Soupiska Česka na mistrovství světa 2014

Soupiska Česka na mistrovství světa v Minsku:

Brankáři

Pavel Francouz (Litvínov), Jakub Kovář (Jekatěrinburg/KHL), Alexander Salák (Petrohrad/KHL)

Obránci

Martin Ševc, Ondřej Němec (oba Lev Praha/KHL), Ondřej Vitásek (Liberec), Petr Zámorský (Zlín), Jan Kolář (Doněck/KHL), Michal Jordán (Charlotte/AHL), Jakub Kindl (Detroit/NHL), Roman Polák (St. Louis/NHL),

Útočníci

Jakub Klepiš, Jiří Novotný, Jiří Sekáč (všichni Lev Praha/KHL), Tomáš Rolinek (Sparta Praha), Martin Růžička (Třinec), Martin Zaťovič (Karlovy Vary), Roman Červenka (Petrohrad/KHL), Lukáš Kašpar (Doněck/KHL), Jakub Petružálek (Kazaň/KHL), Michal Vondrka (Slovan Bratislava/KHL), Jan Kovář (Magnitogorsk/KHL), Milan Gulaš (Färjestad/Švéd.), Jiří Hudler (Calgary/NHL), Jaromír Jágr (New Jersey/NHL), Tomáš Hertl (San Jose/NHL), Vladimír Sobotka (St. Louis/NHL).

Na oficiální soupisku z výše uvedených hráčů zatím nebyli na soupisku dopsány. Na soupisku českého týmu se nevešli zatím brankář Pavel Francouz z Litvínova, obránce Michal Jordán z farmy Caroliny v Charlotte v AHL a útočníci Milan Gulaš z Färjestadu, Lukáš Kašpar z Doněcku, Michal Vondrka ze Slovanu Bratislava a Martin Růžička z Třince.

Vše se tradičně bude dolaďovat v průběhu mistrovství světa  s ohledem na vývoj v NHL odkud by mohla přijet ještě nějaká posila a na zranění v počátku mistrovtsví světa.

Trenéři

Trenéři Českého týmu jsou:

Hlavní trenér – Vladimír Růžička

Asistenti: Jaroslav Špaček, Martin Průšek, Ondřej Weissmann

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter