Kde sledovat Premier League

Zápasem Arsenal – Leisteter ( pátek 11.8.2017, 20,45 hod ) začíná nový ročník nejsledovanější fotbalové soutěže na světě. Začíná Premier League. Kde budete sledovat napínavé boje v nejvyšší anglické fotbalové soutěži?

My víme, kde budou přímé přenosy a kde můžete sledovat slavnou Premier League přímo v pohodlí domova. I pro tento rok má exkluzivní vysílací práva pro Českou republiku DIGI TV.

Konkrétně se jedná o tzv. Zlatý balíček a z Premier League se můžeme těšit 205 přímých přenosů a dalších pořadů.

Zápasy anglické Premier League sledujte na DIGI TV. Vstupte zde >>

„Budeme vysílat vše, co nám umožňuje zlatý balíček práv. Jediné omezení se týká sobotních zápasů hraných od 16 hodin středoevropského času, jichž můžeme vysílat za sezonu 32. Porce 205 zápasů, které budeme vysílat v přímých přenosech, znamená více než tři sta hodin fotbalu na obrazovkách,“ říká Viktor Blažek, šéfredaktor televize DIGI Sport.

DIGI Sport se bude i v nadcházející sezoně opírat o osvědčené komentátory v čele s Michalem Hrdličkou či Markem Skáčikem. Nově komentátorský tým DIGI Sportu rozšířil Filip Mentel, bývalý slovenský brankář, který prošel fotbalovou akademií Manchesteru City a působil ve skotském Dundee United.

Proč sledovat sport v Digi TV

Exkluzivně Anglická Premier League, španělská La Liga a ATP

Jako jediný satelitní operátor v České republice vám exkluzivně DIGI TV nabízí přímé přenosy a záznamy z anglické fotbalové Premier League a španělské La Ligy na sportovních kanálech Digi Sport.

Sledujte pouze u DIGI TV tenisové turnaje ATP, kickboxovou show Enfusion Live nebo závody MS Speedway GP a MS v Sidecarcrossu. Čeká na vás také série závodů F1, italská liga Serie A, francouzská Ligue 1, MS v Rallycrossu, hokejová NHL, tenisové WTA a další sportovní události.

Zápasy anglické Premier League sledujte na DIGI TV. Vstupte zde >>

Více o Digi TV

Nabídka satelitní DIGI TV i televize přes internet DIGI2GO obsahuje samostatné balíčky START, ZÁKLADNÍ a SPORT PLUS, dále pak doplňkové balíčky EXTRA, SPORT, HBO a CINEMAX. Celkovou programovou nabídku pak obsahuje balíček MAXI.

DIGI TV patří k cenově nejvýhodnějším televizím na českém trhu. Balíček START nabízí již od 75 Kč měsíčně, balíček SPORT PLUS s exkluzivními sporty již od 175 Kč měsíčně a balíček MAXI s celým programovým portfoliem od 399 Kč měsíčně (tyto ceny platí v rámci letní akce při objednávce do 31. 8. 2017).

Základní nabídka balíčků

Start balíček 149 Kč / měs. 75 Kč / měs.
Maxi balíček 799 Kč / měs. 399 Kč / měs.
Sport Plus balíček 349 Kč / měs. 175 Kč / měs.
Základní balíček 299 Kč / měs. 149 Kč / měs.
+ HBO balíček (pouze k Základnímu balíčku) + 199 Kč / měs. + 99 Kč / měs.
+ Sport balíček (pouze k Základnímu balíčku) + 149 Kč / měs. + 75 Kč / měs.
+ Extra balíček (pouze k Základnímu balíčku) + 99 Kč / měs. + 49 Kč / měs.
+ Cinemax balíček (pouze k Základnímu balíčku) + 89 Kč / měs. + 45 Kč / měs.
+ HBO GO balíček (pouze k HBO balíčku) + 49 Kč / měs. + 25 Kč / měs.

Akční ceny platí jen v rámci letní akce při objednávce do 31. 8. 2017.

SPORT PLUS

Hlavním lákadlem pro sportovní fanoušky jsou programy Digi Sport, jež nabízejí exkluzivní přenosy z anglické Premier League, z druhé anglické nejvyšší soutěže Sky Bet Championship a ze španělské La Ligy. Na své si přijdou i fanoušci ostatních sportů. Od nového roku například přibudou na obrazovkách Digi Sport přenosy z tenisového okruhu ATP.

Balíček SPORT PLUS zahrnuje celkem 14 převážně sportovních programů: Digi Sport 1, Digi Sport 2, Digi Sport 3, Sport 1, Sport 2, Eurosport 1, Eurosport 2, Arena Sport, Nova Sport 1, Golf Channel, ČT Sport, ČT 1, ČT 2 a ČT 24. Většina programů je k dispozici v HD rozlišení.

Sportovní rozšíření – Sportovní balíček

V základním programovém balíčku je 70 TV kanálů. V tomto základním balíčku jsou sportovní programy: ČT Sport, Eurosport 1 a Eurosport 2, Nova Sport 1 ( vše v HD ) a Sport1, Sport 2. K základnímu balíčku můžete dokoupit sportovní rozšíření – Sportovní balíček, který se sestává ze sportovních kanálů Sport 1 HD, Sport2 HD, Arena Sport 1, Golf Channel a kanálů DIGI Sport 1 HD, 2 HD, 3 HD.

Vše o DIGI TV.  Prohlédněte si kompletní nabídku DIGI TV Vstupte zde >>

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter