Světový pohár v biatlonu – Hochfilzen, Rakousko 2017

V pátek osmého prosince startuje druhé kolo světového poháru v biatlonu. Biatlonový „cirkus“ čeká druhá zastávka v olympijské sezóně.

 

 2. kolo SP v biatlonu – Hochfilzen

8. prosince – 10. prosince

Pátek 8. prosince

  • 11.30 – Sprint mužů
  • 14.15 – Sprint žen

Sobota 9. prosince

  • 12.15 – Stíhací závod mužů
  • 14.45 – Stíhací závod žen

Neděle 10. prosince

  • 11.30 – Štafeta mužů
  • 14.10 – Štafeta žen

 

 

Výsledky Světového poháru v biatlonu – Hochfilzen

Sprint 10 km – muži

1. J. Bö (Nor.) 24:18,4 (0 tr. okruhů), 2. M. Fourcade (Fr.) -12,1 (0), 3. Fak (Slovin.) -35,4 (0), 4. Schempp (Něm.) -46,6 (1), 5. L’Abee-Lund (Nor.) -52,0 (0), 6. Peiffer (Něm.) -56,0 (0), 7. Weger (Švýc.) -1:00,6 (1), 8. Lesser (Něm.) -1:01,0 (1), 9. Šipulin (Rus.) -1:06,1 (1) a Nawrath (Něm.) -1:06,1 (0),

26. Krčmář -1:41,7 (0), 34. Moravec -2:04,3 (2), 46. Šlesingr -2:25,8 (3), 59. Václavík -2:42,3 (2), 70. Krupčík (všichni ČR) -2:56,4 (1).

 

Sprint na 7,5 km – ženy

1. Domračevová (Běl.) 22:40,2 (0), 2. Kuzminová (SR) -22,1 (1), 3. Wiererová (It.) -30,6 (1), 4. Vita Semerenková (Ukr.) -35,2 (0), 5. Tandrevoldová (Nor.) -47,5 (0), 6. Mäkäräinenová (Fin.) -49,5 (2), 7. Bescondová (Fr.) -53,0 (1), 8. Hildebrandová (Něm.) -56,0 (1), 9. Mironovová (Rus.) -57,3 (1), 10. Aymonierová (Fr.) -58,7 (2),

…19. Vítková -1:14,3 (1), 41. Davidová -2:00,0 (3), 61. Jislová -2:43,3 (1), 62. Puskarčíková -2:46,2 (3), 69. Charvátová -2:57,9 (4), 84. Zvařičová (všechny ČR) -3:30,3 (1).

 

Stíhací závod na 12,5 km – muži

1. J. Bö (Nor.) 36:41,1 (3 trest. okruhy), 2. Fak (Slovin.) -58,8 (1), 3. M. Fourcade (Fr.) -1:10,0 (5), 4. Schempp (Něm.) -1:10,5 (4), 5. T. Bö (Nor.) -1:11,9 (2), 6. Cvetkov (Rus.) -1:12,3 (1), 7. Hofer (It.) -1:30,2 (3), 8. L’Abee Lund (Nor.) -1:35,1 (4), 9. Šipulin (Rus.) -1:38,6 (2), 10. Birkeland (Nor.) -1:42,2 (3),

…25. Krčmář -2:36,3 (3), 40. Šlesingr -3:35,8 (3), 43. Moravec -3:56,0 (5), 47. Václavík (všichni ČR) -5:06,4 (7).

 

Stíhací závod na 10 km – ženy

1. Kuzminová (SR) 34:31,2 (1), 2. Mäkäräinenová (Fin.) -10,2 (2), 3. Domračevová (Běl.) -11,8 (1), 4. Wiererová (It.) -51,6 (2), 5. Olsbuová (Nor.) -58,2 (1), 6. Džymová (Ukr.) -1:08,0 (1), 7. Akimovová (Rus.) -1:13,4 (1), 8. Solemdalová (Nor.) -1:16,6 (2), 9. Krjuková (Bulh.) -1:19,4 (0), 10. Dahlmeierová (Něm.) -1:32,4 (1),

11. Vítková -1:38,5 (3), …50. Davidová (obě ČR) -4:53,3 (7).

 

Průběžné pořadí SP v biatlonu (po 5 z 22 závodů)

1. M. Fourcade 264, 2. J. Bö 238, 3. Fak 216, 4. Schempp 176, 5. T. Bö 170, 6. Fillon Maillet (Fr.) 163,

…38. Moravec 37, 41. Krčmář 33, 44. Šlesingr 23, 54. Krupčík (ČR) 9.

 

1. Mäkäräinenová 196, 2. Olsbuová 183, 3. Solemdalová 179, 4. Džymová 175, 5. Herrmannová (Něm.) 167, 6. Braisazová (Fr.) 166,

…11. Vítková 136, 37. Puskarčíková (ČR) 45.

 

 

Muži – štafeta 4×7,5 km 

1. Norsko (Björndalen, L’Abee-Lund, Bjöntegaard, Birkeland) 1:21:21,8 (0 trest. okruhů + 9 dobíjení),

2. Německo (Lesser, Doll, Peiffer, Schempp) -1:54,9 (0+17),

3. Francie (Beatrix, Desthieux, Jacquelin, Fillon Maillet) -2:34,0 (3+13),

4. Švédsko -2:54,8 (3+12), 5. Itálie -3:19,1 (2+12), 6. Ukrajina -3:24,0 (1+12),

…18. ČR (Šlesingr, Moravec, Václavík, Krčmář) -6:45,9 (5+20).

Ženy – štafeta 4×6 km

1. Německo (Hinzová, Hildebrandová, Hammerschmidtová, Dahlmeierová) 1:14:36,4 (0+9),

2. Ukrajina (Vita Semerenková, Džymová, Valj Semerenková, Pidhrušná) -44,9 (0+5),

3. Francie (Dorinová Habertová, Aymonierová, Braisazová, Bescondová) -1:04,5 (2+13),

4. Rusko -1:09,0 (0+9), 5. Švýcarsko -1:25,7 (2+12), 6. Česko (Puskarčíková, Jislová, Davidová, Vítková) -1:34,1 (1+12).

 

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter