Program Mistrovství Evropy 2016 ve Francii

Ze základních skupin do osmifinále postupují týmy z prvních a druhých míst ze základních skupin a čtyři nejlepší týmy ze třetích míst. Vítěze celého Mistrovství Evropy 2016 budeme znát 10. července, kdy se hraje finále v Paříži na Stade de France.

Rozpis zápasů ME 2016

10. června – 21:00 (Paříž – Stade de France): Francie – Rumunsko (A)
11. června – 15:00 (Lens): Albánie – Švýcarsko (A)
11. června – 18:00 (Bordeaux): Wales – Slovensko (B)
11. června – 21:00 (Marseille): Anglie – Rusko (B)
12. června – 15:00 (Paříž – Park princů): Turecko – Chorvatsko (D)
12. června – 18:00 (Nice): Polsko – Severní Irsko (C)
12. června – 21:00 (Lille): Německo – Ukrajina (C)
13. června – 15:00 (Toulouse): Španělsko – Česko (D)
13. června – 18:00 (Paříž – Stade de France): Irsko – Švédsko  (E)
13. června – 21:00 (Lyon): Belgie – Itálie (E)
14. června – 18:00 (Bordeaux): Rakousko – Maďarsko (F)
14. června – 21:00 (St. Étienne): Portugalsko – Island (F)
15. června – 15:00 (Lille): Rusko – Slovensko (B)
15. června – 18:00 (Paříž – Park princů): Rumunsko – Švýcarsko (A)
15. června – 21:00 (Marseille): Francie – Albánie (A)
16. června – 15:00 (Lens): Anglie – Wales (B)
16. června – 18:00 (Lyon): Ukrajina – Severní Irsko (C)
16. června – 21:00 (Paříž – Stade de France): Německo – Polsko (C)
17. června – 15:00 (Toulouse): Itálie – Švédsko (E)
17. června – 18:00 (St. Étienne): Česko – Chorvatsko (D)
17. června – 21:00 (Nice): Španělsko – Turecko (D)
18. června – 15:00 (Bordeaux): Belgie – Irsko (E)
18. června – 18:00 (Marseille): Island – Maďarsko (F)
18. června – 21:00 (Paříž – Park princů): Portugalsko – Rakousko (F)
19. června – 21:00 (Lille): Švýcarsko – Francie (A)
19. června – 21:00 (Lyon): Rumunsko – Albánie (A)
20. června – 21:00 (St. Étienne): Slovensko – Anglie (B)
20. června – 21:00 (Toulouse): Rusko – Wales (B)
21. června – 18:00 (Marseille): Ukrajina – Polsko (C)
21. června – 18:00 (Paříž – Park princů): Severní Irsko – Německo (C)
21. června – 21:00 (Bordeaux): Chorvatsko – Španělsko (D)
21. června – 21:00 (Lens): Česko – Turecko (D)
22. června – 18:00 (Lyon): Maďarsko – Portugalsko
22. června – 18:00 (Paříž – Stade de France): Island – Rakousko (F)
22. června – 21:00 (Lille): Itálie – Irsko (E)
22. června – 21:00 (Nice): Švédsko – Belgie (E)

Osmifinále

25. června – 15:00 (St. Étienne) – zápas 37: 2.A – 2.C
25. června – 18:00 (Paříž – Park princů) – zápas 38: 1.B – 3.A/C/D
25. června – 21:00 (Lens) – zápas 39: 1.D – 3.B/E/F
26. června – 15:00 (Lyon) – zápas 40: 1.A – 3.C/D/E
26. června – 18:00 (Lille) – zápas 41: 1.C – 3.A/B/F
26. června – 21:00 (Toulouse) – zápas 42: 1.F – 2.E
27. června – 18:00 (Paříž – Stade de France) – zápas 43: 1.E – 2.D
27. června – 21:00 (Nice) – zápas 44: 2.B – 2.F

Čtvrtfinále

30. června – 21:00 (Marseille) – zápas 45: vítěz 37 – vítěz 39
1. července – 21:00 (Lille) – zápas 46: vítěz 38 – vítěz 42
2. července – 21:00 (Bordeaux) – zápas 47: vítěz 41 – vítěz 43
3. července – 21:00 (Paříž – Stade de France) – zápas 48: vítěz 40 – vítěz 44

Semifinále

6. července – 21:00 (Lyon): vítěz 45 – vítěz 46
7. července – 21:00 (Marseille): vítěz 47 – vítěz 48

Finále

10. července – 21:00 (Paříž – Stade de France)

úvodní obrázek: wikimedia

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter