Světový pohár v biatlonu Anterselva 2017 – Výsledky

V italské Anterselvě, nejvýše položeném středisku, kde se jede světový pohár v biatlonu, se koná 6. kolo SP. Jedou se zde dlouhý individuální závod, závod s hromadným startem a štafety.

Výsledky – SP v biatlonu – Anterselva 2017

 

Ženy – vytrvalostní závod na 15 km

1. Dahlmeierová (Něm.) 44:48,7 (2 trest. minuty), 2. Chevalierová (Fr.) -3,8 (1), 3. Runggaldierová (It.) -46,0 (1), 4. Dorinová Habertová (Fr.) -55,0 (2), 5. Hammerschmidtová -1:16,2 (2), 6. Hinzová (obě Něm.) -1:19,1 (3), 7. Hojniszová (Pol.) -1:37,8 (3), 8. Podčufarovová (Rus.) -1:39,8 (2), 9. Hildebrandová (Něm.) -1:45,1 (3), 10. Hauserová (Rak.) -1:48,4 (2),

…13. Puskarčíková -2:23,6 (3), 24. Koukalová -4:02,0 (6), 32. Charvátová -4:56,4 (6), 61. Vítková (všechny ČR) -7:08,9 (5).

Ženy – závod s hromadným startem na 12,5 km:

1. Horchlerová 36:11,54 (0 tr. okruhů), 2. Dahlmeierová (obě Něm.) -3,1 (3), 3. Koukalová (ČR) -8,0 (2), 4. Mäkäräinenová (Fin.) -13,5 (3), 5. Dorinová Habertová (Fr.) -19,0 (4), 6. Runggaldierová (It.) -24,1 (1), 7. Magnussonová (Švéd.) -26,4 (1), 8. Hinzová (Něm.) -27,4 (2), 9. Nicolaisenová (Nor.) -27,9 (0), 10. Džymová (Ukr.) -32,0 (3), 11. Puskarčíková -35,6 (3), …14. Vítková (obě ČR) -29,3 (2).

Průběžné pořadí SP (po 15 z 26 závodů)

1. Dahlmeierová 669, 2. Koukalová 652, 3. Mäkäräinenová 637, 4. Dorinová Habertová 600, 5. Wiererová (It.) 466, 6. Hildebrandová (Něm.) 418,

8. Puskarčíková 403, 19. Vítková 249, 48. Charvátová 61, 77. Davidová (obě ČR) 13.

Ženy – štafeta (4×6 km)

1. Německo (Hinzová, Hammerschmidtová, Hildebrandová, Dahlmeierová) 1:09:12,4 (0 trest. okruhů + 12 dobíjení),

2. Francie (Chevalierová, Braisazová, Bescondová, Dorinová Habertová) -24,2 (0+8),

3. Itálie (Vittozziová, Sanfilippová, Runggaldierová, Wiererová) -33,4 (0+9),

4. Ukrajina -37,5 (0+6), 5. Rusko -1:16,0 (0+5), 6. Bělorusko -1:32,7 (0+7),

…16. Česko (Charvátová, Johanidesová, Puskarčíková, Vítková) -3:52,9 (1+13).

 

Muži – vytrvalostní závod na 20 km

1. Šipulin (Rus.) 50:38,1 (1 trest. minuta), 2. M. Fourcade (Fr.) -41,0 (2), 3. Semenov (Ukr.) -56,8 (1), 4. Björndalen (Nor.) -1:04,9 (1), 5. Schempp (Něm.) -1:09,8 (2), 6. Anev (Bul.) -1:15,6 (1), 7. Cvetkov (Rus.) -1:28,7 (1), 8. Krčmář (ČR) -1:29,8 (1), 9. Peiffer (Něm.) -1:30,4 (2), 10. Bailey (USA) -1:39,1 (1),

…40. Soukup -4:51,2 (3), 57. Moravec -5:51,6 (4), 70. Václavík -6:39,3 (5), 85. Šlesingr (všichni ČR) -8:17,2 (7).

Muži – závod s hromadným startem na 15 km

1. J. Bö (Nor.) 37:04,37 (0 tr. okruhů), 2. Fillon Maillet (Fr.) -3,7 (1), 3. Šipulin (Rus.) -21,7 (1), 4. Svendsen (Nor.) -25,2 (2), 5. M. Fourcade -29,2 (3), 6. Beatrix (oba Fr.) -33,4 (2), 7. Schempp -34,2 (1), 8. Lesser (oba Něm.) -54,2 (1), 9. Eberhard (Rak.) -59,2 (2), 10. Björndalen (Nor.) -59,8 (3),

23. Moravec -2:38,8 (3), 24. Šlesingr -2:45,6 (4), 28. Krčmář (všichni ČR) -3:19,7 (5).

Průběžné pořadí SP (po 15 z 26 závodů)

1. M. Fourcade 824, 2. Šipulin 548, 3. Schempp 522, 4. Peiffer (Něm.) 461, 5. Svendsen 457, 6. Lesser 433,

11. Krčmář 333, 19. Moravec 257, 21. Šlesingr 239, 49. Soukup 52, 54. Václavík 35, 90. Krupčík (všichni ČR) 3.

Štafeta mužů 4×7,5 km

1. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp) 1:13:57,2 (0 tr. okruhů + 7 dobíjení),

2. Norsko (Birkeland, L’Abee-Lund, J. Bö, Svendsen) -0,1 (0+9),

3. Rusko (Cvetkov, Garaničev, Malyško, Babikov) -33,6 (0+9),

4. Ukrajina -46,7 (0+5), 5. Rakousko -49,2 (0+8), 6. USA -1:04,9 (0+10),

13. ČR (Moravec, Václavík, Šlesingr, Krčmář) -4:01,7 (2+11).

 

 


 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter