Anglická Premier League startuje v páteční předehrávkou Arsenal – Leicester. Fotbalový fanoušci po celém světě se dočkali. Nejsledovanější fotbalová liga světa je opět zde. Tento víkend startuje Premier League.
Titul obhajuje londýnská Chelsea, nováčky soutěže jsou Brighton se dvěma českými hráči na soupisce ( Skalák a Matějů ), Huddersfield a opět se do ligy vrátil Newcastle.
Na týmy čeká dlouhá soutěž – 38. kol, končí se 13.5.2018. Kdo se bude v polovině května radovat z prestižního titulu?
Anglickou Premier League můžete sledovat na DIGI TV, která vlastní exkluzivní vysílací práva pro Českou republiku a odvysílá celkem 205 přímých přenosů z PL. Více o DIGI TV se dozvíte zde >>
Program Premier League 2017-2018
1. kolo |
11.8. |
20:45 |
Arsenal |
– |
Leicester |
|
|
12.8. |
13:30 |
Watford |
– |
Liverpool |
|
|
12.8. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Burnley |
|
|
12.8. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Huddersfield |
|
|
12.8. |
16:00 |
Everton |
– |
Stoke |
|
|
12.8. |
16:00 |
Southampton |
– |
Swansea |
|
|
12.8. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Bournemouth |
|
|
12.8. |
18:30 |
Brighton |
– |
Manchester City |
|
|
13.8. |
14:30 |
Newcastle |
– |
Tottenham |
|
|
13.8. |
17:00 |
Manchester Utd. |
– |
West Ham |
|
|
2. kolo |
19.8. |
13:30 |
Swansea |
– |
Manchester Utd. |
|
|
19.8. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Watford |
|
|
19.8. |
16:00 |
Burnley |
– |
West Bromwich |
|
|
19.8. |
16:00 |
Leicester |
– |
Brighton |
|
|
19.8. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Crystal Palace |
|
|
19.8. |
16:00 |
Southampton |
– |
West Ham |
|
|
19.8. |
18:30 |
Stoke |
– |
Arsenal |
|
|
20.8. |
14:30 |
Huddersfield |
– |
Newcastle |
|
|
20.8. |
17:00 |
Tottenham |
– |
Chelsea |
|
|
21.8. |
21:00 |
Manchester City |
– |
Everton |
|
|
3. kolo |
26.8. |
13:30 |
Bournemouth |
– |
Manchester City |
|
|
26.8. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Everton |
|
|
26.8. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Swansea |
|
|
26.8. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Southampton |
|
|
26.8. |
16:00 |
Newcastle |
– |
West Ham |
|
|
26.8. |
16:00 |
Watford |
– |
Brighton |
|
|
26.8. |
18:30 |
Manchester Utd. |
– |
Leicester |
|
|
27.8. |
14:30 |
West Bromwich |
– |
Stoke |
|
|
27.8. |
17:00 |
Liverpool |
– |
Arsenal |
|
|
27.8. |
17:00 |
Tottenham |
– |
Burnley |
|
|
4. kolo |
9.9. |
13:30 |
Manchester City |
– |
Liverpool |
|
|
9.9. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Bournemouth |
|
|
9.9. |
16:00 |
Brighton |
– |
West Bromwich |
|
|
9.9. |
16:00 |
Everton |
– |
Tottenham |
|
|
9.9. |
16:00 |
Leicester |
– |
Chelsea |
|
|
9.9. |
16:00 |
Southampton |
– |
Watford |
|
|
9.9. |
18:30 |
Stoke |
– |
Manchester Utd. |
|
|
10.9. |
14:30 |
Burnley |
– |
Crystal Palace |
|
|
10.9. |
17:00 |
Swansea |
– |
Newcastle |
|
|
11.9. |
21:00 |
West Ham |
– |
Huddersfield |
|
|
5. kolo |
15.9. |
21:00 |
Bournemouth |
– |
Brighton |
|
|
16.9. |
13:30 |
Crystal Palace |
– |
Southampton |
|
|
16.9. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Leicester |
|
|
16.9. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Burnley |
|
|
16.9. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Stoke |
|
|
16.9. |
16:00 |
Watford |
– |
Manchester City |
|
|
16.9. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
West Ham |
|
|
16.9. |
18:30 |
Tottenham |
– |
Swansea |
|
|
17.9. |
14:30 |
Chelsea |
– |
Arsenal |
|
|
17.9. |
17:00 |
Manchester Utd. |
– |
Everton |
|
|
6. kolo |
23.9. |
13:30 |
West Ham |
– |
Tottenham |
|
|
23.9. |
16:00 |
Burnley |
– |
Huddersfield |
|
|
23.9. |
16:00 |
Everton |
– |
Bournemouth |
|
|
23.9. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Crystal Palace |
|
|
23.9. |
16:00 |
Southampton |
– |
Manchester Utd. |
|
|
23.9. |
16:00 |
Stoke |
– |
Chelsea |
|
|
23.9. |
16:00 |
Swansea |
– |
Watford |
|
|
23.9. |
18:30 |
Leicester |
– |
Liverpool |
|
|
24.9. |
17:00 |
Brighton |
– |
Newcastle |
|
|
25.9. |
21:00 |
Arsenal |
– |
West Bromwich |
|
|
7. kolo |
30.9. |
13:30 |
Huddersfield |
– |
Tottenham |
|
|
30.9. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Leicester |
|
|
30.9. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Crystal Palace |
|
|
30.9. |
16:00 |
Stoke |
– |
Southampton |
|
|
30.9. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Watford |
|
|
30.9. |
16:00 |
West Ham |
– |
Swansea |
|
|
30.9. |
18:30 |
Chelsea |
– |
Manchester City |
|
|
1.10. |
13:00 |
Arsenal |
– |
Brighton |
|
|
1.10. |
15:15 |
Everton |
– |
Burnley |
|
|
1.10. |
17:30 |
Newcastle |
– |
Liverpool |
|
|
8. kolo |
14.10. |
16:00 |
Brighton |
– |
Everton |
|
|
14.10. |
16:00 |
Burnley |
– |
West Ham |
|
|
14.10. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Chelsea |
|
|
14.10. |
16:00 |
Leicester |
– |
West Bromwich |
|
|
14.10. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Manchester Utd. |
|
|
14.10. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Stoke |
|
|
14.10. |
16:00 |
Southampton |
– |
Newcastle |
|
|
14.10. |
16:00 |
Swansea |
– |
Huddersfield |
|
|
14.10. |
16:00 |
Tottenham |
– |
Bournemouth |
|
|
14.10. |
16:00 |
Watford |
– |
Arsenal |
|
|
9. kolo |
21.10. |
16:00 |
Everton |
– |
Arsenal |
|
|
21.10. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Manchester Utd. |
|
|
21.10. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Watford |
|
|
21.10. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Burnley |
|
|
21.10. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Crystal Palace |
|
|
21.10. |
16:00 |
Southampton |
– |
West Bromwich |
|
|
21.10. |
16:00 |
Stoke |
– |
Bournemouth |
|
|
21.10. |
16:00 |
Swansea |
– |
Leicester |
|
|
21.10. |
16:00 |
Tottenham |
– |
Liverpool |
|
|
21.10. |
16:00 |
West Ham |
– |
Brighton |
|
|
10. kolo |
28.10. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Swansea |
|
|
28.10. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Chelsea |
|
|
28.10. |
16:00 |
Brighton |
– |
Southampton |
|
|
28.10. |
16:00 |
Burnley |
– |
Newcastle |
|
|
28.10. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
West Ham |
|
|
28.10. |
16:00 |
Leicester |
– |
Everton |
|
|
28.10. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Huddersfield |
|
|
28.10. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Tottenham |
|
|
28.10. |
16:00 |
Watford |
– |
Stoke |
|
|
28.10. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Manchester City |
|
|
11. kolo |
4.11. |
16:00 |
Everton |
– |
Watford |
|
|
4.11. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
West Bromwich |
|
|
4.11. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Manchester Utd. |
|
|
4.11. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Bournemouth |
|
|
4.11. |
16:00 |
Southampton |
– |
Burnley |
|
|
4.11. |
16:00 |
Stoke |
– |
Leicester |
|
|
4.11. |
16:00 |
Swansea |
– |
Brighton |
|
|
4.11. |
16:00 |
Tottenham |
– |
Crystal Palace |
|
|
4.11. |
16:00 |
West Ham |
– |
Liverpool |
|
|
5.11. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Arsenal |
|
|
12. kolo |
18.11. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Tottenham |
|
|
18.11. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Huddersfield |
|
|
18.11. |
16:00 |
Brighton |
– |
Stoke |
|
|
18.11. |
16:00 |
Burnley |
– |
Swansea |
|
|
18.11. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Everton |
|
|
18.11. |
16:00 |
Leicester |
– |
Manchester City |
|
|
18.11. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Southampton |
|
|
18.11. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Newcastle |
|
|
18.11. |
16:00 |
Watford |
– |
West Ham |
|
|
18.11. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Chelsea |
|
|
13. kolo |
25.11. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Stoke |
|
|
25.11. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Manchester City |
|
|
25.11. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Chelsea |
|
|
25.11. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Brighton |
|
|
25.11. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Watford |
|
|
25.11. |
16:00 |
Southampton |
– |
Everton |
|
|
25.11. |
16:00 |
Swansea |
– |
Bournemouth |
|
|
25.11. |
16:00 |
Tottenham |
– |
West Bromwich |
|
|
25.11. |
16:00 |
West Ham |
– |
Leicester |
|
|
26.11. |
16:00 |
Burnley |
– |
Arsenal |
|
|
14. kolo |
28.11. |
20:45 |
Brighton |
– |
Crystal Palace |
|
|
28.11. |
20:45 |
Leicester |
– |
Tottenham |
|
|
28.11. |
20:45 |
Watford |
– |
Manchester Utd. |
|
|
28.11. |
21:00 |
West Bromwich |
– |
Newcastle |
|
|
29.11. |
20:45 |
Arsenal |
– |
Huddersfield |
|
|
29.11. |
20:45 |
Bournemouth |
– |
Burnley |
|
|
29.11. |
20:45 |
Everton |
– |
West Ham |
|
|
29.11. |
20:45 |
Chelsea |
– |
Swansea |
|
|
29.11. |
21:00 |
Manchester City |
– |
Southampton |
|
|
29.11. |
21:00 |
Stoke |
– |
Liverpool |
|
|
15. kolo |
2.12. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Manchester Utd. |
|
|
2.12. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Southampton |
|
|
2.12. |
16:00 |
Brighton |
– |
Liverpool |
|
|
2.12. |
16:00 |
Everton |
– |
Huddersfield |
|
|
2.12. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Newcastle |
|
|
2.12. |
16:00 |
Leicester |
– |
Burnley |
|
|
2.12. |
16:00 |
Manchester City |
– |
West Ham |
|
|
2.12. |
16:00 |
Stoke |
– |
Swansea |
|
|
2.12. |
16:00 |
Watford |
– |
Tottenham |
|
|
2.12. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Crystal Palace |
|
|
16. kolo |
9.12. |
16:00 |
Burnley |
– |
Watford |
|
|
9.12. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Bournemouth |
|
|
9.12. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Brighton |
|
|
9.12. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Everton |
|
|
9.12. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Manchester City |
|
|
9.12. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Leicester |
|
|
9.12. |
16:00 |
Swansea |
– |
West Bromwich |
|
|
9.12. |
16:00 |
Tottenham |
– |
Stoke |
|
|
9.12. |
16:00 |
West Ham |
– |
Chelsea |
|
|
10.12. |
16:00 |
Southampton |
– |
Arsenal |
|
|
17. kolo |
12.12. |
20:45 |
Burnley |
– |
Stoke |
|
|
12.12. |
20:45 |
Huddersfield |
– |
Chelsea |
|
|
12.12. |
20:45 |
Swansea |
– |
Manchester City |
|
|
12.12. |
21:00 |
Crystal Palace |
– |
Watford |
|
|
12.12. |
21:00 |
Manchester Utd. |
– |
Bournemouth |
|
|
13.12. |
20:45 |
Newcastle |
– |
Everton |
|
|
13.12. |
20:45 |
Southampton |
– |
Leicester |
|
|
13.12. |
20:45 |
West Ham |
– |
Arsenal |
|
|
13.12. |
21:00 |
Liverpool |
– |
West Bromwich |
|
|
13.12. |
21:00 |
Tottenham |
– |
Brighton |
|
|
18. kolo |
16.12. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Newcastle |
|
|
16.12. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Liverpool |
|
|
16.12. |
16:00 |
Brighton |
– |
Burnley |
|
|
16.12. |
16:00 |
Everton |
– |
Swansea |
|
|
16.12. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Southampton |
|
|
16.12. |
16:00 |
Leicester |
– |
Crystal Palace |
|
|
16.12. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Tottenham |
|
|
16.12. |
16:00 |
Stoke |
– |
West Ham |
|
|
16.12. |
16:00 |
Watford |
– |
Huddersfield |
|
|
16.12. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Manchester Utd. |
|
|
19. kolo |
23.12. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Liverpool |
|
|
23.12. |
16:00 |
Brighton |
– |
Watford |
|
|
23.12. |
16:00 |
Burnley |
– |
Tottenham |
|
|
23.12. |
16:00 |
Everton |
– |
Chelsea |
|
|
23.12. |
16:00 |
Leicester |
– |
Manchester Utd. |
|
|
23.12. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Bournemouth |
|
|
23.12. |
16:00 |
Southampton |
– |
Huddersfield |
|
|
23.12. |
16:00 |
Stoke |
– |
West Bromwich |
|
|
23.12. |
16:00 |
Swansea |
– |
Crystal Palace |
|
|
23.12. |
16:00 |
West Ham |
– |
Newcastle |
|
|
20. kolo |
26.12. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
West Ham |
|
|
26.12. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Arsenal |
|
|
26.12. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Stoke |
|
|
26.12. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Brighton |
|
|
26.12. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Swansea |
|
|
26.12. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Burnley |
|
|
26.12. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Manchester City |
|
|
26.12. |
16:00 |
Tottenham |
– |
Southampton |
|
|
26.12. |
16:00 |
Watford |
– |
Leicester |
|
|
26.12. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Everton |
|
|
21. kolo |
30.12. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Everton |
|
|
30.12. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Manchester City |
|
|
30.12. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Burnley |
|
|
30.12. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Stoke |
|
|
30.12. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Leicester |
|
|
30.12. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Southampton |
|
|
30.12. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Brighton |
|
|
30.12. |
16:00 |
Tottenham |
– |
West Ham |
|
|
30.12. |
16:00 |
Watford |
– |
Swansea |
|
|
30.12. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Arsenal |
|
|
22. kolo |
1.1. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Chelsea |
|
|
1.1. |
16:00 |
Brighton |
– |
Bournemouth |
|
|
1.1. |
16:00 |
Burnley |
– |
Liverpool |
|
|
1.1. |
16:00 |
Everton |
– |
Manchester Utd. |
|
|
1.1. |
16:00 |
Leicester |
– |
Huddersfield |
|
|
1.1. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Watford |
|
|
1.1. |
16:00 |
Southampton |
– |
Crystal Palace |
|
|
1.1. |
16:00 |
Stoke |
– |
Newcastle |
|
|
1.1. |
16:00 |
Swansea |
– |
Tottenham |
|
|
1.1. |
16:00 |
West Ham |
– |
West Bromwich |
|
|
23. kolo |
13.1. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Arsenal |
|
|
13.1. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Burnley |
|
|
13.1. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
West Ham |
|
|
13.1. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Leicester |
|
|
13.1. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Manchester City |
|
|
13.1. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Stoke |
|
|
13.1. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Stoke |
|
|
13.1. |
16:00 |
Tottenham |
– |
Everton |
|
|
13.1. |
16:00 |
Watford |
– |
Southampton |
|
|
13.1. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Brighton |
|
|
24. kolo |
20.1. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Crystal Palace |
|
|
20.1. |
16:00 |
Brighton |
– |
Chelsea |
|
|
20.1. |
16:00 |
Burnley |
– |
Manchester Utd. |
|
|
20.1. |
16:00 |
Everton |
– |
West Bromwich |
|
|
20.1. |
16:00 |
Leicester |
– |
Watford |
|
|
20.1. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Newcastle |
|
|
20.1. |
16:00 |
Southampton |
– |
Tottenham |
|
|
20.1. |
16:00 |
Stoke |
– |
Huddersfield |
|
|
20.1. |
16:00 |
Swansea |
– |
Liverpool |
|
|
20.1. |
16:00 |
West Ham |
– |
Bournemouth |
|
|
25. kolo |
30.1. |
20:45 |
Huddersfield |
– |
Liverpool |
|
|
30.1. |
20:45 |
Swansea |
– |
Arsenal |
|
|
30.1. |
20:45 |
West Ham |
– |
Crystal Palace |
|
|
31.1. |
20:45 |
Everton |
– |
Leicester |
|
|
31.1. |
20:45 |
Chelsea |
– |
Bournemouth |
|
|
31.1. |
20:45 |
Newcastle |
– |
Burnley |
|
|
31.1. |
20:45 |
Southampton |
– |
Brighton |
|
|
31.1. |
21:00 |
Manchester City |
– |
West Bromwich |
|
|
31.1. |
21:00 |
Stoke |
– |
Watford |
|
|
31.1. |
21:00 |
Tottenham |
– |
Manchester Utd. |
|
|
26. kolo |
3.2. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Everton |
|
|
3.2. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Stoke |
|
|
3.2. |
16:00 |
Brighton |
– |
West Ham |
|
|
3.2. |
16:00 |
Burnley |
– |
Manchester City |
|
|
3.2. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Newcastle |
|
|
3.2. |
16:00 |
Leicester |
– |
Swansea |
|
|
3.2. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Tottenham |
|
|
3.2. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Huddersfield |
|
|
3.2. |
16:00 |
Watford |
– |
Chelsea |
|
|
3.2. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Southampton |
|
|
27. kolo |
10.2. |
16:00 |
Everton |
– |
Crystal Palace |
|
|
10.2. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Bournemouth |
|
|
10.2. |
16:00 |
Chelsea |
– |
West Bromwich |
|
|
10.2. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Leicester |
|
|
10.2. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Manchester Utd. |
|
|
10.2. |
16:00 |
Southampton |
– |
Liverpool |
|
|
10.2. |
16:00 |
Stoke |
– |
Brighton |
|
|
10.2. |
16:00 |
Swansea |
– |
Burnley |
|
|
10.2. |
16:00 |
Tottenham |
– |
Arsenal |
|
|
10.2. |
16:00 |
West Ham |
– |
Watford |
|
|
28. kolo |
24.2. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Manchester City |
|
|
24.2. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Newcastle |
|
|
24.2. |
16:00 |
Brighton |
– |
Swansea |
|
|
24.2. |
16:00 |
Burnley |
– |
Southampton |
|
|
24.2. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Tottenham |
|
|
24.2. |
16:00 |
Leicester |
– |
Stoke |
|
|
24.2. |
16:00 |
Liverpool |
– |
West Ham |
|
|
24.2. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Chelsea |
|
|
24.2. |
16:00 |
Watford |
– |
Everton |
|
|
24.2. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Huddersfield |
|
|
29. kolo |
3.3. |
16:00 |
Brighton |
– |
Arsenal |
|
|
3.3. |
16:00 |
Burnley |
– |
Everton |
|
|
3.3. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Manchester Utd. |
|
|
3.3. |
16:00 |
Leicester |
– |
Bournemouth |
|
|
3.3. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Newcastle |
|
|
3.3. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Chelsea |
|
|
3.3. |
16:00 |
Southampton |
– |
Stoke |
|
|
3.3. |
16:00 |
Swansea |
– |
West Ham |
|
|
3.3. |
16:00 |
Tottenham |
– |
Huddersfield |
|
|
3.3. |
16:00 |
Watford |
– |
West Bromwich |
|
|
30. kolo |
10.3. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Watford |
|
|
10.3. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Tottenham |
|
|
10.3. |
16:00 |
Everton |
– |
Brighton |
|
|
10.3. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Swansea |
|
|
10.3. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Crystal Palace |
|
|
10.3. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Liverpool |
|
|
10.3. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Southampton |
|
|
10.3. |
16:00 |
Stoke |
– |
Manchester City |
|
|
10.3. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Leicester |
|
|
10.3. |
16:00 |
West Ham |
– |
Burnley |
|
|
31. kolo |
17.3. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
West Bromwich |
|
|
17.3. |
16:00 |
Burnley |
– |
Chelsea |
|
|
17.3. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Crystal Palace |
|
|
17.3. |
16:00 |
Leicester |
– |
Arsenal |
|
|
17.3. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Watford |
|
|
17.3. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Brighton |
|
|
17.3. |
16:00 |
Stoke |
– |
Everton |
|
|
17.3. |
16:00 |
Swansea |
– |
Southampton |
|
|
17.3. |
16:00 |
Tottenham |
– |
Newcastle |
|
|
17.3. |
16:00 |
West Ham |
– |
Manchester Utd. |
|
|
32. kolo |
31.3. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Stoke |
|
|
31.3. |
16:00 |
Brighton |
– |
Leicester |
|
|
31.3. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Liverpool |
|
|
31.3. |
16:00 |
Everton |
– |
Manchester City |
|
|
31.3. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Tottenham |
|
|
31.3. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Swansea |
|
|
31.3. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Huddersfield |
|
|
31.3. |
16:00 |
Watford |
– |
Bournemouth |
|
|
31.3. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Burnley |
|
|
31.3. |
16:00 |
West Ham |
– |
Southampton |
|
|
33. kolo |
7.4. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Southampton |
|
|
7.4. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Crystal Palace |
|
|
7.4. |
16:00 |
Brighton |
– |
Huddersfield |
|
|
7.4. |
16:00 |
Everton |
– |
Liverpool |
|
|
7.4. |
16:00 |
Chelsea |
– |
West Ham |
|
|
7.4. |
16:00 |
Leicester |
– |
Newcastle |
|
|
7.4. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Manchester Utd. |
|
|
7.4. |
16:00 |
Stoke |
– |
Tottenham |
|
|
7.4. |
16:00 |
Watford |
– |
Burnley |
|
|
7.4. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Swansea |
|
|
34. kolo |
14.4. |
16:00 |
Burnley |
– |
Leicester |
|
|
14.4. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Brighton |
|
|
14.4. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Watford |
|
|
14.4. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Bournemouth |
|
|
14.4. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
West Bromwich |
|
|
14.4. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Arsenal |
|
|
14.4. |
16:00 |
Southampton |
– |
Chelsea |
|
|
14.4. |
16:00 |
Swansea |
– |
Everton |
|
|
14.4. |
16:00 |
Tottenham |
– |
Manchester City |
|
|
14.4. |
16:00 |
West Ham |
– |
Stoke |
|
|
35. kolo |
21.4. |
16:00 |
Arsenal |
– |
West Ham |
|
|
21.4. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Manchester Utd. |
|
|
21.4. |
16:00 |
Brighton |
– |
Tottenham |
|
|
21.4. |
16:00 |
Everton |
– |
Newcastle |
|
|
21.4. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Huddersfield |
|
|
21.4. |
16:00 |
Leicester |
– |
Southampton |
|
|
21.4. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Swansea |
|
|
21.4. |
16:00 |
Stoke |
– |
Burnley |
|
|
21.4. |
16:00 |
Watford |
– |
Crystal Palace |
|
|
21.4. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Liverpool |
|
|
36. kolo |
28.4. |
16:00 |
Burnley |
– |
Brighton |
|
|
28.4. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
Leicester |
|
|
28.4. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Everton |
|
|
28.4. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Stoke |
|
|
28.4. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Arsenal |
|
|
28.4. |
16:00 |
Newcastle |
– |
West Bromwich |
|
|
28.4. |
16:00 |
Southampton |
– |
Bournemouth |
|
|
28.4. |
16:00 |
Swansea |
– |
Chelsea |
|
|
28.4. |
16:00 |
Tottenham |
– |
Watford |
|
|
28.4. |
16:00 |
West Ham |
– |
Manchester City |
|
|
37. kolo |
5.5. |
16:00 |
Arsenal |
– |
Burnley |
|
|
5.5. |
16:00 |
Bournemouth |
– |
Swansea |
|
|
5.5. |
16:00 |
Brighton |
– |
Manchester Utd. |
|
|
5.5. |
16:00 |
Everton |
– |
Southampton |
|
|
5.5. |
16:00 |
Chelsea |
– |
Liverpool |
|
|
5.5. |
16:00 |
Leicester |
– |
West Ham |
|
|
5.5. |
16:00 |
Manchester City |
– |
Huddersfield |
|
|
5.5. |
16:00 |
Stoke |
– |
Crystal Palace |
|
|
5.5. |
16:00 |
Watford |
– |
Newcastle |
|
|
5.5. |
16:00 |
West Bromwich |
– |
Tottenham |
|
|
38. kolo |
13.5. |
16:00 |
Burnley |
– |
Bournemouth |
|
|
13.5. |
16:00 |
Crystal Palace |
– |
West Bromwich |
|
|
13.5. |
16:00 |
Huddersfield |
– |
Arsenal |
|
|
13.5. |
16:00 |
Liverpool |
– |
Brighton |
|
|
13.5. |
16:00 |
Manchester Utd. |
– |
Watford |
|
|
13.5. |
16:00 |
Newcastle |
– |
Chelsea |
|
|
13.5. |
16:00 |
Southampton |
– |
Manchester City |
|
|
13.5. |
16:00 |
Swansea |
– |
Stoke |
|
|
13.5. |
16:00 |
Tottenham |
– |
Leicester |
|
|
13.5. |
16:00 |
West Ham |
– |
Everton |
|
|
Kde sledovat Premier League
Anglickou Premier League můžete sledovat na DIGI TV, která vlastní exkluzivní vysílací práva pro Českou republiku a odvysílá celkem 205 přímých přenosů z PL. Více o DIGI TV se dozvíte zde >>