Program MS v hokeji 2016 – základní část

Mistrovství světa v hokeji v letošním roce se koná v Rusku, hraje se v Moskvě a Petrohradě.

Česká reprezentace je v moskevské skupině A.

Program hokejového mistrovství světa 2016 v Rusku – základní část

Základní část je tradičně rozdělena na dvě základní skupiny:

Skupina A: Rusko, Švédsko, Česká republika, Švýcarsko, Lotyšsko, Norsko, Dánsko, Kazachstán (Moskva)

Skupina B: Kanada, Finsko, USA, Slovensko, Bělorusko, Francie, Německo, Maďarsko (Petrohrad)

Z každé skupiny postupují do čtvrtfinále první čtyři týmy.



Program zápasů MS 2016 – Základní skupiny

PÁTEK 6. KVĚTNA
Švédsko – Lotyšsko skupina A 15:15
USA – Kanada skupina B 15:15
ČESKO – Rusko skupina A 19:15
Finsko – Bělorusko skupina B 19:15
SOBOTA 7. KVĚTNA
Švýcarsko – Kazachstán skupina A 11:15
Slovensko – Maďarsko skupina B 11:15
Norsko – Dánsko skupina A 15:15
Francie – Německo skupina B 15:15
Lotyšsko – ČESKO skupina A 19:15
Běloursko – USA skupina B 19:15
NEDĚLE 8. KVĚTNA
Kazachstán – Rusko skupina A 11:15
Maďarsko – Kanada skupina B 11:15
Norsko – Švýcarsko skupina A 15:15
Finsko – Německo skupina B 15:15
Švédsko – Dánsko skupina A 19:15
Francie – Slovensko skupina B 19:15
PONDĚLÍ 9. KVĚTNA
Lotyšsko – Rusko skupina A 15:15
Bělorusko – Kanada skupina B 15:15
Švédsko – ČESKO skupina A 19:15
Finsko – USA skupina B 19:15
ÚTERÝ 10. KVĚTNA
Švýcarsko – Dánsko skupina A 15:15
Slovensko – Německo skupina B 15:15
Kazachstán – Norsko skupina A 19:15
Maďarsko – Francie skupina B 19:15
STŘEDA 11. KVĚTNA
Švýcarsko – Lotyšsko skupina A 15:15
Slovensko – Bělorusko skupina B 15:15
Švédsko – Kazachstán skupina A 19:15
Finsko – Maďarsko skupina B 19:15
ČTVRTEK 12. KVĚTNA
ČESKO – Norsko skupina A 15:15
USA – Francie skupina B 15:15
Rusko – Dánsko skupina A 19:15
Kanada – Německo skupina B 19:15
PÁTEK 13. KVĚTNA
ČESKO – Kazachstán skupina A 15:15
USA – Maďarsko skupina B 15:15
Dánsko – Lotyšsko skupina A 19:15
Německo – Bělorusko skupina B 19:15
SOBOTA 14. KVĚTNA
Norsko – Švédsko skupina A 11:15
Francie – Finsko skupina B 11:15
Rusko – Švýcarsko skupina A 15:15
Maďarsko – Bělorusko skupina B 15:15
Kazachstán – Lotyšsko skupina A 19:15
Kanada – Slovensko skupina B 19:15
NEDĚLE 15. KVĚTNA
Dánsko – ČESKO skupina A 15:15
Německo – USA skupina B 15:15
Švýcarsko – Švédsko skupina A 19:15
Slovensko – Finsko skupina B 19:15
PONDĚLÍ 16. KVĚTNA
Rusko – Norsko skupina A 15:15
Kanada – Francie skupina B 15:15
Dánsko – Kazachstán skupina A 19:15
Německo – Maďarsko skupina B 19:15
ÚTERÝ 17. KVĚTNA
ČESKO – Švýcarsko skupina A 11:15
USA – Slovensko skupina B 11:15
Lotyšsko – Norsko skupina A 15:15
Bělorusko – Francie skupina B 15:15
Rusko – Švédsko skupina A 19:15
Kanada – Finsko skupina B 19:15

Vše můžete sledovat na obrazovkách ČTSport




Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter