Program Premier League 2017/18

Anglická Premier League startuje v páteční předehrávkou Arsenal – Leicester. Fotbalový fanoušci po celém světě se dočkali. Nejsledovanější fotbalová liga světa je opět zde. Tento víkend startuje Premier League.

Titul obhajuje londýnská Chelsea, nováčky soutěže jsou Brighton se dvěma českými hráči na soupisce ( Skalák a Matějů ), Huddersfield a opět se do ligy vrátil Newcastle.

Na týmy čeká dlouhá soutěž – 38. kol, končí se 13.5.2018. Kdo se bude v polovině května radovat z prestižního titulu?

Anglickou Premier League můžete sledovat na DIGI TV, která vlastní exkluzivní vysílací práva pro Českou republiku a odvysílá celkem 205 přímých přenosů z PL. Více o DIGI TV se dozvíte zde >>

Program Premier League 2017-2018

1. kolo
11.8. 20:45 Arsenal Leicester
12.8. 13:30 Watford Liverpool
12.8. 16:00 Chelsea Burnley
12.8. 16:00 Crystal Palace Huddersfield
12.8. 16:00 Everton Stoke
12.8. 16:00 Southampton Swansea
12.8. 16:00 West Bromwich Bournemouth
12.8. 18:30 Brighton Manchester City
13.8. 14:30 Newcastle Tottenham
13.8. 17:00 Manchester Utd. West Ham
 

 




 

2. kolo

19.8. 13:30 Swansea Manchester Utd.
19.8. 16:00 Bournemouth Watford
19.8. 16:00 Burnley West Bromwich
19.8. 16:00 Leicester Brighton
19.8. 16:00 Liverpool Crystal Palace
19.8. 16:00 Southampton West Ham
19.8. 18:30 Stoke Arsenal
20.8. 14:30 Huddersfield Newcastle
20.8. 17:00 Tottenham Chelsea
21.8. 21:00 Manchester City Everton
3. kolo
26.8. 13:30 Bournemouth Manchester City
26.8. 16:00 Chelsea Everton
26.8. 16:00 Crystal Palace Swansea
26.8. 16:00 Huddersfield Southampton
26.8. 16:00 Newcastle West Ham
26.8. 16:00 Watford Brighton
26.8. 18:30 Manchester Utd. Leicester
27.8. 14:30 West Bromwich Stoke
27.8. 17:00 Liverpool Arsenal
27.8. 17:00 Tottenham Burnley
4. kolo
9.9. 13:30 Manchester City Liverpool
9.9. 16:00 Arsenal Bournemouth
9.9. 16:00 Brighton West Bromwich
9.9. 16:00 Everton Tottenham
9.9. 16:00 Leicester Chelsea
9.9. 16:00 Southampton Watford
9.9. 18:30 Stoke Manchester Utd.
10.9. 14:30 Burnley Crystal Palace
10.9. 17:00 Swansea Newcastle
11.9. 21:00 West Ham Huddersfield
5. kolo
15.9. 21:00 Bournemouth Brighton
16.9. 13:30 Crystal Palace Southampton
16.9. 16:00 Huddersfield Leicester
16.9. 16:00 Liverpool Burnley
16.9. 16:00 Newcastle Stoke
16.9. 16:00 Watford Manchester City
16.9. 16:00 West Bromwich West Ham
16.9. 18:30 Tottenham Swansea
17.9. 14:30 Chelsea Arsenal
17.9. 17:00 Manchester Utd. Everton
6. kolo
23.9. 13:30 West Ham Tottenham
23.9. 16:00 Burnley Huddersfield
23.9. 16:00 Everton Bournemouth
23.9. 16:00 Manchester City Crystal Palace
23.9. 16:00 Southampton Manchester Utd.
23.9. 16:00 Stoke Chelsea
23.9. 16:00 Swansea Watford
23.9. 18:30 Leicester Liverpool
24.9. 17:00 Brighton Newcastle
25.9. 21:00 Arsenal West Bromwich
7. kolo
30.9. 13:30 Huddersfield Tottenham
30.9. 16:00 Bournemouth Leicester
30.9. 16:00 Manchester Utd. Crystal Palace
30.9. 16:00 Stoke Southampton
30.9. 16:00 West Bromwich Watford
30.9. 16:00 West Ham Swansea
30.9. 18:30 Chelsea Manchester City
1.10. 13:00 Arsenal Brighton
1.10. 15:15 Everton Burnley
1.10. 17:30 Newcastle Liverpool
8. kolo
14.10. 16:00 Brighton Everton
14.10. 16:00 Burnley West Ham
14.10. 16:00 Crystal Palace Chelsea
14.10. 16:00 Leicester West Bromwich
14.10. 16:00 Liverpool Manchester Utd.
14.10. 16:00 Manchester City Stoke
14.10. 16:00 Southampton Newcastle
14.10. 16:00 Swansea Huddersfield
14.10. 16:00 Tottenham Bournemouth
14.10. 16:00 Watford Arsenal
9. kolo
21.10. 16:00 Everton Arsenal
21.10. 16:00 Huddersfield Manchester Utd.
21.10. 16:00 Chelsea Watford
21.10. 16:00 Manchester City Burnley
21.10. 16:00 Newcastle Crystal Palace
21.10. 16:00 Southampton West Bromwich
21.10. 16:00 Stoke Bournemouth
21.10. 16:00 Swansea Leicester
21.10. 16:00 Tottenham Liverpool
21.10. 16:00 West Ham Brighton
10. kolo
28.10. 16:00 Arsenal Swansea
28.10. 16:00 Bournemouth Chelsea
28.10. 16:00 Brighton Southampton
28.10. 16:00 Burnley Newcastle
28.10. 16:00 Crystal Palace West Ham
28.10. 16:00 Leicester Everton
28.10. 16:00 Liverpool Huddersfield
28.10. 16:00 Manchester Utd. Tottenham
28.10. 16:00 Watford Stoke
28.10. 16:00 West Bromwich Manchester City
11. kolo
4.11. 16:00 Everton Watford
4.11. 16:00 Huddersfield West Bromwich
4.11. 16:00 Chelsea Manchester Utd.
4.11. 16:00 Newcastle Bournemouth
4.11. 16:00 Southampton Burnley
4.11. 16:00 Stoke Leicester
4.11. 16:00 Swansea Brighton
4.11. 16:00 Tottenham Crystal Palace
4.11. 16:00 West Ham Liverpool
5.11. 16:00 Manchester City Arsenal
12. kolo
18.11. 16:00 Arsenal Tottenham
18.11. 16:00 Bournemouth Huddersfield
18.11. 16:00 Brighton Stoke
18.11. 16:00 Burnley Swansea
18.11. 16:00 Crystal Palace Everton
18.11. 16:00 Leicester Manchester City
18.11. 16:00 Liverpool Southampton
18.11. 16:00 Manchester Utd. Newcastle
18.11. 16:00 Watford West Ham
18.11. 16:00 West Bromwich Chelsea
13. kolo
25.11. 16:00 Crystal Palace Stoke
25.11. 16:00 Huddersfield Manchester City
25.11. 16:00 Liverpool Chelsea
25.11. 16:00 Manchester Utd. Brighton
25.11. 16:00 Newcastle Watford
25.11. 16:00 Southampton Everton
25.11. 16:00 Swansea Bournemouth
25.11. 16:00 Tottenham West Bromwich
25.11. 16:00 West Ham Leicester
26.11. 16:00 Burnley Arsenal
 

 




 

14. kolo

28.11. 20:45 Brighton Crystal Palace
28.11. 20:45 Leicester Tottenham
28.11. 20:45 Watford Manchester Utd.
28.11. 21:00 West Bromwich Newcastle
29.11. 20:45 Arsenal Huddersfield
29.11. 20:45 Bournemouth Burnley
29.11. 20:45 Everton West Ham
29.11. 20:45 Chelsea Swansea
29.11. 21:00 Manchester City Southampton
29.11. 21:00 Stoke Liverpool
15. kolo
2.12. 16:00 Arsenal Manchester Utd.
2.12. 16:00 Bournemouth Southampton
2.12. 16:00 Brighton Liverpool
2.12. 16:00 Everton Huddersfield
2.12. 16:00 Chelsea Newcastle
2.12. 16:00 Leicester Burnley
2.12. 16:00 Manchester City West Ham
2.12. 16:00 Stoke Swansea
2.12. 16:00 Watford Tottenham
2.12. 16:00 West Bromwich Crystal Palace
16. kolo
9.12. 16:00 Burnley Watford
9.12. 16:00 Crystal Palace Bournemouth
9.12. 16:00 Huddersfield Brighton
9.12. 16:00 Liverpool Everton
9.12. 16:00 Manchester Utd. Manchester City
9.12. 16:00 Newcastle Leicester
9.12. 16:00 Swansea West Bromwich
9.12. 16:00 Tottenham Stoke
9.12. 16:00 West Ham Chelsea
10.12. 16:00 Southampton Arsenal
17. kolo
12.12. 20:45 Burnley Stoke
12.12. 20:45 Huddersfield Chelsea
12.12. 20:45 Swansea Manchester City
12.12. 21:00 Crystal Palace Watford
12.12. 21:00 Manchester Utd. Bournemouth
13.12. 20:45 Newcastle Everton
13.12. 20:45 Southampton Leicester
13.12. 20:45 West Ham Arsenal
13.12. 21:00 Liverpool West Bromwich
13.12. 21:00 Tottenham Brighton
18. kolo
16.12. 16:00 Arsenal Newcastle
16.12. 16:00 Bournemouth Liverpool
16.12. 16:00 Brighton Burnley
16.12. 16:00 Everton Swansea
16.12. 16:00 Chelsea Southampton
16.12. 16:00 Leicester Crystal Palace
16.12. 16:00 Manchester City Tottenham
16.12. 16:00 Stoke West Ham
16.12. 16:00 Watford Huddersfield
16.12. 16:00 West Bromwich Manchester Utd.
19. kolo
23.12. 16:00 Arsenal Liverpool
23.12. 16:00 Brighton Watford
23.12. 16:00 Burnley Tottenham
23.12. 16:00 Everton Chelsea
23.12. 16:00 Leicester Manchester Utd.
23.12. 16:00 Manchester City Bournemouth
23.12. 16:00 Southampton Huddersfield
23.12. 16:00 Stoke West Bromwich
23.12. 16:00 Swansea Crystal Palace
23.12. 16:00 West Ham Newcastle
20. kolo
26.12. 16:00 Bournemouth West Ham
26.12. 16:00 Crystal Palace Arsenal
26.12. 16:00 Huddersfield Stoke
26.12. 16:00 Chelsea Brighton
26.12. 16:00 Liverpool Swansea
26.12. 16:00 Manchester Utd. Burnley
26.12. 16:00 Newcastle Manchester City
26.12. 16:00 Tottenham Southampton
26.12. 16:00 Watford Leicester
26.12. 16:00 West Bromwich Everton
21. kolo
30.12. 16:00 Bournemouth Everton
30.12. 16:00 Crystal Palace Manchester City
30.12. 16:00 Huddersfield Burnley
30.12. 16:00 Chelsea Stoke
30.12. 16:00 Liverpool Leicester
30.12. 16:00 Manchester Utd. Southampton
30.12. 16:00 Newcastle Brighton
30.12. 16:00 Tottenham West Ham
30.12. 16:00 Watford Swansea
30.12. 16:00 West Bromwich Arsenal
22. kolo
1.1. 16:00 Arsenal Chelsea
1.1. 16:00 Brighton Bournemouth
1.1. 16:00 Burnley Liverpool
1.1. 16:00 Everton Manchester Utd.
1.1. 16:00 Leicester Huddersfield
1.1. 16:00 Manchester City Watford
1.1. 16:00 Southampton Crystal Palace
1.1. 16:00 Stoke Newcastle
1.1. 16:00 Swansea Tottenham
1.1. 16:00 West Ham West Bromwich
23. kolo
13.1. 16:00 Bournemouth Arsenal
13.1. 16:00 Crystal Palace Burnley
13.1. 16:00 Huddersfield West Ham
13.1. 16:00 Chelsea Leicester
13.1. 16:00 Liverpool Manchester City
13.1. 16:00 Manchester Utd. Stoke
13.1. 16:00 Newcastle Stoke
13.1. 16:00 Tottenham Everton
13.1. 16:00 Watford Southampton
13.1. 16:00 West Bromwich Brighton
24. kolo
20.1. 16:00 Arsenal Crystal Palace
20.1. 16:00 Brighton Chelsea
20.1. 16:00 Burnley Manchester Utd.
20.1. 16:00 Everton West Bromwich
20.1. 16:00 Leicester Watford
20.1. 16:00 Manchester City Newcastle
20.1. 16:00 Southampton Tottenham
20.1. 16:00 Stoke Huddersfield
20.1. 16:00 Swansea Liverpool
20.1. 16:00 West Ham Bournemouth
25. kolo
30.1. 20:45 Huddersfield Liverpool
30.1. 20:45 Swansea Arsenal
30.1. 20:45 West Ham Crystal Palace
31.1. 20:45 Everton Leicester
31.1. 20:45 Chelsea Bournemouth
31.1. 20:45 Newcastle Burnley
31.1. 20:45 Southampton Brighton
31.1. 21:00 Manchester City West Bromwich
31.1. 21:00 Stoke Watford
31.1. 21:00 Tottenham Manchester Utd.
26. kolo
3.2. 16:00 Arsenal Everton
3.2. 16:00 Bournemouth Stoke
3.2. 16:00 Brighton West Ham
3.2. 16:00 Burnley Manchester City
3.2. 16:00 Crystal Palace Newcastle
3.2. 16:00 Leicester Swansea
3.2. 16:00 Liverpool Tottenham
3.2. 16:00 Manchester Utd. Huddersfield
3.2. 16:00 Watford Chelsea
3.2. 16:00 West Bromwich Southampton
27. kolo
10.2. 16:00 Everton Crystal Palace
10.2. 16:00 Huddersfield Bournemouth
10.2. 16:00 Chelsea West Bromwich
10.2. 16:00 Manchester City Leicester
10.2. 16:00 Newcastle Manchester Utd.
10.2. 16:00 Southampton Liverpool
10.2. 16:00 Stoke Brighton
10.2. 16:00 Swansea Burnley
10.2. 16:00 Tottenham Arsenal
10.2. 16:00 West Ham Watford
28. kolo
24.2. 16:00 Arsenal Manchester City
24.2. 16:00 Bournemouth Newcastle
24.2. 16:00 Brighton Swansea
24.2. 16:00 Burnley Southampton
24.2. 16:00 Crystal Palace Tottenham
24.2. 16:00 Leicester Stoke
24.2. 16:00 Liverpool West Ham
24.2. 16:00 Manchester Utd. Chelsea
24.2. 16:00 Watford Everton
24.2. 16:00 West Bromwich Huddersfield
29. kolo
3.3. 16:00 Brighton Arsenal
3.3. 16:00 Burnley Everton
3.3. 16:00 Crystal Palace Manchester Utd.
3.3. 16:00 Leicester Bournemouth
3.3. 16:00 Liverpool Newcastle
3.3. 16:00 Manchester City Chelsea
3.3. 16:00 Southampton Stoke
3.3. 16:00 Swansea West Ham
3.3. 16:00 Tottenham Huddersfield
3.3. 16:00 Watford West Bromwich
30. kolo
10.3. 16:00 Arsenal Watford
10.3. 16:00 Bournemouth Tottenham
10.3. 16:00 Everton Brighton
10.3. 16:00 Huddersfield Swansea
10.3. 16:00 Chelsea Crystal Palace
10.3. 16:00 Manchester Utd. Liverpool
10.3. 16:00 Newcastle Southampton
10.3. 16:00 Stoke Manchester City
10.3. 16:00 West Bromwich Leicester
10.3. 16:00 West Ham Burnley
31. kolo
17.3. 16:00 Bournemouth West Bromwich
17.3. 16:00 Burnley Chelsea
17.3. 16:00 Huddersfield Crystal Palace
17.3. 16:00 Leicester Arsenal
17.3. 16:00 Liverpool Watford
17.3. 16:00 Manchester City Brighton
17.3. 16:00 Stoke Everton
17.3. 16:00 Swansea Southampton
17.3. 16:00 Tottenham Newcastle
17.3. 16:00 West Ham Manchester Utd.
32. kolo
31.3. 16:00 Arsenal Stoke
31.3. 16:00 Brighton Leicester
31.3. 16:00 Crystal Palace Liverpool
31.3. 16:00 Everton Manchester City
31.3. 16:00 Chelsea Tottenham
31.3. 16:00 Manchester Utd. Swansea
31.3. 16:00 Newcastle Huddersfield
31.3. 16:00 Watford Bournemouth
31.3. 16:00 West Bromwich Burnley
31.3. 16:00 West Ham Southampton
33. kolo
7.4. 16:00 Arsenal Southampton
7.4. 16:00 Bournemouth Crystal Palace
7.4. 16:00 Brighton Huddersfield
7.4. 16:00 Everton Liverpool
7.4. 16:00 Chelsea West Ham
7.4. 16:00 Leicester Newcastle
7.4. 16:00 Manchester City Manchester Utd.
7.4. 16:00 Stoke Tottenham
7.4. 16:00 Watford Burnley
7.4. 16:00 West Bromwich Swansea
34. kolo
14.4. 16:00 Burnley Leicester
14.4. 16:00 Crystal Palace Brighton
14.4. 16:00 Huddersfield Watford
14.4. 16:00 Liverpool Bournemouth
14.4. 16:00 Manchester Utd. West Bromwich
14.4. 16:00 Newcastle Arsenal
14.4. 16:00 Southampton Chelsea
14.4. 16:00 Swansea Everton
14.4. 16:00 Tottenham Manchester City
14.4. 16:00 West Ham Stoke
35. kolo
21.4. 16:00 Arsenal West Ham
21.4. 16:00 Bournemouth Manchester Utd.
21.4. 16:00 Brighton Tottenham
21.4. 16:00 Everton Newcastle
21.4. 16:00 Chelsea Huddersfield
21.4. 16:00 Leicester Southampton
21.4. 16:00 Manchester City Swansea
21.4. 16:00 Stoke Burnley
21.4. 16:00 Watford Crystal Palace
21.4. 16:00 West Bromwich Liverpool
36. kolo
28.4. 16:00 Burnley Brighton
28.4. 16:00 Crystal Palace Leicester
28.4. 16:00 Huddersfield Everton
28.4. 16:00 Liverpool Stoke
28.4. 16:00 Manchester Utd. Arsenal
28.4. 16:00 Newcastle West Bromwich
28.4. 16:00 Southampton Bournemouth
28.4. 16:00 Swansea Chelsea
28.4. 16:00 Tottenham Watford
28.4. 16:00 West Ham Manchester City
37. kolo
5.5. 16:00 Arsenal Burnley
5.5. 16:00 Bournemouth Swansea
5.5. 16:00 Brighton Manchester Utd.
5.5. 16:00 Everton Southampton
5.5. 16:00 Chelsea Liverpool
5.5. 16:00 Leicester West Ham
5.5. 16:00 Manchester City Huddersfield
5.5. 16:00 Stoke Crystal Palace
5.5. 16:00 Watford Newcastle
5.5. 16:00 West Bromwich Tottenham
38. kolo
13.5. 16:00 Burnley Bournemouth
13.5. 16:00 Crystal Palace West Bromwich
13.5. 16:00 Huddersfield Arsenal
13.5. 16:00 Liverpool Brighton
13.5. 16:00 Manchester Utd. Watford
13.5. 16:00 Newcastle Chelsea
13.5. 16:00 Southampton Manchester City
13.5. 16:00 Swansea Stoke
13.5. 16:00 Tottenham Leicester
13.5. 16:00 West Ham Everton

Kde sledovat Premier League

Anglickou Premier League můžete sledovat na DIGI TV, která vlastní exkluzivní vysílací práva pro Českou republiku a odvysílá celkem 205 přímých přenosů z PL. Více o DIGI TV se dozvíte zde >>

 




 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on FacebookEmail this to someoneShare on Google+Tweet about this on Twitter