Program Mistrovství světa ve florbale 2018

Mistrovství světa ve florbalu 2018

  • 1. do 9. prosince 2018
  • Praha
  • O2 arena a Arena Sparta Podvinný mlýn

Česká reprezentace

Češi bojují ve skupině A se Švýcarskem, Lotyšskem a Německem. První utkání hrají hned v první den turnaje proti Německu.

Program naší reprezentace v základní skupině:

  • 1.12.2018 – 18.15, O2 arena,  Německo – Česko
  • 2.12.2018 – 17.00, O2 arena,  Lotyšsko – Česko
  • 4.12.2018 – 19.30, O2 arena,  Švýcarsko – Česko

Českou nominaci na Mistrovství světa si prohlédněte zde >>

Skupiny MS ve florbale 2018

Skupina A

Česká republika, Německo, Lotyšsko, Švýcarsko

Skupina B

Finsko, Švédsko, Dánsko, Norsko

Skupina C

Austrália, Estonsko, Polsko, Thajsko

Skupina D

Kanada, Slovensko, Singapur, Japonsko

Program Mistrovství světa ve florbale 2018, Praha

Sobota 1. prosince

Skupina A (O2 arena):
12.00 Švýcarsko – Lotyšsko
18.15 Německo – Česko

Skupina B (O2 arena):
15.00 Finsko – Švédsko

Skupina C (Podvinný mlýn):
15.30 Austrálie – Estonsko
18.30 Polsko – Thajsko

Skupina D (Podvinný mlýn):
12.30 Kanada – Slovensko

Neděle 2. prosince

Skupina A (O2 arena):
14.00 Švýcarsko – Německo
17.00 Lotyšsko – Česko

Skupina B (O2 arena):
11.00 Dánsko – Norsko

Skupina C (Podvinný mlýn):
18.00 Estonsko – Polsko

Skupina D (Podvinný mlýn):
12.00 Slovensko – Japonsko
15.00 Kanada – Singapur

Pondělí 3. prosince

Skupina A (O2 arena):
12.45 Lotyšsko – Německo

Skupina B (O2 arena):
16.45 Finsko – Dánsko
19.30 Švédsko – Norsko

Skupina C (Podvinný mlýn):
15.30 Austrálie – Polsko
18.30 Estonsko – Thajsko

Skupina D (O2 arena):
10.00 Singapur – Japonsko

Úterý 4. prosince

Skupina A (O2 arena):
19.30 Česko – Švýcarsko

Skupina B:
16.45 Norsko – Finsko (O2 arena)
17.15 Švédsko – Dánsko (Podvinný mlýn)

Skupina C (O2 arena):
10.00 Thajsko – Austrálie

Skupina D:
12.45 Slovensko – Singapur (O2 arena)
14.30 Japonsko – Kanada (Podvinný mlýn)

Středa 5. prosince

Předkolo play off:
10.00 4A-1D (O2 arena) –
12.45 4B-1C (O2 arena)
15.30 3B-2C (Podvinný mlýn)
18.30 3A-2D (Podvinný mlýn)

Čtvrtek 6. prosince

Čtvrtfinále play off:
16.30 1A – vítěz 4B-1C (O2 arena)
19.30 2A – vítěz 3B-2C (O2 arena)

O 13.-16. místo:
9.30 3D-4C (Podvinný mlýn)
12.30 3C-4D (Podvinný mlýn)

O 9.-12. místo:
15.30 poražený z 3B-2C – poražený 4A-1D (Podvinný mlýn)
18.30 poražený z 3A-2D – poražený 4B-1C (Podvinný mlýn)

Pátek 7. prosince

Čtvrtfinále play off:
15.10 2B – vítěz 3A-2D (O2 arena)
18.00 1B – 4A-1D (O2 arena)

O 9. místo:
18.30 (Podvinný mlýn)

O 11. místo:
15.30 (Podvinný mlýn)

O 13. místo:
12.30 vítěz 3D-4C – vítěz 3C-4D (Podvinný mlýn)

O 15. místo:
9.30 poražený 3D-4C – poražený 3C-4D (Podvinný mlýn)

Sobota 8. prosince

Semifinále play off:
16.00, 19.00 (O2 arena)

O 5.-8. místo:
11.00(Podvinný mlýn)
13.00 (O2 arena)

Neděle 9. prosince

Finále play off:
16.00 (O2 arena)

O 3. místo:
13.00 (O2 arena)

O 5. místo:
10.00 (O2 arena)

O 7. místo:
10.00 (Podvinný mlýn)

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter