Program 1. fotbalové ligy 2018/19

V pátek 20. července zápasem Dukla Praha – Viktorie Plzeň startuje nový ročník naší nejvyšší fotbalové soutěže. Liga má nového sponzora sázkovou kancelář Fortuna a s tím i nový název: Fortuna:Liga.

Do nového ročníku vstupuje liga i s novým hracím systémem. A pozor! Velká změna je v televizi. První fotbalovou ligu bude vysílat O2Sport.

Titul obhajuje Plzeň, nováčky jsou Příbram a Opava.

Program Fortuna:ligy 2018/2019

Základní část má tradičních 30 kol, hraje se každý z každým doma venku, jak jsme byli až do teď zvyklí.

Na podzim se odehraje devatenáct ligových kol do poloviny prosince a následovat bude zimní přestávka. Ligové stadiony se ve Fortuna:Lize znovu otevřou zkraje února 2019, jen o týden dříve než v minulých ročnících.

Po dohrání základní části bude v květnu následovat nadstavbová část, která vyvrcholí na začátku června baráží o záchranu a účast v Evropské lize.

Fortuna liga 2018/2019

1. KOLO
Bohemians 1905 Slovácko 22.7. 15:00
Příbram Teplice 21.7. 17:00
Ostrava Jablonec 23.7. 18:00
Dukla Plzeň 20.7. 18:30
Liberec Karviná 21.7. 17:00
Sparta Opava 21.7. 19:00
Olomouc Slavia 22.7. 18:00
Zlín Mladá Boleslav 21.7. 17:00
2. KOLO
Příbram Bohemians 1905 28.7. 17:00
Plzeň Liberec 30.7. 18:00
Slavia Karviná 28.7. 19:00
Mladá Boleslav Olomouc 27.7. 18:30
Opava Zlín 28.7. 17:00
Jablonec Sparta 29.7. 18:00
Teplice Dukla 29.7. 15:00
Slovácko Ostrava 28.7. 17:00
3. KOLO
Dukla Bohemians 1905 6.8. 18:00
Ostrava Příbram 4.8. 17:00
Karviná Mladá Boleslav 5.8. 15:00
Slavia Opava 3.8. 18:30
Zlín Jablonec 4.8. 17:00
Olomouc Plzeň 4.8. 19:00
Liberec Teplice 4.8. 17:00
Sparta Slovácko 5.8. 18:00
4. KOLO
Bohemians 1905 Ostrava 11.8. 15:00
Příbram Dukla 11.8. 15:00
Opava Liberec 11.8. 15:00
Teplice Sparta 11.8. 15:00
Slovácko Olomouc 11.8. 15:00
Plzeň Zlín 11.8. 15:00
Mladá Boleslav Slavia 11.8. 15:00
Jablonec Karviná 11.8. 15:00
5. KOLO
Dukla Slovácko 18.8. 15:00
Liberec Bohemians 1905 18.8. 15:00
Sparta Příbram 18.8. 15:00
Olomouc Ostrava 18.8. 15:00
Zlín Teplice 18.8. 15:00
Slavia Jablonec 18.8. 15:00
Mladá Boleslav Opava 18.8. 15:00
Karviná Plzeň 18.8. 15:00
6. KOLO
Jablonec Olomouc 25.8. 15:00
Příbram Liberec 25.8. 15:00
Bohemians 1905 Sparta 25.8. 15:00
Opava Karviná 25.8. 15:00
Teplice Slavia 25.8. 15:00
Plzeň Mladá Boleslav 25.8. 15:00
Ostrava Dukla 25.8. 15:00
Slovácko Zlín 25.8. 15:00
7. KOLO
Sparta Dukla 1.9. 15:00
Liberec Ostrava 1.9. 15:00
Olomouc Bohemians 1905 1.9. 15:00
Zlín Příbram 1.9. 15:00
Slavia Plzeň 1.9. 15:00
Karviná Slovácko 1.9. 15:00
Mladá Boleslav Teplice 1.9. 15:00
Opava Jablonec 1.9. 15:00
8. KOLO
Bohemians 1905 Zlín 15.9. 15:00
Příbram Olomouc 15.9. 15:00
Ostrava Sparta 15.9. 15:00
Dukla Liberec 15.9. 15:00
Jablonec Mladá Boleslav 15.9. 15:00
Plzeň Opava 15.9. 15:00
Teplice Karviná 15.9. 15:00
Slovácko Slavia 15.9. 15:00
9. KOLO
Sparta Liberec 22.9. 15:00
Olomouc Dukla 22.9. 15:00
Zlín Ostrava 22.9. 15:00
Slavia Bohemians 1905 22.9. 15:00
Karviná Příbram 22.9. 15:00
Mladá Boleslav Slovácko 22.9. 15:00
Opava Teplice 22.9. 15:00
Jablonec Plzeň 22.9. 15:00
10. KOLO
Bohemians 1905 Karviná 29.9. 15:00
Příbram Mladá Boleslav 29.9. 15:00
Ostrava Slavia 29.9. 15:00
Dukla Zlín 29.9. 15:00
Liberec Olomouc 29.9. 15:00
Plzeň Sparta 29.9. 15:00
Teplice Jablonec 29.9. 15:00
Slovácko Opava 29.9. 15:00
11. KOLO
Olomouc Sparta 6.10. 15:00
Zlín Liberec 6.10. 15:00
Slavia Příbram 6.10. 15:00
Karviná Dukla 6.10. 15:00
Mladá Boleslav Ostrava 6.10. 15:00
Opava Bohemians 1905 6.10. 15:00
Jablonec Slovácko 6.10. 15:00
Plzeň Teplice 6.10. 15:00
12. KOLO
Bohemians 1905 Plzeň 20.10. 15:00
Příbram Jablonec 20.10. 15:00
Ostrava Karviná 20.10. 15:00
Dukla Opava 20.10. 15:00
Liberec Slavia 20.10. 15:00
Sparta Mladá Boleslav 20.10. 15:00
Olomouc Zlín 20.10. 15:00
Slovácko Teplice 20.10. 15:00
13. KOLO
Zlín Sparta 27.10. 15:00
Slavia Dukla 27.10. 15:00
Karviná Olomouc 27.10. 15:00
Mladá Boleslav Bohemians 1905 27.10. 15:00
Opava Příbram 27.10. 15:00
Jablonec Liberec 27.10. 15:00
Plzeň Slovácko 27.10. 15:00
Teplice Ostrava 27.10. 15:00
14. KOLO
Bohemians 1905 Teplice 3.11. 15:00
Příbram Slovácko 3.11. 15:00
Ostrava Plzeň 3.11. 15:00
Dukla Jablonec 3.11. 15:00
Liberec Mladá Boleslav 3.11. 15:00
Sparta Slavia 3.11. 15:00
Olomouc Opava 3.11. 15:00
Zlín Karviná 3.11. 15:00
15. KOLO
Slavia Zlín 10.11. 15:00
Karviná Sparta 10.11. 15:00
Mladá Boleslav Dukla 10.11. 15:00
Opava Ostrava 10.11. 15:00
Jablonec Bohemians 1905 10.11. 15:00
Plzeň Příbram 10.11. 15:00
Teplice Olomouc 10.11. 15:00
Slovácko Liberec 10.11. 15:00
16. KOLO
Bohemians 1905 Příbram 24.11. 15:00
Karviná Slavia 24.11. 15:00
Olomouc Mladá Boleslav 24.11. 15:00
Zlín Opava 24.11. 15:00
Sparta Jablonec 24.11. 15:00
Liberec Plzeň 24.11. 15:00
Dukla Teplice 24.11. 15:00
Ostrava Slovácko 24.11. 15:00
17. KOLO
Bohemians 1905 Dukla 1.12. 15:00
Příbram Ostrava 1.12. 15:00
Mladá Boleslav Karviná 1.12. 15:00
Opava Slavia 1.12. 15:00
Jablonec Zlín 1.12. 15:00
Plzeň Olomouc 1.12. 15:00
Teplice Liberec 1.12. 15:00
Slovácko Sparta 1.12. 15:00
18. KOLO
Ostrava Bohemians 1905 8.12. 15:00
Dukla Příbram 8.12. 15:00
Liberec Opava 8.12. 15:00
Sparta Teplice 8.12. 15:00
Olomouc Slovácko 8.12. 15:00
Zlín Plzeň 8.12. 15:00
Slavia Mladá Boleslav 8.12. 15:00
Karviná Jablonec 8.12. 15:00
19. KOLO
Ostrava Olomouc 15.12. 15:00
Bohemians 1905 Liberec 15.12. 15:00
Příbram Sparta 15.12. 15:00
Jablonec Slavia 15.12. 15:00
Slovácko Dukla 15.12. 15:00
Teplice Zlín 15.12. 15:00
Plzeň Karviná 15.12. 15:00
Opava Mladá Boleslav 15.12. 15:00

Jarní část 1. fotbalové ligy

20. KOLO
Dukla Ostrava 9.2. 15:00
Karviná Opava 9.2. 15:00
Liberec Příbram 9.2. 15:00
Mladá Boleslav Plzeň 9.2. 15:00
Olomouc Jablonec 9.2. 15:00
Slavia Teplice 9.2. 15:00
Sparta Bohemians 1905 9.2. 15:00
Zlín Slovácko 9.2. 15:00
21. KOLO
Dukla Sparta 16.2. 15:00
Ostrava Liberec 16.2. 15:00
Bohemians 1905 Olomouc 16.2. 15:00
Příbram Zlín 16.2. 15:00
Plzeň Slavia 16.2. 15:00
Slovácko Karviná 16.2. 15:00
Teplice Mladá Boleslav 16.2. 15:00
Jablonec Opava 16.2. 15:00
22. KOLO
Zlín Bohemians 1905 23.2. 15:00
Olomouc Příbram 23.2. 15:00
Liberec Dukla 23.2. 15:00
Sparta Ostrava 23.2. 15:00
Mladá Boleslav Jablonec 23.2. 15:00
Opava Plzeň 23.2. 15:00
Karviná Teplice 23.2. 15:00
Slavia Slovácko 23.2. 15:00
23. KOLO
Liberec Sparta 2.3. 15:00
Dukla Olomouc 2.3. 15:00
Ostrava Zlín 2.3. 15:00
Příbram Karviná 2.3. 15:00
Bohemians 1905 Slavia 2.3. 15:00
Slovácko Mladá Boleslav 2.3. 15:00
Teplice Opava 2.3. 15:00
Plzeň Jablonec 2.3. 15:00
24. KOLO
Slavia Ostrava 9.3. 15:00
Karviná Bohemians 1905 9.3. 15:00
Mladá Boleslav Příbram 9.3. 15:00
Zlín Dukla 9.3. 15:00
Olomouc Liberec 9.3. 15:00
Sparta Plzeň 9.3. 15:00
Jablonec Teplice 9.3. 15:00
Opava Slovácko 9.3. 15:00
25. KOLO
Sparta Olomouc 16.3. 15:00
Liberec Zlín 16.3. 15:00
Ostrava Mladá Boleslav 16.3. 15:00
Dukla Karviná 16.3. 15:00
Příbram Slavia 16.3. 15:00
Bohemians 1905 Opava 16.3. 15:00
Slovácko Jablonec 16.3. 15:00
Teplice Plzeň 16.3. 15:00
26. KOLO
Plzeň Bohemians 1905 30.3. 15:00
Jablonec Příbram 30.3. 15:00
Karviná Ostrava 30.3. 15:00
Opava Dukla 30.3. 15:00
Slavia Liberec 30.3. 15:00
Mladá Boleslav Sparta 30.3. 15:00
Zlín Olomouc 30.3. 15:00
Teplice Slovácko 30.3. 15:00
27. KOLO
Sparta Zlín 6.4. 15:00
Dukla Slavia 6.4. 15:00
Olomouc Karviná 6.4. 15:00
Bohemians 1905 Mladá Boleslav 6.4. 15:00
Příbram Opava 6.4. 15:00
Liberec Jablonec 6.4. 15:00
Slovácko Plzeň 6.4. 15:00
Ostrava Teplice 6.4. 15:00
28. KOLO
Teplice Bohemians 1905 13.4. 15:00
Slovácko Příbram 13.4. 15:00
Plzeň Ostrava 13.4. 15:00
Jablonec Dukla 13.4. 15:00
Mladá Boleslav Liberec 13.4. 15:00
Slavia Sparta 13.4. 15:00
Opava Olomouc 13.4. 15:00
Karviná Zlín 13.4. 15:00
29. KOLO
Zlín Slavia 20.4. 15:00
Sparta Karviná 20.4. 15:00
Dukla Mladá Boleslav 20.4. 15:00
Ostrava Opava 20.4. 15:00
Bohemians 1905 Jablonec 20.4. 15:00
Příbram Plzeň 20.4. 15:00
Olomouc Teplice 20.4. 15:00
Liberec Slovácko 20.4. 15:00
30. KOLO
Slovácko Bohemians 1905 27.4. 15:00
Teplice Příbram 27.4. 15:00
Jablonec Ostrava 27.4. 15:00
Plzeň Dukla 27.4. 15:00
Karviná Liberec 27.4. 15:00
Opava Sparta 27.4. 15:00
Slavia Olomouc 27.4. 15:00
Mladá Boleslav Zlín 27.4. 15:00

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter