Dřina, ze které můžete mít radost

Sport je prospěšný nejen pro fyzické tělo a jeho zdraví, ale také pro duševní zdraví a je to skvělý motivátor. Asi jste toto již slyšeli, ale vyzkoušeli jste to? Vyzkoušeli jste sport ? Běhali jste a poznali pocit štěstí z překonání sebe sama? Vyzkoušejte to!

Běh výborně rozvíjí fyzickou kondici, podporuje krevní oběh, zlepšuje funkci srdce a plic a je to skvělé antidepresivum. Běh výborně uklidňuje. U běhu se nemůžete téměř nikdy rozčílit. Bojujete sami se sebou, nemá cenu, alespoň ze začátku bojovat s ostatními běžci.

Běháme sami pro sebe. Říkejte si:

  • Já se zlepšuji
  • Já jsem zdraví
  • Já hubnu

Zlepšujte se , dávejte si postupné cíle. Uběhněte 3 kilometry, pak pět a deset. Postupně si přidávejte, skoky nemusí být veliké. Zvykněte si měřit čas, a budete vidět, že i postupně zrychlujete.

Poběžíte kilometr za sedm minut, pak šest a půl, dál se dostanete pod šest… . Nesnažte se přeskočit deset schodů najednou, jděte schod za schodem. A co je nejdůležitější, radujte se z pohybu, radujte se z každého malého zlepšení. Oslavte každý úspěch.

Jdete krok za krokem a půjdete úspěch za úspěchem. Posilujte své zdraví a zvyšujte své sebevědomí. Přenesete si radost z běhu do běžného života, přenesete si úspěch do dalších činností.

Během se výborně naučíte překonávat sami sebe a nevzdávat se, bojovat a jít ( běžet ) stále kupředu.

Pravidelným během porážíte to špatné ve vás, to líné a nesebevědomé druhé já. Vyběhnete na kopec a radujte se z vítězství. Doběhnete do cíle nějakého závodu a radujte se. Není důležité umístění. Radujte se, že jste mohli běžet a sdílet radost s ostatními …

Úspěch, to je radost. Radost, to by měl být život.

Tak to je běh, dřina, ze které můžete mít radost.

Vyzkoušel jsem to. Stále to pravidelně zkouším. Běhám pro radost, krok za krokem, kilometr za kilometrem. Posouvám se stále vpřed …Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter