Vstupenky na Mistrovství Evropy ve fotbale 2016

O vstupenky na Mistrovství Evropy ve fotbale 2016 ve Francii se strhne velký boj. prodej začíná v pondělí 14.12.2015 v pravé poledne a potrvá do 18.1.2016.

Lístky na zápasy základní skupiny stojí od 25 do 145 eur (675 až 3 900 korun). Ceny se liší podle kategorie – kvality místa.

Kde koupit lístky

Vstupenky na Mistrovství Evropy můžete objednat přes oficiální stránky pořadatele. 

Jaké vstupenky se mohou koupit

K dispozici jsou vstupenky na jednotlivé zápasy národního týmu nebo lze koupit balíček na všechny zápasy národního týmu na mistrovství. Koupí celého balíčku získá fanoušek jistotu, že uvidí svůj tým i ve vyřazovací části. Pokud se tým do play-off nedostane, vstupenky propadají a peníze se za tyto zápasy vrací.

Program České reprezentace

Česko – Španělsko
13. 6., Toulouse

Česko – Chorvatsko
17. 6., St. Etienne

Česko – Turecko
21. 6., Lens

Kapacita stadionu v Toulouse (13. června, zápas proti Španělsku) je 33 tisíc diváků, v Saint-Étienne (17. června, Chorvatsko) 42 tisíc a v Lens (21. června, Turecko) 38 tisíc.

Ke vstupenkám se vyjádřil pro server fotbal.cz také předseda České fotbalové asociace Miroslav Pelta:

„Problém je, že hrajeme na menších stadionech a my máme na zápasy kapacitu kolem sedmi, šesti a pěti tisíc vstupenek. To pro naše fanoušky není mnoho a mám z toho upřímně obavu. Protože  zájem o lístky bude také z České republiky obrovský. Během několika dnů vyhodnotíme, zda realizujeme něco na obdobu Českého domu z Vratislavi z minulého Eura. Možností včetně přípravy fanzóny pro české fanoušky ve Francii je více.“

Vstupenky na Mistrovství Evropy můžete objednat přes oficiální stránky pořadatele.

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter