Synot liga – rozpis zápasů, podzimní část
Tento pátek ( 24. července ) začíná nový ročník naší nejvyšší fotbalové soutěže Synot ligy.
Titul bude obhajovat Plzeň. Nováčky soutěže jsou Zlín a Olomouc.
Nový ročník začíná atraktivním zápasem Viktoria Plzeň – Slavia Praha
Sparta se s Plzní utká až ve 12. kole, domácí bude Plzeň , pražské derby Sparty a Slavie se bude hrát v 8. kole a hraje se v Edenu. Další zajímavý a pikantní zápas nabídne například 3. kolo, kde Baník Ostrava přivítá na svém hřišti Mladou Boleslav, kam letos přestoupil Milan Baroš.
1. kolo
pá 24.07.2015 | 17:30 | FC Viktoria Plzeň | SK Slavia Praha |
pá 24.07.2015 | 19:00 | FC Vysočina Jihlava | AC Sparta Praha |
so 25.07.2015 | 17:00 | FC Zbrojovka Brno | FC Baník Ostrava |
so 25.07.2015 | 17:00 | 1.FC Slovácko | FK Dukla Praha |
so 25.07.2015 | 17:00 | 1.FK Příbram | FK Jablonec |
so 25.07.2015 | 20:15 | FK Teplice | SK Sigma Olomouc |
ne 26.07.2015 | 17:00 | Bohemians Praha 1905 | FC Fastav Zlín |
ne 26.07.2015 | 20:15 | FC Slovan Liberec | FK Mladá Boleslav |
2. kolo
so 01.08.2015 | 15:00 | AC Sparta Praha | FC Baník Ostrava |
so 01.08.2015 | 17:00 | FC Fastav Zlín | FC Vysočina Jihlava |
so 01.08.2015 | 17:00 | FK Teplice | 1.FC Slovácko |
so 01.08.2015 | 17:00 | SK Sigma Olomouc | 1.FK Příbram |
so 01.08.2015 | 20:15 | FK Dukla Praha | FC Viktoria Plzeň |
ne 02.08.2015 | 17:00 | FK Mladá Boleslav | FC Zbrojovka Brno |
ne 02.08.2015 | 17:00 | SK Slavia Praha | FC Slovan Liberec |
ne 02.08.2015 | 18:00 | FK Jablonec | Bohemians Praha 1905 |
3. kolo
so 08.08.2015 | 17:00 | FC Viktoria Plzeň | 1.FC Slovácko |
so 08.08.2015 | 17:00 | FC Baník Ostrava | FK Mladá Boleslav |
so 08.08.2015 | 17:00 | AC Sparta Praha | FC Fastav Zlín |
so 08.08.2015 | 17:00 | FC Zbrojovka Brno | SK Slavia Praha |
so 08.08.2015 | 17:00 | FC Vysočina Jihlava | FK Jablonec |
so 08.08.2015 | 17:00 | FC Slovan Liberec | FK Dukla Praha |
so 08.08.2015 | 17:00 | Bohemians Praha 1905 | SK Sigma Olomouc |
so 08.08.2015 | 17:00 | 1.FK Příbram | FK Teplice |
4. kolo
so 15.08.2015 | 17:00 | SK Sigma Olomouc | FC Zbrojovka Brno |
so 15.08.2015 | 17:00 | FK Dukla Praha | Bohemians Praha 1905 |
so 15.08.2015 | 17:00 | FK Jablonec | FC Slovan Liberec |
so 15.08.2015 | 17:00 | SK Slavia Praha | FC Vysočina Jihlava |
so 15.08.2015 | 17:00 | FC Fastav Zlín | FC Baník Ostrava |
so 15.08.2015 | 17:00 | FK Mladá Boleslav | AC Sparta Praha |
so 15.08.2015 | 17:00 | 1.FC Slovácko | 1.FK Příbram |
so 15.08.2015 | 17:00 | FK Teplice | FC Viktoria Plzeň |
5. kolo
so 22.08.2015 | 17:00 | FC Viktoria Plzeň | SK Sigma Olomouc |
so 22.08.2015 | 17:00 | AC Sparta Praha | FK Dukla Praha |
so 22.08.2015 | 17:00 | FC Zbrojovka Brno | FK Jablonec |
so 22.08.2015 | 17:00 | FC Baník Ostrava | SK Slavia Praha |
so 22.08.2015 | 17:00 | FK Mladá Boleslav | FC Fastav Zlín |
so 22.08.2015 | 17:00 | Bohemians Praha 1905 | 1.FK Příbram |
so 22.08.2015 | 17:00 | FC Vysočina Jihlava | 1.FC Slovácko |
so 22.08.2015 | 17:00 | FC Slovan Liberec | FK Teplice |
6. kolo
so 12.09.2015 | 17:00 | SK Slavia Praha | FK Mladá Boleslav |
so 12.09.2015 | 17:00 | FK Dukla Praha | FC Baník Ostrava |
so 12.09.2015 | 17:00 | FK Jablonec | AC Sparta Praha |
so 12.09.2015 | 17:00 | FC Fastav Zlín | FC Zbrojovka Brno |
so 12.09.2015 | 17:00 | SK Sigma Olomouc | FC Vysočina Jihlava |
so 12.09.2015 | 17:00 | 1.FC Slovácko | FC Slovan Liberec |
so 12.09.2015 | 17:00 | FK Teplice | Bohemians Praha 1905 |
so 12.09.2015 | 17:00 | 1.FK Příbram | FC Viktoria Plzeň |
7. kolo
so 19.09.2015 | 17:00 | FC Fastav Zlín | SK Slavia Praha |
so 19.09.2015 | 17:00 | FK Mladá Boleslav | FK Teplice |
so 19.09.2015 | 17:00 | FC Baník Ostrava | FK Jablonec |
so 19.09.2015 | 17:00 | AC Sparta Praha | SK Sigma Olomouc |
so 19.09.2015 | 17:00 | FC Zbrojovka Brno | 1.FC Slovácko |
so 19.09.2015 | 17:00 | FC Vysočina Jihlava | FK Dukla Praha |
so 19.09.2015 | 17:00 | FC Slovan Liberec | 1.FK Příbram |
so 19.09.2015 | 17:00 | Bohemians Praha 1905 | FC Viktoria Plzeň |
8. kolo
so 26.09.2015 | 17:00 | SK Sigma Olomouc | FC Fastav Zlín |
so 26.09.2015 | 17:00 | FK Dukla Praha | FC Zbrojovka Brno |
so 26.09.2015 | 17:00 | FK Jablonec | FK Mladá Boleslav |
so 26.09.2015 | 17:00 | SK Slavia Praha | AC Sparta Praha |
so 26.09.2015 | 17:00 | FC Viktoria Plzeň | FC Slovan Liberec |
so 26.09.2015 | 17:00 | 1.FK Příbram | FC Vysočina Jihlava |
so 26.09.2015 | 17:00 | 1.FC Slovácko | Bohemians Praha 1905 |
so 26.09.2015 | 17:00 | FK Teplice | FC Baník Ostrava |
9. kolo
so 03.10.2015 | 17:00 | SK Slavia Praha | FK Dukla Praha |
so 03.10.2015 | 17:00 | FC Fastav Zlín | FK Jablonec |
so 03.10.2015 | 17:00 | FK Mladá Boleslav | 1.FK Příbram |
so 03.10.2015 | 17:00 | FC Baník Ostrava | SK Sigma Olomouc |
so 03.10.2015 | 17:00 | AC Sparta Praha | 1.FC Slovácko |
so 03.10.2015 | 17:00 | FC Zbrojovka Brno | FK Teplice |
so 03.10.2015 | 17:00 | FC Vysočina Jihlava | FC Viktoria Plzeň |
so 03.10.2015 | 17:00 | FC Slovan Liberec | Bohemians Praha 1905 |
10. kolo
so 17.10.2015 | 17:00 | SK Sigma Olomouc | FC Slovan Liberec |
so 17.10.2015 | 17:00 | FK Dukla Praha | FK Mladá Boleslav |
so 17.10.2015 | 17:00 | FK Jablonec | SK Slavia Praha |
so 17.10.2015 | 17:00 | Bohemians Praha 1905 | FC Zbrojovka Brno |
so 17.10.2015 | 17:00 | FC Viktoria Plzeň | FC Fastav Zlín |
so 17.10.2015 | 17:00 | 1.FK Příbram | AC Sparta Praha |
so 17.10.2015 | 17:00 | 1.FC Slovácko | FC Baník Ostrava |
so 17.10.2015 | 17:00 | FK Teplice | FC Vysočina Jihlava |
11. kolo
so 24.10.2015 | 17:00 | FK Jablonec | FK Dukla Praha |
so 24.10.2015 | 17:00 | SK Slavia Praha | SK Sigma Olomouc |
so 24.10.2015 | 17:00 | FC Fastav Zlín | FK Teplice |
so 24.10.2015 | 17:00 | FK Mladá Boleslav | 1.FC Slovácko |
so 24.10.2015 | 17:00 | FC Baník Ostrava | 1.FK Příbram |
so 24.10.2015 | 17:00 | AC Sparta Praha | Bohemians Praha 1905 |
so 24.10.2015 | 17:00 | FC Zbrojovka Brno | FC Viktoria Plzeň |
so 24.10.2015 | 17:00 | FC Vysočina Jihlava | FC Slovan Liberec |
12. kolo
so 31.10.2015 | 17:00 | SK Sigma Olomouc | FK Mladá Boleslav |
so 31.10.2015 | 17:00 | FK Dukla Praha | FC Fastav Zlín |
so 31.10.2015 | 17:00 | FC Slovan Liberec | FC Baník Ostrava |
so 31.10.2015 | 17:00 | Bohemians Praha 1905 | FC Vysočina Jihlava |
so 31.10.2015 | 17:00 | FC Viktoria Plzeň | AC Sparta Praha |
so 31.10.2015 | 17:00 | 1.FK Příbram | FC Zbrojovka Brno |
so 31.10.2015 | 17:00 | 1.FC Slovácko | FK Jablonec |
so 31.10.2015 | 17:00 | FK Teplice | SK Slavia Praha |
13. kolo
so 07.11.2015 | 17:00 | FK Jablonec | SK Sigma Olomouc |
so 07.11.2015 | 17:00 | FK Mladá Boleslav | FC Vysočina Jihlava |
so 07.11.2015 | 17:00 | FC Zbrojovka Brno | FC Slovan Liberec |
so 07.11.2015 | 17:00 | SK Slavia Praha | Bohemians Praha 1905 |
so 07.11.2015 | 17:00 | FC Baník Ostrava | FC Viktoria Plzeň |
so 07.11.2015 | 17:00 | FK Dukla Praha | 1.FK Příbram |
so 07.11.2015 | 17:00 | FC Fastav Zlín | 1.FC Slovácko |
so 07.11.2015 | 17:00 | AC Sparta Praha | FK Teplice |
14. kolo
so 21.11.2015 | 17:00 | SK Sigma Olomouc | FK Dukla Praha |
so 21.11.2015 | 17:00 | FK Teplice | FK Jablonec |
so 21.11.2015 | 17:00 | 1.FC Slovácko | SK Slavia Praha |
so 21.11.2015 | 17:00 | 1.FK Příbram | FC Fastav Zlín |
so 21.11.2015 | 17:00 | FC Viktoria Plzeň | FK Mladá Boleslav |
so 21.11.2015 | 17:00 | Bohemians Praha 1905 | FC Baník Ostrava |
so 21.11.2015 | 17:00 | FC Slovan Liberec | AC Sparta Praha |
so 21.11.2015 | 17:00 | FC Vysočina Jihlava | FC Zbrojovka Brno |
15. kolo
so 28.11.2015 | 17:00 | SK Sigma Olomouc | 1.FC Slovácko |
so 28.11.2015 | 17:00 | FK Dukla Praha | FK Teplice |
so 28.11.2015 | 17:00 | FK Jablonec | FC Viktoria Plzeň |
so 28.11.2015 | 17:00 | SK Slavia Praha | 1.FK Příbram |
so 28.11.2015 | 17:00 | FC Fastav Zlín | FC Slovan Liberec |
so 28.11.2015 | 17:00 | FK Mladá Boleslav | Bohemians Praha 1905 |
so 28.11.2015 | 17:00 | FC Baník Ostrava | FC Vysočina Jihlava |
so 28.11.2015 | 17:00 | AC Sparta Praha | FC Zbrojovka Brno |
16. kolo
so 05.12.2015 | 17:00 | 1.FK Příbram | SK Sigma Olomouc |
so 05.12.2015 | 17:00 | FC Viktoria Plzeň | FK Dukla Praha |
so 05.12.2015 | 17:00 | Bohemians Praha 1905 | FK Jablonec |
so 05.12.2015 | 17:00 | FC Slovan Liberec | SK Slavia Praha |
so 05.12.2015 | 17:00 | FC Vysočina Jihlava | FC Fastav Zlín |
so 05.12.2015 | 17:00 | FC Zbrojovka Brno | FK Mladá Boleslav |
so 05.12.2015 | 17:00 | FC Baník Ostrava | AC Sparta Praha |
so 05.12.2015 | 17:00 | 1.FC Slovácko | FK Teplice |
Kromě prvního a druhého kola, kde jsou již termíny rozděleny na celý víkend a je přihlédnuto k bojům českých zástupců v evropských pohátech, se časy a dny u jednotlivých utkání mohou měnit.
Jarní část začne 13.února.
zdroj: Synotliga.cz