Synot liga – rozpis zápasů, podzimní část

Tento pátek ( 24. července ) začíná nový ročník naší nejvyšší fotbalové soutěže Synot ligy.

Titul bude obhajovat Plzeň. Nováčky soutěže jsou Zlín a Olomouc.

Nový ročník začíná atraktivním zápasem Viktoria Plzeň – Slavia Praha

Sparta se s Plzní utká až ve 12. kole, domácí bude Plzeň , pražské derby Sparty a Slavie se bude hrát v 8. kole a hraje se v Edenu. Další zajímavý a pikantní zápas nabídne například 3. kolo, kde Baník Ostrava přivítá na svém hřišti Mladou Boleslav, kam letos přestoupil Milan Baroš.


 1. kolo

pá 24.07.2015 17:30 FC Viktoria Plzeň SK Slavia Praha
pá 24.07.2015 19:00 FC Vysočina Jihlava AC Sparta Praha
so 25.07.2015 17:00 FC Zbrojovka Brno FC Baník Ostrava
so 25.07.2015 17:00 1.FC Slovácko FK Dukla Praha
so 25.07.2015 17:00 1.FK Příbram FK Jablonec
so 25.07.2015 20:15 FK Teplice SK Sigma Olomouc
ne 26.07.2015 17:00 Bohemians Praha 1905 FC Fastav Zlín
ne 26.07.2015 20:15 FC Slovan Liberec FK Mladá Boleslav

 

2. kolo

so 01.08.2015 15:00 AC Sparta Praha FC Baník Ostrava
so 01.08.2015 17:00 FC Fastav Zlín FC Vysočina Jihlava
so 01.08.2015 17:00 FK Teplice 1.FC Slovácko
so 01.08.2015 17:00 SK Sigma Olomouc 1.FK Příbram
so 01.08.2015 20:15 FK Dukla Praha FC Viktoria Plzeň
ne 02.08.2015 17:00 FK Mladá Boleslav FC Zbrojovka Brno
ne 02.08.2015 17:00 SK Slavia Praha FC Slovan Liberec
ne 02.08.2015 18:00 FK Jablonec Bohemians Praha 1905

 

3. kolo

so 08.08.2015 17:00 FC Viktoria Plzeň 1.FC Slovácko
so 08.08.2015 17:00 FC Baník Ostrava FK Mladá Boleslav
so 08.08.2015 17:00 AC Sparta Praha FC Fastav Zlín
so 08.08.2015 17:00 FC Zbrojovka Brno SK Slavia Praha
so 08.08.2015 17:00 FC Vysočina Jihlava FK Jablonec
so 08.08.2015 17:00 FC Slovan Liberec FK Dukla Praha
so 08.08.2015 17:00 Bohemians Praha 1905 SK Sigma Olomouc
so 08.08.2015 17:00 1.FK Příbram FK Teplice

 

 4. kolo

so 15.08.2015 17:00 SK Sigma Olomouc FC Zbrojovka Brno
so 15.08.2015 17:00 FK Dukla Praha Bohemians Praha 1905
so 15.08.2015 17:00 FK Jablonec FC Slovan Liberec
so 15.08.2015 17:00 SK Slavia Praha FC Vysočina Jihlava
so 15.08.2015 17:00 FC Fastav Zlín FC Baník Ostrava
so 15.08.2015 17:00 FK Mladá Boleslav AC Sparta Praha
so 15.08.2015 17:00 1.FC Slovácko 1.FK Příbram
so 15.08.2015 17:00 FK Teplice FC Viktoria Plzeň

 

 5. kolo

so 22.08.2015 17:00 FC Viktoria Plzeň SK Sigma Olomouc
so 22.08.2015 17:00 AC Sparta Praha FK Dukla Praha
so 22.08.2015 17:00 FC Zbrojovka Brno FK Jablonec
so 22.08.2015 17:00 FC Baník Ostrava SK Slavia Praha
so 22.08.2015 17:00 FK Mladá Boleslav FC Fastav Zlín
so 22.08.2015 17:00 Bohemians Praha 1905 1.FK Příbram
so 22.08.2015 17:00 FC Vysočina Jihlava 1.FC Slovácko
so 22.08.2015 17:00 FC Slovan Liberec FK Teplice


 6. kolo

so 12.09.2015 17:00 SK Slavia Praha FK Mladá Boleslav
so 12.09.2015 17:00 FK Dukla Praha FC Baník Ostrava
so 12.09.2015 17:00 FK Jablonec AC Sparta Praha
so 12.09.2015 17:00 FC Fastav Zlín FC Zbrojovka Brno
so 12.09.2015 17:00 SK Sigma Olomouc FC Vysočina Jihlava
so 12.09.2015 17:00 1.FC Slovácko FC Slovan Liberec
so 12.09.2015 17:00 FK Teplice Bohemians Praha 1905
so 12.09.2015 17:00 1.FK Příbram FC Viktoria Plzeň

 

 7. kolo

so 19.09.2015 17:00 FC Fastav Zlín SK Slavia Praha
so 19.09.2015 17:00 FK Mladá Boleslav FK Teplice
so 19.09.2015 17:00 FC Baník Ostrava FK Jablonec
so 19.09.2015 17:00 AC Sparta Praha SK Sigma Olomouc
so 19.09.2015 17:00 FC Zbrojovka Brno 1.FC Slovácko
so 19.09.2015 17:00 FC Vysočina Jihlava FK Dukla Praha
so 19.09.2015 17:00 FC Slovan Liberec 1.FK Příbram
so 19.09.2015 17:00 Bohemians Praha 1905 FC Viktoria Plzeň

 

 8. kolo

so 26.09.2015 17:00 SK Sigma Olomouc FC Fastav Zlín
so 26.09.2015 17:00 FK Dukla Praha FC Zbrojovka Brno
so 26.09.2015 17:00 FK Jablonec FK Mladá Boleslav
so 26.09.2015 17:00 SK Slavia Praha AC Sparta Praha
so 26.09.2015 17:00 FC Viktoria Plzeň FC Slovan Liberec
so 26.09.2015 17:00 1.FK Příbram FC Vysočina Jihlava
so 26.09.2015 17:00 1.FC Slovácko Bohemians Praha 1905
so 26.09.2015 17:00 FK Teplice FC Baník Ostrava

 

 9. kolo

so 03.10.2015 17:00 SK Slavia Praha FK Dukla Praha
so 03.10.2015 17:00 FC Fastav Zlín FK Jablonec
so 03.10.2015 17:00 FK Mladá Boleslav 1.FK Příbram
so 03.10.2015 17:00 FC Baník Ostrava SK Sigma Olomouc
so 03.10.2015 17:00 AC Sparta Praha 1.FC Slovácko
so 03.10.2015 17:00 FC Zbrojovka Brno FK Teplice
so 03.10.2015 17:00 FC Vysočina Jihlava FC Viktoria Plzeň
so 03.10.2015 17:00 FC Slovan Liberec Bohemians Praha 1905

 

 10. kolo

so 17.10.2015 17:00 SK Sigma Olomouc FC Slovan Liberec
so 17.10.2015 17:00 FK Dukla Praha FK Mladá Boleslav
so 17.10.2015 17:00 FK Jablonec SK Slavia Praha
so 17.10.2015 17:00 Bohemians Praha 1905 FC Zbrojovka Brno
so 17.10.2015 17:00 FC Viktoria Plzeň FC Fastav Zlín
so 17.10.2015 17:00 1.FK Příbram AC Sparta Praha
so 17.10.2015 17:00 1.FC Slovácko FC Baník Ostrava
so 17.10.2015 17:00 FK Teplice FC Vysočina Jihlava

 

 11. kolo

so 24.10.2015 17:00 FK Jablonec FK Dukla Praha
so 24.10.2015 17:00 SK Slavia Praha SK Sigma Olomouc
so 24.10.2015 17:00 FC Fastav Zlín FK Teplice
so 24.10.2015 17:00 FK Mladá Boleslav 1.FC Slovácko
so 24.10.2015 17:00 FC Baník Ostrava 1.FK Příbram
so 24.10.2015 17:00 AC Sparta Praha Bohemians Praha 1905
so 24.10.2015 17:00 FC Zbrojovka Brno FC Viktoria Plzeň
so 24.10.2015 17:00 FC Vysočina Jihlava FC Slovan Liberec

 

 12. kolo

so 31.10.2015 17:00 SK Sigma Olomouc FK Mladá Boleslav
so 31.10.2015 17:00 FK Dukla Praha FC Fastav Zlín
so 31.10.2015 17:00 FC Slovan Liberec FC Baník Ostrava
so 31.10.2015 17:00 Bohemians Praha 1905 FC Vysočina Jihlava
so 31.10.2015 17:00 FC Viktoria Plzeň AC Sparta Praha
so 31.10.2015 17:00 1.FK Příbram FC Zbrojovka Brno
so 31.10.2015 17:00 1.FC Slovácko FK Jablonec
so 31.10.2015 17:00 FK Teplice SK Slavia Praha

 

 13. kolo

so 07.11.2015 17:00 FK Jablonec SK Sigma Olomouc
so 07.11.2015 17:00 FK Mladá Boleslav FC Vysočina Jihlava
so 07.11.2015 17:00 FC Zbrojovka Brno FC Slovan Liberec
so 07.11.2015 17:00 SK Slavia Praha Bohemians Praha 1905
so 07.11.2015 17:00 FC Baník Ostrava FC Viktoria Plzeň
so 07.11.2015 17:00 FK Dukla Praha 1.FK Příbram
so 07.11.2015 17:00 FC Fastav Zlín 1.FC Slovácko
so 07.11.2015 17:00 AC Sparta Praha FK Teplice

 

 14. kolo

so 21.11.2015 17:00 SK Sigma Olomouc FK Dukla Praha
so 21.11.2015 17:00 FK Teplice FK Jablonec
so 21.11.2015 17:00 1.FC Slovácko SK Slavia Praha
so 21.11.2015 17:00 1.FK Příbram FC Fastav Zlín
so 21.11.2015 17:00 FC Viktoria Plzeň FK Mladá Boleslav
so 21.11.2015 17:00 Bohemians Praha 1905 FC Baník Ostrava
so 21.11.2015 17:00 FC Slovan Liberec AC Sparta Praha
so 21.11.2015 17:00 FC Vysočina Jihlava FC Zbrojovka Brno

 

 15. kolo

so 28.11.2015 17:00 SK Sigma Olomouc 1.FC Slovácko
so 28.11.2015 17:00 FK Dukla Praha FK Teplice
so 28.11.2015 17:00 FK Jablonec FC Viktoria Plzeň
so 28.11.2015 17:00 SK Slavia Praha 1.FK Příbram
so 28.11.2015 17:00 FC Fastav Zlín FC Slovan Liberec
so 28.11.2015 17:00 FK Mladá Boleslav Bohemians Praha 1905
so 28.11.2015 17:00 FC Baník Ostrava FC Vysočina Jihlava
so 28.11.2015 17:00 AC Sparta Praha FC Zbrojovka Brno

 

 16. kolo

so 05.12.2015 17:00 1.FK Příbram SK Sigma Olomouc
so 05.12.2015 17:00 FC Viktoria Plzeň FK Dukla Praha
so 05.12.2015 17:00 Bohemians Praha 1905 FK Jablonec
so 05.12.2015 17:00 FC Slovan Liberec SK Slavia Praha
so 05.12.2015 17:00 FC Vysočina Jihlava FC Fastav Zlín
so 05.12.2015 17:00 FC Zbrojovka Brno FK Mladá Boleslav
so 05.12.2015 17:00 FC Baník Ostrava AC Sparta Praha
so 05.12.2015 17:00 1.FC Slovácko FK Teplice

Kromě prvního a druhého kola, kde jsou již termíny rozděleny na celý víkend a je přihlédnuto k bojům českých zástupců v evropských pohátech, se časy a dny u jednotlivých utkání mohou měnit.

Jarní část začne 13.února.

zdroj: Synotliga.cz

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter