Kompletní přehled zápasů Evropské ligy

Plzeň, Zlín a Slavia Praha jsou naši tři zástupci v Evropské lize. Ta startuje 14. září. Slavie je ve skupině A, Plzeň čekají zápasy v G a Zlín ve skupině F.

Evropská liga

Skupina A:Villarreal, Maccabi Tel Aviv, FC Astana,SLAVIA
Skupina B:Dynamo Kyjev, Young Boys Bern, Partizan Bělehrad, Skënderbeu Korcë
Skupina C:Braga, Ludogorec Razgrad, Hoffenheim, Istanbul Basaksehir
Skupina D:AC Milán, Austria Vídeň, NK Rijeka, AEK Atény
Skupina E:Lyon, Everton, Atalanta Bergamo, Apollon Limasol
Skupina F:FC Kodaň, Lokomotiv Moskva, Šeriff Tiraspol,ZLÍN
Skupina G: VIKTORIA PLZEŇ, FCSB, Hapoel Beer-Ševa, Lugano
Skupina H:Arsenal, BATE Borisov, Kolín nad Rýnem, Crvena zvezda Bělehrad
Skupina I:Salcburk, Olympique Marseille, Vitória Guimaraes, Konyaspor
Skupina J:Atletic Bilbao, Hertha Berlín, Zorya Luhansk, Östersunds
Skupina K:Lazio Řím, Nice, Zulte Waregem, Vitesse Arnhem
Skupina L:Petrohrad, San Sebastian, Rosenborg, Vardar Skopje

Přehled Evropské ligy je v článku Evropská Liga 2017-2018

České týmy čekají tyto zápasy:

Termíny – Evropská liga – české týmy

1. kolo: 14. září
Slavia – Maccabi
Zlín – Šeriff
FCSB – Plzeň

2. kolo: 28. září
Astana – Slavia
Lokomotiv – Zlín
Plzeň – Beer Ševa

3. kolo: 19. října
Villarreal – Slavia
Zlín – Kodaň
Lugano – Plzeň

4. kolo: 2. listopadu
Slavia – Villarreal
Kodaň – Zlín
Plzeň – Lugano

5. kolo: 23. listopadu
Maccabi – Slavia
Šeriff – Zlín
Plzeň – FCSB

6. kolo: 7. prosince
Slavia – Astana
Zlín – Lokomotiv
Beer Ševa – Plzeň

 

Rozpis zápasů Evropské ligy

Základní skupiny – 1. kolo
14.9. 19:00 Villarreal Astana
14.9. 19:00 Slavia Maccabi Tel Aviv
14.9. 19:00 Dynamo Kyjev Skënderbeu
14.9. 19:00 YB Bern Partizan
14.9. 19:00 Austria AC Milán
14.9. 19:00 Rijeka AEK
14.9. 19:00 Atalanta Everton
14.9. 19:00 Apollon Lyon
14.9. 19:00 Hoffenheim Braga
14.9. 19:00 Basaksehir Ludogorec
14.9. 19:00 Zlín Tiraspol
14.9. 19:00 Kodaň Lokomotiv
14.9. 21:05 Beer Ševa Lugano
14.9. 21:05 FCSB Plzeň
14.9. 21:05 Zarja Östersund
14.9. 21:05 Hertha Bilbao
14.9. 21:05 CZ Bělehrad BATE
14.9. 21:05 Arsenal Köln
14.9. 21:05 Marseille Konyaspor
14.9. 21:05 Guimaraes Salcburk
14.9. 21:05 Waregem Nice
14.9. 21:05 Arnhem Lazio Řím
14.9. 21:05 Vardar Zenit
14.9. 21:05 R. Sociedad Rosenborg

 

Základní skupiny – 2. kolo
28.9. 17:00 Astana Slavia
28.9. 19:00 Plzeň Beer Ševa
28.9. 19:00 Lugano FCSB
28.9. 19:00 Bilbao Zarja
28.9. 19:00 Östersund Hertha
28.9. 19:00 Köln CZ Bělehrad
28.9. 19:00 BATE Arsenal
28.9. 19:00 Salcburk Marseille
28.9. 19:00 Konyaspor Guimaraes
28.9. 19:00 Lazio Řím Waregem
28.9. 19:00 Nice Arnhem
28.9. 19:00 Rosenborg Vardar
28.9. 19:00 Zenit R. Sociedad
28.9. 21:05 Maccabi Tel Aviv Villarreal
28.9. 21:05 Partizan Dynamo Kyjev
28.9. 21:05 Skënderbeu YB Bern
28.9. 21:05 AEK Austria
28.9. 21:05 AC Milán Rijeka
28.9. 21:05 Lyon Atalanta
28.9. 21:05 Everton Apollon
28.9. 21:05 Ludogorec Hoffenheim
28.9. 21:05 Braga Basaksehir
28.9. 21:05 Lokomotiv Zlín
28.9. 21:05 Tiraspol Kodaň

 

Základní skupiny – 3. kolo
19.10. 17:00 Astana Maccabi Tel Aviv
19.10. 19:00 Lugano Plzeň
19.10. 19:00 Beer Ševa FCSB
19.10. 19:00 Östersund Bilbao
19.10. 19:00 Zarja Hertha
19.10. 19:00 BATE Köln
19.10. 19:00 CZ Bělehrad Arsenal
19.10. 19:00 Konyaspor Salcburk
19.10. 19:00 Marseille Guimaraes
19.10. 19:00 Nice Lazio Řím
19.10. 19:00 Waregem Arnhem
19.10. 19:00 Zenit Rosenborg
19.10. 19:00 Vardar R. Sociedad
19.10. 21:05 Villarreal Slavia
19.10. 21:05 Skënderbeu Partizan
19.10. 21:05 Dynamo Kyjev YB Bern
19.10. 21:05 AC Milán AEK
19.10. 21:05 Austria Rijeka
19.10. 21:05 Everton Lyon
19.10. 21:05 Atalanta Apollon
19.10. 21:05 Braga Ludogorec
19.10. 21:05 Hoffenheim Basaksehir
19.10. 21:05 Tiraspol Lokomotiv
19.10. 21:05 Zlín Kodaň

 

Základní skupiny – 4. kolo
2.11. 19:00 Maccabi Tel Aviv Astana
2.11. 19:00 Slavia Villarreal
2.11. 19:00 Partizan Skënderbeu
2.11. 19:00 YB Bern Dynamo Kyjev
2.11. 19:00 AEK AC Milán
2.11. 19:00 Rijeka Austria
2.11. 19:00 Lyon Everton
2.11. 19:00 Apollon Atalanta
2.11. 19:00 Ludogorec Braga
2.11. 19:00 Basaksehir Hoffenheim
2.11. 19:00 Lokomotiv Tiraspol
2.11. 19:00 Kodaň Zlín
2.11. 21:05 Plzeň Lugano
2.11. 21:05 FCSB Beer Ševa
2.11. 21:05 Bilbao Östersund
2.11. 21:05 Hertha Zarja
2.11. 21:05 Köln BATE
2.11. 21:05 Arsenal CZ Bělehrad
2.11. 21:05 Salcburk Konyaspor
2.11. 21:05 Guimaraes Marseille
2.11. 21:05 Lazio Řím Nice
2.11. 21:05 Arnhem Waregem
2.11. 21:05 Rosenborg Zenit
2.11. 21:05 R. Sociedad Vardar

 

Základní skupiny – 5. kolo
23.11. 17:00 Astana Villarreal
23.11. 19:00 Lugano Beer Ševa
23.11. 19:00 Plzeň FCSB
23.11. 19:00 Östersund Zarja
23.11. 19:00 Bilbao Hertha
23.11. 19:00 BATE CZ Bělehrad
23.11. 19:00 Köln Arsenal
23.11. 19:00 Konyaspor Marseille
23.11. 19:00 Salcburk Guimaraes
23.11. 19:00 Nice Waregem
23.11. 19:00 Lazio Řím Arnhem
23.11. 19:00 Zenit Vardar
23.11. 19:00 Rosenborg R. Sociedad
23.11. 19:00 Lokomotiv Kodaň
23.11. 21:05 Maccabi Tel Aviv Slavia
23.11. 21:05 Skënderbeu Dynamo Kyjev
23.11. 21:05 Partizan YB Bern
23.11. 21:05 AC Milán Austria
23.11. 21:05 AEK Rijeka
23.11. 21:05 Everton Atalanta
23.11. 21:05 Lyon Apollon
23.11. 21:05 Braga Hoffenheim
23.11. 21:05 Ludogorec Basaksehir
23.11. 21:05 Tiraspol Zlín

 

Základní skupiny – 6. kolo
7.12. 19:00 Villarreal Maccabi Tel Aviv
7.12. 19:00 Slavia Astana
7.12. 19:00 Dynamo Kyjev Partizan
7.12. 19:00 YB Bern Skënderbeu
7.12. 19:00 Austria AEK
7.12. 19:00 Rijeka AC Milán
7.12. 19:00 Atalanta Lyon
7.12. 19:00 Apollon Everton
7.12. 19:00 Hoffenheim Ludogorec
7.12. 19:00 Basaksehir Braga
7.12. 19:00 Zlín Lokomotiv
7.12. 19:00 Kodaň Tiraspol
7.12. 21:05 Beer Ševa Plzeň
7.12. 21:05 FCSB Lugano
7.12. 21:05 Zarja Bilbao
7.12. 21:05 Hertha Östersund
7.12. 21:05 CZ Bělehrad Köln
7.12. 21:05 Arsenal BATE
7.12. 21:05 Marseille Salcburk
7.12. 21:05 Guimaraes Konyaspor
7.12. 21:05 Waregem Lazio Řím
7.12. 21:05 Arnhem Nice
7.12. 21:05 Vardar Rosenborg
7.12. 21:05 R. Sociedad Zenit

 

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Share on Google+
Google+
Tweet about this on Twitter
Twitter