Zimní olympijské hry 2018 – Program

Zimní olympijské hry 2018

Od 9. do 25. února 2018 se v jihokorejském Pchjongčchangu uskuteční XXIII. zimní olympijské hry.

Některé kvalifikace a zápasy týmových soutěží ve skupinách začínají již 8. února.

Zimní olympijské hry 2018 – Program

Čas v ČR ( v Korei ) Sport Popis, poznámka
8.2. 1:05 (9:05) Curling – open skupiny mix dvojice – 1. kolo
USA – Tým OAR, Kanada – Norsko, Korea – Finsko, Čína – Švýcarsko
8.2. 12:05 (20:05) Curling – open skupiny mix dvojice – 2. kolo
Finsko – Švýcarsko, Korea – Čína, Tým OAR – Norsko, USA – Kanada
8.2. 13:30 (21:30) Skoky na lyžích – muži střední můstek – kvalifikace
9.2. 0:35 (8:35) Curling – open skupiny mix dvojice – 3. kolo
Korea – Norsko, USA – Švýcarsko, Čína – Kanada, Tým OAR – Finsko
9.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – muži týmy (muži) – krátký program
9.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – páry týmy (sportovní dvojice) – krátký program
9.2. 2:00 (10:00) Akrobatické lyžování – ženy boule – kvalifikace
9.2. 3:45 (11:45) Akrobatické lyžování – muži boule – kvalifikace
9.2. 5:35 (13:35) Curling – open skupiny mix dvojice – 4. kolo
Kanada – Finsko, Čína – Tým OAR, USA – Korea, Švýcarsko – Norsko
9.2. 12:00 (20:00) Slavnostní zahájení – open ceremoniál – zahajovací
10.2. 1:05 (9:05) Curling – open skupiny mix dvojice – 5. kolo
Čína – USA, Norsko – Finsko, Kanada – Švýcarsko, Korea – Tým OAR
10.2. 2:00 (10:00) Snowboarding – muži slopestyle – kvalifikace
10.2. 8:15 (16:15) Běh na lyžích – ženy skiatlon (7,5 km + 7,5 km) – FINÁLE
10.2. 8:40 (16:40) Hokej – ženy skupina B – Japonsko – Švédsko
10.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – muži 1500 m – FINÁLE
10.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – ženy 500 m – kvalifikace
10.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – ženy 3000 m týmy – kvalifikace
10.2. 11:10 (19:10) Saně – muži jednotlivci – 1. jízda
10.2. 11:10 (19:10) Saně – muži jednotlivci – 2. jízda
10.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení – ženy 3000 m – FINÁLE
10.2. 12:05 (20:05) Curling – open skupiny mix dvojice – 6. kolo
Tým OAR – Kanada, Švýcarsko – Korea, Norsko – USA, Finsko – Čína
10.2. 12:15 (20:15) Biatlon – ženy sprint 7,5 km – FINÁLE
10.2. 13:10 (21:10) Hokej – ženy skupina B – Švýcarsko – Korea
10.2. 13:35 (21:35) Skoky na lyžích – muži střední můstek – FINÁLE
11.2. 1:05 (9:05) Curling – open skupiny mix dvojice – 7. kolo
Norsko – Čína, Finsko – USA, Švýcarsko – Tým OAR, Kanada – Korea
11.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – páry týmy (taneční páry) – krátký program
11.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – ženy týmy (ženy) – krátký program
11.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – páry týmy (sportovní dvojice) – volná jízda
11.2. 2:00 (10:00) Snowboarding – muži slopestyle – FINÁLE
11.2. 3:00 (11:00) Alpské lyžování – muži sjezd – FINÁLE
11.2. 5:30 (13:30) Snowboarding – ženy slopestyle – kvalifikace
11.2. 7:15 (15:15) Běh na lyžích – muži skiatlon (15 km + 15 km) – FINÁLE
11.2. 8:00 (16:00) Rychlobruslení – muži 5000 m – FINÁLE
11.2. 8:40 (16:40) Hokej – ženy skupina A – Finsko – USA
11.2. 10:50 (18:50) Saně – muži jednotlivci – 3. jízda
11.2. 10:50 (18:50) Saně – muži jednotlivci – 4. jízda – FINÁLE
11.2. 11:30 (19:30) Akrobatické lyžování – ženy boule – finále, 1. jízda
11.2. 12:05 (20:05) Curling – open brejk mix dvojice – brejk
11.2. 12:15 (20:15) Biatlon – muži sprint 10 km – FINÁLE
11.2. 13:00 (21:00) Akrobatické lyžování – ženy boule – 2. jízda – FINÁLE
11.2. 13:10 (21:10) Hokej – ženy skupina A – Kanada – Tým OAR
12.2. 1:05 (9:05) Curling – open skupiny mix dvojice – semifinále
12.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – muži týmy (muži) – volná jízda
12.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – ženy týmy (ženy) – volná jízda
12.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – páry týmy (taneční páry) – volná jízda – FINÁLE
12.2. 2:00 (10:00) Snowboarding – ženy slopestyle – FINÁLE
12.2. 2:15 (10:15) Alpské lyžování – ženy obří slalom – 1. kolo
12.2. 5:30 (13:30) Snowboarding – ženy U-rampa – kvalifikace
12.2. 5:45 (13:45) Alpské lyžování – ženy obří slalom – 2. kolo – FINÁLE
12.2. 8:40 (16:40) Hokej – ženy skupina B – Švýcarsko – Japonsko

Biatlon patří v posledních k velmi oblíbeným zimním sportů i díky úspěchům našich biatlonistů na minulých Zimních olympijských hrách 2014 v Soči, světových šampionátech a ve světovém poháru. Jak se jim bude dařit v Korei na ZOH 2018?

Kompletní program biatlonových závodů na zimních olympijských hrách je zde: Biatlon na ZOH 2018

Čas v ČR ( v Korei ) Sport Popis, poznámka
12.2. 11:10 (19:10) Biatlon – ženy stíhací závod 10 km – FINÁLE
12.2. 11:30 (19:30) Akrobatické lyžování – muži boule – finále, 1. jízda
12.2. 11:50 (19:50) Saně – ženy jednotlivci – 1. kolo
12.2. 11:50 (19:50) Saně – ženy jednotlivci – 2. jízda
12.2. 12:05 (20:05) Curling – open skupiny mix dvojice – semifinále
12.2. 13:00 (21:00) Biatlon – muži stíhací z. 12,5 km – FINÁLE
12.2. 13:00 (21:00) Akrobatické lyžování – muži boule – 2. jízda – FINÁLE
12.2. 13:10 (21:10) Hokej – ženy skupina B – Švédsko – Korea
12.2. 13:30 (21:30) Rychlobruslení – ženy 1500 m – FINÁLE
12.2. 13:50 (21:50) Skoky na lyžích – ženy střední můstek – FINÁLE
13.2. 1:05 (9:05) Curling – open skupiny mix dvojice – o 3. místo
13.2. 2:00 (10:00) Snowboarding – ženy U-rampa – FINÁLE
13.2. 3:30 (11:30) Alpské lyžování – muži superkombinace, sjezd – sjezdová část
13.2. 5:00 (13:00) Snowboarding – muži U-rampa – kvalifikace
13.2. 7:00 (15:00) Alpské lyžování – muži superkombinace, slalom – FINÁLE
13.2. 8:40 (16:40) Hokej – ženy skupina A – Kanada – Finsko
13.2. 9:30 (17:30) Běh na lyžích – muži individuální sprint klasicky – kvalifikace
13.2. 9:30 (17:30) Běh na lyžích – ženy individuální sprint klasicky – kvalifikace
13.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – ženy 500 m – FINÁLE
13.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – muži 1000 m – kvalifikace
13.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – muži 5000 m týmy – kvalifikace
13.2. 11:30 (19:30) Saně – ženy jednotlivci – 3. jízda
13.2. 11:30 (19:30) Saně – ženy jednotlivci – 4. jízda – FINÁLE
13.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení – muži 1500 m – FINÁLE
13.2. 12:00 (20:00) Běh na lyžích – muži individuální sprint klasicky – FINÁLE
13.2. 12:00 (20:00) Běh na lyžích – ženy individuální sprint klasicky – FINÁLE
13.2. 12:05 (20:05) Curling – open skupiny mix dvojice – FINÁLE
13.2. 13:10 (21:10) Hokej – ženy skupina A – USA – Tým OAR
14.2. 1:05 (9:05) Curling – muži skupiny týmy – 1. kolo
14.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – páry sportovní dvojice – krátký program
14.2. 2:15 (10:15) Alpské lyžování – ženy slalom – 1. kolo
14.2. 2:30 (10:30) Snowboarding – muži U-rampa – FINÁLE
14.2. 4:10 (12:10) Hokej – ženy skupina B – Švédsko – Švýcarsko
14.2. 5:45 (13:45) Alpské lyžování – ženy slalom – 2. kolo – FINÁLE
14.2. 6:05 (14:05) Curling – ženy skupiny týmy – 1. kolo
14.2. 7:00 (15:00) Severská kombinace – muži sdruž. skok střední můstek – skokanská část závodu
14.2. 8:40 (16:40) Hokej – ženy skupina B – Korea – Japonsko
14.2. 9:45 (17:45) Severská kombinace – muži sdruž. 10 km – FINÁLE
14.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení – ženy 1000 m – FINÁLE
14.2. 12:05 (20:05) Biatlon – ženy individuální z. 15 km – FINÁLE
14.2. 12:05 (20:05) Curling – muži skupiny týmy – 2. kolo
14.2. 12:20 (20:20) Saně – muži dvojice – 1. jízda
14.2. 12:20 (20:20) Saně – muži dvojice – 2. jízda – FINÁLE
14.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži skupina B – Slovensko – Tým OAR
14.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži skupina B – USA – Slovinsko
15.2. 1:05 (9:05) Curling – ženy skupiny týmy – 2. kolo
15.2. 2:00 (10:00) Skeleton – muži jednotlivci – 1. jízda
15.2. 2:00 (10:00) Skeleton – muži jednotlivci – 2. jízda
15.2. 2:30 (10:30) Krasobruslení – páry sportovní dvojice – volná jízda – FINÁLE
15.2. 3:00 (11:00) Alpské lyžování – muži superobří slalom – FINÁLE

 

 

Čas v ČR ( v Korei ) Sport Popis
15.2. 3:00 (11:00) Snowboarding – muži snowboardcross – kvalifikace
15.2. 4:10 (12:10) Hokej – ženy skupina A – USA – Kanada
15.2. 4:10 (12:10) Hokej – muži skupina C – Finsko – Německo
15.2. 5:30 (13:30) Snowboarding – muži snowboardcross – FINÁLE
15.2. 6:05 (14:05) Curling – muži skupiny týmy – 3. kolo
15.2. 7:30 (15:30) Běh na lyžích – ženy 10 km volně – FINÁLE
15.2. 8:40 (16:40) Hokej – muži skupina C – Norsko – Švédsko
15.2. 8:40 (16:40) Hokej – ženy skupina A – Tým OAR – Finsko
15.2. 12:00 (20:00) Biatlon – muži individuální z. 20 km – 2. kolo – FINÁLE
15.2. 12:00 (20:00) Akrobatické lyžování – ženy akrobatické skoky – 1. kvalifikace
15.2. 12:00 (20:00) Akrobatické lyžování – ženy akrobatické skoky – 2. kvalifikace
15.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení – muži 10.000 m – FINÁLE
15.2. 12:05 (20:05) Curling – ženy skupiny týmy – 3. kolo
15.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži skupina A – Česko – Korea
15.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži skupina A – Švýcarsko – Kanada
15.2. 13:30 (21:30) Saně – open týmový závod – FINÁLE
16.2. 1:05 (9:05) Curling – muži skupiny týmy – 4. kolo
16.2. 1:30 (9:30) Skeleton – muži jednotlivci – 3. kolo
16.2. 1:30 (9:30) Skeleton – muži jednotlivci – 4. jízda – FINÁLE
16.2. 2:00 (10:00) Snowboarding – ženy snowboardcross – kvalifikace
16.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – muži jednotlivci – krátký program
16.2. 4:10 (12:10) Hokej – muži skupina B – USA – Slovensko
16.2. 4:15 (12:15) Snowboarding – ženy snowboardcross – FINÁLE
16.2. 6:05 (14:05) Curling – ženy skupiny týmy – 4. kolo
16.2. 7:00 (15:00) Běh na lyžích – muži 15 km volně – FINÁLE
16.2. 8:40 (16:40) Hokej – muži skupina B – Tým OAR – Slovinsko
16.2. 12:00 (20:00) Akrobatické lyžování – ženy akrobatické skoky – FINÁLE
16.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení – ženy 5000 m – FINÁLE
16.2. 12:05 (20:05) Curling – muži skupiny týmy – 5. kolo
16.2. 12:20 (20:20) Skeleton – ženy jednotlivci – 1. jízda
16.2. 12:20 (20:20) Skeleton – ženy jednotlivci – 2. jízda
16.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži skupina C – Finsko – Norsko
16.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži skupina C – Švédsko – Německo
16.2. 13:30 (21:30) Skoky na lyžích – muži velký můstek – kvalifikace
17.2. 1:05 (9:05) Curling – ženy skupiny týmy – 5. kolo
17.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – muži jednotlivci – volná jízda – FINÁLE
17.2. 2:00 (10:00) Akrobatické lyžování – ženy slopestyle – kvalifikace
17.2. 3:00 (11:00) Alpské lyžování – ženy superobří slalom – FINÁLE
17.2. 4:10 (12:10) Hokej – ženy čtvrtfinále – čtvrtfinále
17.2. 4:10 (12:10) Hokej – muži skupina A – Kanada – Česko
17.2. 5:00 (13:00) Akrobatické lyžování – ženy slopestyle – FINÁLE
17.2. 6:05 (14:05) Curling – muži skupiny týmy – 6. kolo
17.2. 8:40 (16:40) Hokej – muži skupina A – Korea – Švýcarsko
17.2. 8:40 (16:40) Hokej – ženy čtvrtfinále – čtvrtfinále
17.2. 10:30 (18:30) Běh na lyžích – ženy štafeta 4 x 5 km – FINÁLE
17.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – ženy 1500 m – FINÁLE
17.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – muži 1000 m – FINÁLE
17.2. 12:00 (20:00) Akrobatické lyžování – muži akrobatické skoky – kvalifikace
17.2. 12:05 (20:05) Curling – ženy skupiny týmy – 6. kolo
17.2. 12:15 (20:15) Biatlon – ženy masový závod 12,5 km – FINÁLE
Čas v ČR ( v Korei ) Sport Popis
17.2. 12:20 (20:20) Skeleton – ženy jednotlivci – 3. jízda
17.2. 12:20 (20:20) Skeleton – ženy jednotlivci – 4. jízda – FINÁLE
17.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži skupina B – Tým OAR – USA
17.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži skupina B – Slovinsko – Slovensko
17.2. 13:30 (21:30) Skoky na lyžích – muži velký můstek – FINÁLE
18.2. 1:05 (9:05) Curling – muži skupiny týmy – 7. kolo
18.2. 2:00 (10:00) Akrobatické lyžování – muži slopestyle – kvalifikace
18.2. 2:15 (10:15) Alpské lyžování – muži obří slalom – 1. kolo
18.2. 4:10 (12:10) Hokej – ženy o 5.-8. místo – o 5 .- 8. místo
18.2. 4:10 (12:10) Hokej – muži skupina C – Německo – Norsko
18.2. 5:15 (13:15) Akrobatické lyžování – muži slopestyle – FINÁLE
18.2. 5:45 (13:45) Alpské lyžování – muži obří slalom – 2. kolo – FINÁLE
18.2. 6:05 (14:05) Curling – ženy skupiny týmy – 7. kolo
18.2. 7:15 (15:15) Běh na lyžích – muži štafeta 4 x 10 km – FINÁLE
18.2. 8:40 (16:40) Hokej – ženy o 5.-8. místo – o 5 .- 8. místo
18.2. 8:40 (16:40) Hokej – muži skupina A – Česko – Švýcarsko
18.2. 12:00 (20:00) Akrobatické lyžování – muži akrobatické skoky – FINÁLE
18.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení – ženy 500 m – FINÁLE
18.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení – muži týmový závod – kvalifikace
18.2. 12:05 (20:05) Boby – muži dvojboby – 1. jízda
18.2. 12:05 (20:05) Boby – muži dvojboby – 2. jízda
18.2. 12:05 (20:05) Curling – muži skupiny týmy – 8. kolo
18.2. 12:15 (20:15) Biatlon – muži masový závod 15 km – FINÁLE
18.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži skupina A – Kanada – Korea
18.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži skupina C – Švédsko – Finsko
19.2. 1:05 (9:05) Curling – ženy skupiny týmy – 8. kolo
19.2. 1:30 (9:30) Snowboarding – ženy akrobatické skoky – kvalifikace
19.2. 2:00 (10:00) Akrobatické lyžování – ženy U-rampa – kvalifikace
19.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – páry taneční páry – krátký program
19.2. 5:10 (13:10) Hokej – ženy semifinále – semifinále
19.2. 6:05 (14:05) Curling – muži skupiny týmy – 9. kolo
19.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení – muži 500 m – FINÁLE
19.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení – ženy týmový závod – kvalifikace
19.2. 12:05 (20:05) Curling – ženy skupiny týmy – 9. kolo
19.2. 12:15 (20:15) Boby – muži dvojboby – 3. jízda
19.2. 12:15 (20:15) Boby – muži dvojboby – 4. jízda – FINÁLE
19.2. 13:10 (21:10) Hokej – ženy semifinále – semifinále
19.2. 13:30 (21:30) Skoky na lyžích – muži velký můstek (družstva) – FINÁLE
20.2. 1:05 (9:05) Curling – muži skupiny týmy – 10. kolo
20.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – páry taneční páry – volná jízda – FINÁLE
20.2. 2:30 (10:30) Akrobatické lyžování – ženy U-rampa – FINÁLE
20.2. 4:10 (12:10) Hokej – ženy o 7. místo – o 7. místo
20.2. 4:10 (12:10) Hokej – muži předkolo play-off – předkolo play-off
20.2. 5:00 (13:00) Akrobatické lyžování – muži U-rampa – kvalifikace
20.2. 6:05 (14:05) Curling – ženy skupiny týmy – 10. kolo
20.2. 8:40 (16:40) Hokej – muži předkolo play-off – předkolo play-off
20.2. 8:40 (16:40) Hokej – ženy o 5. místo – o 5. místo
20.2. 11:00 (19:00) Severská kombinace – muži sdruž. skok velký můstek můstek – skokanská část závodu
20.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – ženy 3000 m týmy – FINÁLE
20.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – ženy 1000 m – kvalifikace
Čas v ČR (v Korei ) Sport Popis, poznámka
20.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – muži 500 m – kvalifikace
20.2. 12:05 (20:05) Curling – muži skupiny týmy – 11. kolo
20.2. 12:15 (20:15) Biatlon – open smíšená štafeta – FINÁLE
20.2. 12:50 (20:50) Boby – ženy dvojboby – 1. jízda
20.2. 12:50 (20:50) Boby – ženy dvojboby – 2. jízda
20.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži předkolo play-off – předkolo play-off
20.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži předkolo play-off – předkolo play-off
20.2. 13:45 (21:45) Severská kombinace – muži sdruž. 10 km – FINÁLE
21.2. 1:05 (9:05) Curling – ženy skupiny týmy – 11. kolo
21.2. 1:30 (9:30) Snowboarding – muži akrobatické skoky – kvalifikace
21.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – ženy jednotlivci – krátký program
21.2. 3:00 (11:00) Alpské lyžování – ženy sjezd – FINÁLE
21.2. 3:30 (11:30) Akrobatické lyžování – muži skikros – kvalifikace
21.2. 4:10 (12:10) Hokej – muži čtvrtfinále – čtvrtfinále
21.2. 5:15 (13:15) Akrobatické lyžování – muži skikros – FINÁLE
21.2. 6:05 (14:05) Curling – muži skupiny týmy – 12. kolo
21.2. 8:40 (16:40) Hokej – muži čtvrtfinále – čtvrtfinále
21.2. 8:40 (16:40) Hokej – ženy o 3. místo – o 3. místo
21.2. 9:00 (17:00) Běh na lyžích – muži týmový sprint volně – kvalifikace
21.2. 9:00 (17:00) Běh na lyžích – ženy týmový sprint volně – kvalifikace
21.2. 11:00 (19:00) Běh na lyžích – muži týmový sprint volně – FINÁLE
21.2. 11:00 (19:00) Běh na lyžích – ženy týmový sprint volně – FINÁLE
21.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení – muži týmový závod – FINÁLE
21.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení – ženy týmový závod – FINÁLE
21.2. 12:05 (20:05) Curling – ženy skupiny týmy – 12. kolo
21.2. 12:40 (20:40) Boby – ženy dvojboby – 3. jízda
21.2. 12:40 (20:40) Boby – ženy dvojboby – 4. jízda – FINÁLE
21.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži čtvrtfinále – čtvrtfinále
21.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži čtvrtfinále – čtvrtfinále
22.2. 1:05 (9:05) Curling – muži brejk týmy – brejk
22.2. 1:05 (9:05) Curling – ženy brejk týmy – brejk
22.2. 2:15 (10:15) Alpské lyžování – muži slalom – 1. kolo
22.2. 3:30 (11:30) Akrobatické lyžování – muži U-rampa – FINÁLE
22.2. 4:00 (12:00) Snowboarding – muži paralelní obří slalom – kvalifikace
22.2. 4:00 (12:00) Snowboarding – ženy paralelní obří slalom – kvalifikace
22.2. 5:10 (13:10) Hokej – ženy finále – FINÁLE
22.2. 5:45 (13:45) Alpské lyžování – muži slalom – 2. kolo – FINÁLE
22.2. 8:30 (16:30) Severská kombinace – muži sdruž. skok družstva velký můstek – skokanská část závodu
22.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – muži 500 m – FINÁLE
22.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – ženy 1000 m – FINÁLE
22.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení na krátké dráze – muži 5000 m týmy – FINÁLE
22.2. 11:20 (19:20) Severská kombinace – muži sdruž. 4 x 5 km – FINÁLE
22.2. 12:05 (20:05) Curling – muži týmy – semifinále
22.2. 12:15 (20:15) Biatlon – ženy štafeta 4×6 km – FINÁLE
23.2. 1:30 (9:30) Snowboarding – ženy akrobatické skoky – FINÁLE
23.2. 2:00 (10:00) Krasobruslení – ženy jednotlivci – volná jízda – FINÁLE
23.2. 3:00 (11:00) Alpské lyžování – ženy superkombinace, sjezd – sjezdová část
23.2. 3:30 (11:30) Akrobatické lyžování – ženy skikros – kvalifikace
23.2. 5:15 (13:15) Akrobatické lyžování – ženy skikros – FINÁLE
23.2. 6:30 (14:30) Alpské lyžování – ženy superkombinace, slalom – FINÁLE
Čas v ČR (v Korei ) Sport Popis, poznámka
23.2. 7:35 (15:35) Curling – muži týmy – o 3. místo
23.2. 8:40 (16:40) Hokej – muži semifinále – semifinále
23.2. 11:00 (19:00) Rychlobruslení – muži 1000 m – FINÁLE
23.2. 12:05 (20:05) Curling – ženy týmy – semifinále
23.2. 12:15 (20:15) Biatlon – muži štafeta 4×7,5 km – FINÁLE
23.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži semifinále – semifinále
24.2. 1:30 (9:30) Boby – muži čtyřboby – 1. jízda
24.2. 1:30 (9:30) Boby – muži čtyřboby – 2. jízda
24.2. 2:00 (10:00) Snowboarding – muži akrobatické skoky – FINÁLE
24.2. 3:00 (11:00) Alpské lyžování – open týmový závod – FINÁLE
24.2. 4:00 (12:00) Snowboarding – muži paralelní obří slalom – FINÁLE
24.2. 4:00 (12:00) Snowboarding – ženy paralelní obří slalom – FINÁLE
24.2. 6:00 (14:00) Běh na lyžích – muži 50 km klasicky – FINÁLE
24.2. 7:35 (15:35) Curling – muži týmy – FINÁLE
24.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení – muži závod s masovým startem – FINÁLE
24.2. 12:00 (20:00) Rychlobruslení – ženy závod s masovým startem – FINÁLE
24.2. 12:05 (20:05) Curling – ženy týmy – o 3. místo
24.2. 13:10 (21:10) Hokej – muži o 3. místo – o 3. místo
25.2. 1:05 (9:05) Curling – ženy týmy – FINÁLE
25.2. 1:30 (9:30) Boby – muži čtyřboby – 3. jízda
25.2. 1:30 (9:30) Boby – muži čtyřboby – 4. jízda – FINÁLE
25.2. 5:10 (13:10) Hokej – muži finále – FINÁLE
25.2. 7:15 (15:15) Běh na lyžích – ženy 30 km klasicky – FINÁLE
25.2. 12:00 (20:00) Slavnostní zakončení ceremoniál – zakončovací

 

 

 

 

 

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on FacebookEmail this to someoneShare on Google+Tweet about this on Twitter