Semifinále Ligy Mistrů 2015

V pátek 24.4.2015 byla ve švýcarském Nyonu, městečku na břehu Ženevského jezera,  vylosována další fáze Ligy Mistrů UEFA pro rok 2015 – Semifinále.

V osudí byly španělské týmy Real Madrid ( obhájce titulu ) a FC Barcelona, německý Bayern Mnichov a italský šampión Juventus Turín. Jak rozhodl los?

Semifinále Ligy Mistrů 2015

juventus Juventus Turín Real Madrid real
fc barcelona FC Barcelona Bayern Mnichov bayern-mnichov

 

Program

První zápasy

5. května: Juventus – Real Madrid
6. května: Barcelona – Bayern Mnichov

Odvety

12. května: Bayern Mnichov – Barcelona
13. května: Real Madrid – Juventus

Postupující se představí ve finále Ligy Mistrů UEFA, které se bude hrát 6. června v Berlíně.

Finále v Berlíně je určitě velkou motivací pro Bayern Mnichov, hrál by ve své zemi a za velké podpory fanoušků.

Utkání Bayern – Barcelona je také pikantní pro Pepe Guardiolu, současného trenéra Bayernu Mnichov. Jeho předchozí trenérskou štací byla právě Barcelona. A tak se můžeme těšit na souboj rozjeté německé mašiny a nesmírné útočné síly Barcelony, kde jde s útoku Messi, Neymar, Suarez strach…

Druhé semifinále má také svou zápletku z historie. Týká se Pavla Nedvěda. Tento náš bývalý vynikající fotbalista a držitel Zlatého míče, je v současné době ředitelem Juventusu. Za své hráčské kariéry se v dresu Juventusu potkal s Realem v semifinále Ligy misrů v roce 2003. Juventus tehdy do finále postoupil, velkou zásluhu na tom měl právě Pavel Nedvěd. Ten si ale finále nezahrál, protože dostal v odvetě žlutou kartu. Byla už třetí v soutěži a ve finále nemohl nastoupit. A chyběl, Juventus prohrál… .

REAL MADRID - JUVENTUS TURÍN
Termín: 11.05. – 13.05. 2015. Datum zápasu: 12.05.2015, Čas: 20:45 Místo: Madrid, Stadion: Santiago Bernabéu. Kategorie vstupenky: 3. kategorie. Cena: 24 990 Kč Kompletní popis zájezdu na semifinále Ligy Mistrů si prohlédněte zde >>

Jak vše dopadne letos? Kdo postoupí do finále prestižní Ligy Msitrů UEFA pro rok 2015?

úvodní obr: Friendwip.kg

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter