Tipsport Extraliga ledního hokeje – rozpis zápasů

Tipsport Extraliga startuje v pátek 11. září. Čeká na nás 52 kol základní části, která skončí 4. března. Pak budeme znát postupující do play-off a odpadlíky bojující v baráži o udržení.

Titul obhajuje tým z Litvínova.

Jak to vše dopadne? Tipéři před začátkem soutěže nejvíc věří tomu, že se Třinec opět podívá do finále. Hned na druhém místě nejvíc sázejí na to, že Kometa s novým koučem Aloisem Hadamczikem letos dojde aspoň do semifinále.

5143

Rozpis zápasů Tipsport Extraligy ledního hokeje pro sezonu 2015/16

11. 9. 2015 – 1.kolo
Hr. Králové Vítkovice
Kometa Liberec
Plzeň K. Vary
Sparta Olomouc
Ml. Boleslav Pardubice
Litvínov Zlín
Třinec Chomutov
13. 9. 2015 – 2.kolo
Liberec Litvínov
Pardubice Plzeň
Chomutov Ml. Boleslav
Olomouc Hr. Králové
Vítkovice Kometa
Zlín Sparta
K. Vary Třinec
18. 9. 2015 – 3.kolo
Sparta Vítkovice
Hr. Králové Litvínov
Třinec Zlín
Kometa K. Vary
Plzeň Liberec
Chomutov Pardubice
Ml. Boleslav Olomouc
20. 9. 2015 – 4.kolo
Pardubice Třinec
Liberec Hr. Králové
Olomouc Plzeň
Vítkovice Chomutov
Litvínov Kometa
K. Vary Sparta
Zlín Ml. Boleslav
25. 9. 2015 – 5.kolo
Sparta Hr. Králové
Pardubice K. Vary
Kometa Olomouc
Plzeň Litvínov
Ml. Boleslav Liberec
Chomutov Zlín
Třinec Vítkovice
27. 9. 2015 – 6.kolo
Hr. Králové Kometa
Zlín Pardubice
Olomouc Chomutov
K. Vary Ml. Boleslav
Liberec Třinec
Litvínov Sparta
Vítkovice Plzeň
2. 10. 2015 – 7.kolo
Zlín Olomouc
Pardubice Vítkovice
Plzeň Kometa
Třinec Hr. Králové
Ml. Boleslav Litvínov
Chomutov K. Vary
Sparta Liberec
4. 10. 2015 – 8.kolo
K. Vary Zlín
Hr. Králové Plzeň
Liberec Chomutov
Olomouc Pardubice
Vítkovice Ml. Boleslav
Litvínov Třinec
Kometa Sparta
9. 10. 2015 – 9.kolo
Sparta Plzeň
Pardubice Liberec
Zlín Vítkovice
Olomouc K. Vary
Třinec Kometa
Ml. Boleslav Hr. Králové
Chomutov Litvínov
11. 10. 2015 – 10.kolo
Hr. Králové Zlín
Liberec Olomouc
Kometa Chomutov
Plzeň Ml. Boleslav
Vítkovice K. Vary
Litvínov Pardubice
Sparta Třinec
16. 10. 2015 – 11.kolo
K. Vary Litvínov
Třinec Plzeň
Ml. Boleslav Kometa
Chomutov Hr. Králové
Zlín Liberec
Pardubice Sparta
Olomouc Vítkovice
18. 10. 2015 – 12.kolo
Litvínov Olomouc
Hr. Králové K. Vary
Kometa Pardubice
Plzeň Zlín
Sparta Chomutov
Třinec Ml. Boleslav
Liberec Vítkovice
23. 10. 2015 – 13.kolo
Zlín Kometa
Pardubice Hr. Králové
Chomutov Plzeň
Olomouc Třinec
K. Vary Liberec
Vítkovice Litvínov
Ml. Boleslav Sparta
25. 10. 2015 – 14.kolo
Vítkovice Hr. Králové
Liberec Kometa
K. Vary Plzeň
Olomouc Sparta
Pardubice Ml. Boleslav
Zlín Litvínov
Chomutov Třinec
30. 10. 2015 – 15.kolo
Litvínov Liberec
Plzeň Pardubice
Ml. Boleslav Chomutov
Hr. Králové Olomouc
Kometa Vítkovice
Sparta Zlín
Třinec K. Vary
1. 11. 2015 – 16.kolo
Vítkovice Sparta
Litvínov Hr. Králové
Zlín Třinec
K. Vary Kometa
Liberec Plzeň
Pardubice Chomutov
Olomouc Ml. Boleslav
11. 11. 2015 – 17.kolo
Třinec Pardubice
Plzeň Olomouc
Chomutov Vítkovice
Kometa Litvínov
Sparta K. Vary
Ml. Boleslav Zlín
Hr. Králové Liberec
13. 11. 2015 – 18.kolo
Hr. Králové Sparta
K. Vary Pardubice
Olomouc Kometa
Litvínov Plzeň
Liberec Ml. Boleslav
Zlín Chomutov
Vítkovice Třinec
15. 11. 2015 – 19.kolo
Kometa Hr. Králové
Chomutov Olomouc
Ml. Boleslav K. Vary
Třinec Liberec
Sparta Litvínov
Plzeň Vítkovice
Pardubice Zlín
17. 11. 2015 – 20.kolo
Olomouc Zlín
Vítkovice Pardubice
Kometa Plzeň
Hr. Králové Třinec
Litvínov Ml. Boleslav
K. Vary Chomutov
Liberec Sparta
20. 11. 2015 – 21.kolo
Sparta Kometa
Třinec Litvínov
Ml. Boleslav Vítkovice
Pardubice Olomouc
Zlín K. Vary
Plzeň Hr. Králové
Chomutov Liberec
22. 11. 2015 – 22.kolo
K. Vary Olomouc
Vítkovice Zlín
Liberec Pardubice
Plzeň Sparta
Litvínov Chomutov
Kometa Třinec
Hr. Králové Ml. Boleslav
24. 11. 2015 – 23.kolo
Pardubice Litvínov
27. 11. 2015 – 23.kolo
Zlín Hr. Králové
Olomouc Liberec
Chomutov Kometa
Třinec Sparta
K. Vary Vítkovice
Ml. Boleslav Plzeň
29. 11. 2015 – 24.kolo
Vítkovice Olomouc
Liberec Zlín
Sparta Pardubice
Litvínov K. Vary
Plzeň Třinec
Hr. Králové Chomutov
1. 12. 2015 – 24.kolo
Kometa Ml. Boleslav
4. 12. 2015 – 25.kolo
K. Vary Hr. Králové
Vítkovice Liberec
Pardubice Kometa
Zlín Plzeň
Ml. Boleslav Třinec
Chomutov Sparta
Olomouc Litvínov
6. 12. 2015 – 26.kolo
Kometa Zlín
Hr. Králové Pardubice
Třinec Olomouc
Plzeň Chomutov
Litvínov Vítkovice
Sparta Ml. Boleslav
Liberec K. Vary
11. 12. 2015 – 27.kolo
Hr. Králové Vítkovice
Ml. Boleslav Pardubice
Sparta Olomouc
Plzeň K. Vary
Kometa Liberec
Litvínov Zlín
Třinec Chomutov
13. 12. 2015 – 28.kolo
Liberec Litvínov
Chomutov Ml. Boleslav
Olomouc Hr. Králové
Pardubice Plzeň
Vítkovice Kometa
Zlín Sparta
K. Vary Třinec
23. 12. 2015 – 29.kolo
Sparta Vítkovice
Plzeň Liberec
Chomutov Pardubice
Kometa K. Vary
Třinec Zlín
Hr. Králové Litvínov
Ml. Boleslav Olomouc
26. 12. 2015 – 30.kolo
K. Vary Sparta
Litvínov Kometa
Olomouc Plzeň
Vítkovice Chomutov
Pardubice Třinec
Liberec Hr. Králové
Zlín Ml. Boleslav
28. 12. 2015 – 31.kolo
Sparta Hr. Králové
Pardubice K. Vary
Kometa Olomouc
Plzeň Litvínov
Ml. Boleslav Liberec
Chomutov Zlín
Třinec Vítkovice
30. 12. 2015 – 32.kolo
Hr. Králové Kometa
Zlín Pardubice
Olomouc Chomutov
K. Vary Ml. Boleslav
Liberec Třinec
Litvínov Sparta
Vítkovice Plzeň
3. 1. 2016 – 33.kolo
Sparta Liberec
Třinec Hr. Králové
Zlín Olomouc
Pardubice Vítkovice
Plzeň Kometa
Ml. Boleslav Litvínov
Chomutov K. Vary
8. 1. 2016 – 34.kolo
K. Vary Zlín
Hr. Králové Plzeň
Liberec Chomutov
Olomouc Pardubice
Vítkovice Ml. Boleslav
Kometa Sparta
Litvínov Třinec
10. 1. 2016 – 35.kolo
Olomouc K. Vary
Chomutov Litvínov
Sparta Plzeň
Pardubice Liberec
Zlín Vítkovice
Třinec Kometa
Ml. Boleslav Hr. Králové
12. 1. 2016 – 36.kolo
Kometa Chomutov
15. 1. 2016 – 36.kolo
Liberec Olomouc
Plzeň Ml. Boleslav
Vítkovice K. Vary
Litvínov Pardubice
Sparta Třinec
Hr. Králové Zlín
17. 1. 2016 – 37.kolo
Ml. Boleslav Kometa
Chomutov Hr. Králové
Olomouc Vítkovice
Zlín Liberec
Pardubice Sparta
K. Vary Litvínov
Třinec Plzeň
22. 1. 2016 – 38.kolo
Litvínov Olomouc
Hr. Králové K. Vary
Kometa Pardubice
Plzeň Zlín
Sparta Chomutov
Třinec Ml. Boleslav
Liberec Vítkovice
24. 1. 2016 – 39.kolo
Chomutov Plzeň
Olomouc Třinec
K. Vary Liberec
Vítkovice Litvínov
Zlín Kometa
Pardubice Hr. Králové
Ml. Boleslav Sparta
26. 1. 2016 – 40.kolo
Vítkovice Hr. Králové
Liberec Kometa
K. Vary Plzeň
Olomouc Sparta
Pardubice Ml. Boleslav
Zlín Litvínov
Chomutov Třinec
29. 1. 2016 – 41.kolo
Ml. Boleslav Chomutov
Hr. Králové Olomouc
Kometa Vítkovice
Sparta Zlín
Třinec K. Vary
Litvínov Liberec
Plzeň Pardubice
31. 1. 2016 – 42.kolo
K. Vary Kometa
Liberec Plzeň
Pardubice Chomutov
Olomouc Ml. Boleslav
Litvínov Hr. Králové
Vítkovice Sparta
Zlín Třinec
5. 2. 2016 – 43.kolo
Třinec Pardubice
Hr. Králové Liberec
Plzeň Olomouc
Chomutov Vítkovice
Kometa Litvínov
Sparta K. Vary
Ml. Boleslav Zlín
7. 2. 2016 – 44.kolo
Hr. Králové Sparta
K. Vary Pardubice
Olomouc Kometa
Litvínov Plzeň
Liberec Ml. Boleslav
Zlín Chomutov
Vítkovice Třinec
17. 2. 2016 – 45.kolo
Kometa Hr. Králové
Pardubice Zlín
Ml. Boleslav K. Vary
Třinec Liberec
Chomutov Olomouc
Plzeň Vítkovice
Sparta Litvínov
19. 2. 2016 – 46.kolo
Vítkovice Pardubice
Kometa Plzeň
Hr. Králové Třinec
Liberec Sparta
Litvínov Ml. Boleslav
K. Vary Chomutov
Olomouc Zlín
21. 2. 2016 – 47.kolo
Zlín K. Vary
Plzeň Hr. Králové
Chomutov Liberec
Pardubice Olomouc
Ml. Boleslav Vítkovice
Třinec Litvínov
Sparta Kometa
23. 2. 2016 – 48.kolo
Plzeň Sparta
Liberec Pardubice
Vítkovice Zlín
K. Vary Olomouc
Litvínov Chomutov
Kometa Třinec
Hr. Králové Ml. Boleslav
26. 2. 2016 – 49.kolo
Pardubice Litvínov
Ml. Boleslav Plzeň
K. Vary Vítkovice
Zlín Hr. Králové
Olomouc Liberec
Chomutov Kometa
Třinec Sparta
28. 2. 2016 – 50.kolo
Kometa Ml. Boleslav
Vítkovice Olomouc
Hr. Králové Chomutov
Litvínov K. Vary
Plzeň Třinec
Sparta Pardubice
Liberec Zlín
1. 3. 2016 – 51.kolo
Olomouc Litvínov
K. Vary Hr. Králové
Vítkovice Liberec
Pardubice Kometa
Zlín Plzeň
Chomutov Sparta
Ml. Boleslav Třinec
4. 3. 2016 – 52.kolo
Kometa Zlín
Hr. Králové Pardubice
Plzeň Chomutov
Třinec Olomouc
Liberec K. Vary
Litvínov Vítkovice
Sparta Ml. Boleslav

5143

úvodní náhledový obrázek: Thomas Heide

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter