladivem M, kvalifikace B

21:55 200 metrů M, SF

22:30 400 metrů překážek M, finále

22:40 vrh koulí Ž, medailový ceremoniál

22:50 400 metrů Ž, finále

Čtvrtek 10. srpna, večerní program

19:15 400 metrů překážek M, medailový ceremoniál

19:30 5000 metrů Ž, rozběhy

20:05 hod oštěpem M, kvalifikace A Vadlejch, Frydrych, Jílek, Veselý

20:10 skok do výšky Ž, kvalifikace Hrubá

20:15 400 metrů Ž, medailový ceremoniál

20:25 800 metrů Ž, rozběhy

21:20 trojskok M, finále

21:25 1500 metrů M, rozběhy Holuša

21:35 hod oštěpem M, kvalifikace B Vadlejch, Frydrych, Jílek, Veselý

22:05 200 metrů Ž, SF

22:35 400 metrů překážek Ž, finále

22:50 200 metrů M, finále

Pátek 11. srpna, dopolední program

11:00 desetiboj – 100 metrů M Helcelet

11:10 hod diskem Ž, kvalifikace A

11:45 100 metrů překážek Ž, rozběhy

12:05 desetiboj – skok do dálky M Helcelet

12:15 skok vysoký M, kvalifikace

12:35 hod diskem Ž, kvalifikace B

13:55 desetiboj – vrh koulí M Helcelet

Pátek 11. srpna, večerní program

18:00 desetiboj – skok vysoký M Helcelet

19:40 400 metrů překážek Ž, medailový ceremoniál

19:45 200 metrů M, medailový ceremoniál

19:50 trojskok M, medailový ceremoniál

20:05 100 metrů překážek Ž, SF

20:10 skok do dálky Ž, finále

20:35 800 metrů Ž, SF

21:10 1500 metrů M, SF

21:30 hod kladivem M, finále

21:45 desetiboj – 400 metrů M Helcelet

22:15 skok do dálky Ž, medailový ceremoniál

22:25 3000 metrů steeplechase Ž, finále

22:50 200 metrů Ž, finále

 

Sobota 12. srpna, dopolední program

11:00 desetiboj – 110 metrů překážek M Helcelet

11:35 4×100 metrů štafety Ž, rozběhy

11:55 4×100 metrů štafety M, rozběhy

12:00 desetiboj – hod diskem M, skupina A Helcelet

12:20 4×400 metrů štafety Ž, rozběhy

12:50 4×400 metrů štafety M, rozběhy

13:20 desetiboj – hod diskem M, skupina B Helcelet

14:30 desetiboj – skok o tyči M, skupina A Helcelet

15:15 desetiboj – skok o tyči M, skupina B Helcelet

Sobota 12. srpna, večerní program

18:30 desetiboj – hod oštěpem M, skupina A Helcelet

19:35 3000 metrů steeplechase Ž, medailový ceremoniál

19:40 hod kladivem M, medailový ceremoniál

19:45 200 metrů Ž, medailový ceremoniál

19:55 desetiboj – hod oštěpem M, skupina B Helcelet

20:05 skok do výšky Ž, finále

21:05 100 metrů překážek Ž, finále

21:15 hod oštěpem M, finále

21:20 5000 metrů M, finále

21:45 desetiboj – 1500 metrů M Helcelet

22:10 100 metrů překážek Ž, medailový ceremoniál

22:30 4×100 metrů štafety Ž, finále

22:35 5000 metrů M, medailový ceremoniál

22:40 skok do výšky Ž, medailový ceremoniál

22:50 4×100 metrů štafety M, finále

22:55 desetiboj M, medailový ceremoniál

Neděle 13. srpna, dopolední program

8:45 50 kilometrů chůze M, finále

8:45 50 kilometrů chůze Ž, finále

13:20 20 kilometrů chůze Ž, finále Drahotová

15:20 20 kilometrů chůze M, finále

 

Neděle 13. srpna, večerní program

19:35 hod oštěpem M, medailový ceremoniál

19:40 4×100 metrů štafety Ž, medailový ceremoniál

19:46 4×100 metrů štafety M, medailový ceremoniál

20:00 skok do výšky M, finále

20:10 hod diskem Ž, finále

20:35 5000 metrů Ž, finále

21:10 800 metrů Ž, finále

21:30 1500 metrů M, finále

21:42 5000 metrů Ž, medailový ceremoniál

21:55 4×400 metrů štafety Ž, finále

22:00 800 metrů Ž, medailový ceremoniál

22:05 hod diskem Ž, medailový ceremoniál

22:15 4×400 metrů štafety M, finále

22:21 1500 metrů M, medailový ceremoniál

22:26 skok do výšky M, medailový ceremoniál

22:31 4×400 metrů štafety Ž, medailový ceremoniál

22:37 4×400 metrů štafety M, medailový ceremoniál

Většinu programu Mistrovství světa v atletice můžete sledovat na programu ČT Sport nebo na jejich webu.




Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on FacebookEmail this to someoneShare on Google+Tweet about this on Twitter