Fotbalová liga, nový sponzor, nový název

Společnost Synot se letos na jaře rozhodla ukončit své sponzorství 1. fotbalové ligy. Od konce května přemýšlelo vedení českého fotbalu nad novým sponzorem. Shánělo a dohadovalo. Objevila se různá jména. Nakonec je sponzorem společnost, kterou snad nikdo netipoval: ePojisteni.cz

Fotbalová liga zároveň dostala jméno sponzora do svého názvu: ePojisteni.cz liga

 

ePojisteni.cz liga

Novým generálním partnerem první fotbalové ligy se stalo ePojisteni.cz. Na dnešním tiskové konferenci LFA před startem ligy o tom informoval Dušan Svoboda, předseda LFA. Česká nejvyšší soutěž tak od nové sezony ponese název ePojisteni.cz liga. Kontrakt ligy a nového partnera je dvouletý.

ePojisteni.cz bude platit českému fotbalu podobnou částku jako předtím Synot, čili podle zákulisních informací padesát až šedesát milionů korun.

S novým ročníkem a s novým sponzorem získala 1. fotbalová liga také nové logo:

epojisteniliga
Nové logo – ePojisteni.cz liga, zdroj:fotbal.cz

 

Kdo je společnost ePojisteni.cz

Společnost ePojisteni.cz se specializuje na porovnání a prodej pojištění online. Podle svých internetových stránek je největším a nejvýznamnějším poskytovatelem pojištění v Česku. U ePojisteni.cz si můžete například on-line vybrat nejvýhodnější povinné ručení nebo havarijní pojištění pro Váš vůz.

 

ePojisteni.cz liga startuje v pátek 29. července na Julisce, kde domácí Dukla hostí Teplice. Další zápasy 1. kola ePojisteni.cz liga jsou rozloženy do soboty a neděle. Kompletní rozpis zápasů si prohlédněte zde >> 1. fotbalová liga – rozpis zápasů 2016/17. Tip, kde celou ligu sledovat a užít všechny zápasy živě je tady.

 

 Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter