Sledujte slavné El Clasico zdarma na své TV

Sledujte slavné El Clasico zdarma na své TV

El Clásico, zápas španělské La Ligy, souboj Realu Madrid a FC Barcelona patří k neprestižnější fotbalovým zápasům na světě. A s ohledem na aktuální politickou situaci ve Španělsku ( snaha Katalánska o samostatnost ) bude mít tento Duel nesmiřitelných velký sportovní, ale také společenský náboj.

A vy můžete být u toho. Na živo, zdarma a přitom doma ve svém křesle.

 

 

Pokud si pořídíte DIGI TV, můžete ho den před Štědrým dnem sledovat zcela zdarma. A k tomu třeba exkluzivní vysílání Premier League. Díky akci Zima zadarmo za DIGI TV nezaplatíte čtyři měsíce ani korunu!

Ano. DIGI TV přichází s, na české poměry, neskutečnou nabídkou: Pořiďte si DIGI TV a příští čtyři měsíce máte zadarmo.

DIGI TV, ať už přes satelit, nebo přes internet, si v rámci slevové akce můžete pořídit už dnes. Je jedno, jaký programový balíček si vyberete, příští čtyři měsíce máte zadarmo. A jako bonus vám DIGI TV zpřístupní kompletní nabídku kanálů. Platit nebudete samozřejmě ani za pronájem set-top boxu. Zkrátka vše zadarmo.

Ráj pro sportovní fanoušky.

  • 12.-19. listopad – Turnaj Mistrů, Londýn
  • 23. prosinec – El Clásico, Real – Barcelona
  • La Liga
  • Premier League
  • 13 sportovních programů

 

DIGI TV exkluzivně vysílá La Ligu, jednu z nejprestižnějších fotbalových soutěží světa. S DIGI TV si můžete nadělit předčasný vánoční dárek: v sobotu 23. prosince, jenom den před Štědrým dnem, se hraje El Clásico. La Liga ale přináší každý týden řadu skvělých zápasů.

Diváci televize přes internet si dokonce mohou španělskou soutěž vychutnávat non-stop. Postará se o to speciální kanál LaLiga TV.

Od 12. do 19. listopadu se hraje v Londýně Turnaj mistrů, který bude, stejně jako všechny letošní turnaje Série Masters, DIGI TV v Česku exkluzivně vysílat. Jak dopadne poslední dějství letošních zprvu neočekávaných, o to více dech beroucích hvězdných válek mezi Rogerem Federerem a Rafaelem Nadalem?

Premier league

Premier League nemá zimní přestávku, pokračuje rovnou celé vánoční svátky. Hraje se 23. prosince, na Štěpána, 30. prosince i na Nový rok. Oproti běžnému režimu víkendových kol to bude na svátky pěkný kvapík. A na DIGI TV s exkluzivními přímými přenosy.

Přečtěte si také: Kde sledovat Premier league

La Liga a Premier League a k tomu si přidejte zápasy z druhé nejvyšší anglické ligy Sky Bet Championship, skotské ligy, seriál bojových sportů Enfusion Live, řadu motoristických programů a spoustu dalšího sportovního obsahu.

Mimo vlastní sportovní kanály DIGI Sport 1 HD, DIGI Sport 2 HD a DIGI Sport 3 HD. Můžete vidět dalších deset kanálů, od ČT Sport, přes kanály Eurosport 1, Eurosport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2 až po Sport 1, Sport 2 či Golf Channel, Arena Sport nebo novou, již zmíněnou, LaLiga TV.
Na Sport 1 a 2 můžete sledovat seriál závodů Formule 1. Eurosport přináší celou zimu přímé přenosy ze závodů světového poháru v zimních sportech a lyžování. NOVA Sport nabízí pravidelně zápasy z NHL a přímé přenosy Evropské ligy ve fotbalu.

DIGI TV je velká zábava

DIGI TV ale není jen sportovní televize,ale také mnoho zábavných a filmových programů. V nabídce DIGi TV je pestré menu filmových a seriálových kanálů, stejně tak dětských, hudebních, lifestylových, zpravodajských či erotických.

Nyní můžete mít kompletní nabídku více než sta kanálů na čtyři měsíce zcela zdarma. Ani korunu za tuto dobu nezaplatíte ani za pronájem set-top boxu.

DIGI TV také přes internet

Pokud si pořídíte DIGI TV – plnohodnotnou televizi přes internet samostatně, můžete využívat veškeré výhody moderní televize jako je zhlédnutí pořadu od začátku, dále máte možnost nahrát 30 hodin pořadů, případně využít 72 hodinový archiv odvysílaných pořadů, což při stovce kanálů nabízí v každý moment přes 7000 hodin televizní zábavy.

Televizi přes internet lze navíc nezávisle sledovat až na čtyřech zařízeních, kromě klasické televize též na počítači, tabletu či na chytrém telefonu.

Užijte si zimu plnou zábavy a sportu s DIGI TV.

Výhody DIGI TV

  • Programová nabídka pro celou rodinu a navíc exkluzivní sportovní obsah, který jinde neuvidíte – Premier League, La Liga, ATP tenis.
  • DIGI TV je možné sledovat kdykoliv a kdekoliv v České republice (zákazník není časově vázaný, nemusí sledovat reklamy atd.).
  • Zdarma nahrávání 30 hodin, přetáčení, zpětné zhlížení, archív 72 hodin.
  • Zdarma sledování na 4 zařízeních (TV, tablet, počítač, mobil).
  • Moderní zařízení a servis zdarma.

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter