Program italské fotbalové ligy Seria A 2018/2019

V letošním roce výrazně stoupne sledovanost Serie A. A to nejen v Itálii. V létě do Juventusu přestoupil Cristiano Ronaldo a spustil vlnu fotbalové šílenství, a to nejen v Turíně.

První Ronalda uvidí v Chievo, kde Juventus ligu zahajuje.

Soutěž hraje 20 týmů, z nichž první dva týmy postupují přímo do Ligy mistrů UEFA. Třetí tým pak postupuje do 4. předkola (play-off) této soutěže. Čtvrtý a pátý tým postupují do 4. předkola respektive 3. předkola Evropské ligy UEFA.

Poslední tři týmy sestupují do Serie B.

Titul obhajuje Juventus, který je zároveň nejúspěšnějším v historicky, získal již 33 italských titulů.

Program Serie A 2018/2019

Zápasy Serie A můžete sledovat na sportovních programech Digi Sport, kde také jsou k vidění zápasy Premier League, La Ligy nebo německé Bundesligy.

1. kolo
zítra 18:00 Chievo Juventus
zítra 20:30 Lazio Řím Neapol
19.8. 18:00 FC Turín AS Řím
19.8. 20:30 AC Milán Janov
19.8. 20:30 Boloňa SPAL
19.8. 20:30 Empoli Cagliari
19.8. 20:30 Parma Udinese
19.8. 20:30 Sampdoria Fiorentina
19.8. 20:30 Sassuolo Inter
20.8. 20:30 Atalanta Frosinone
2. kolo
25.8. 18:00 Juventus Lazio Řím
25.8. 20:30 Neapol AC Milán
26.8. 18:00 SPAL Parma
26.8. 20:30 Cagliari Sassuolo
26.8. 20:30 Janov Empoli
26.8. 20:30 Fiorentina Chievo
26.8. 20:30 Frosinone Boloňa
26.8. 20:30 Inter FC Turín
26.8. 20:30 Udinese Sampdoria
27.8. 20:30 AS Řím Atalanta
3. kolo
31.8. 20:30 AC Milán AS Řím
1.9. 18:00 Boloňa Inter
1.9. 20:30 Parma Juventus
2.9. 18:00 Fiorentina Udinese
2.9. 20:30 Atalanta Cagliari
2.9. 20:30 Chievo Empoli
2.9. 20:30 Lazio Řím Frosinone
2.9. 20:30 Sampdoria Neapol
2.9. 20:30 Sassuolo Janov
2.9. 20:30 FC Turín SPAL
4. kolo
16.9. 15:00 AS Řím Chievo
16.9. 15:00 Cagliari AC Milán
16.9. 15:00 Empoli Lazio Řím
16.9. 15:00 Janov Boloňa
16.9. 15:00 Frosinone Sampdoria
16.9. 15:00 Inter Parma
16.9. 15:00 Juventus Sassuolo
16.9. 15:00 Neapol Fiorentina
16.9. 15:00 SPAL Atalanta
16.9. 15:00 Udinese FC Turín
5. kolo
23.9. 15:00 AC Milán Atalanta
23.9. 15:00 Boloňa AS Řím
23.9. 15:00 Fiorentina SPAL
23.9. 15:00 Frosinone Juventus
23.9. 15:00 Chievo Udinese
23.9. 15:00 Lazio Řím Janov
23.9. 15:00 Parma Cagliari
23.9. 15:00 Sampdoria Inter
23.9. 15:00 Sassuolo Empoli
23.9. 15:00 FC Turín Neapol
6. kolo
26.9. 15:00 AS Řím Frosinone
26.9. 15:00 Atalanta FC Turín
26.9. 15:00 Cagliari Sampdoria
26.9. 15:00 Empoli AC Milán
26.9. 15:00 Janov Chievo
26.9. 15:00 Inter Fiorentina
26.9. 15:00 Juventus Boloňa
26.9. 15:00 Neapol Parma
26.9. 15:00 SPAL Sassuolo
26.9. 15:00 Udinese Lazio Řím
7. kolo
30.9. 15:00 AS Řím Lazio Řím
30.9. 15:00 Boloňa Udinese
30.9. 15:00 Fiorentina Atalanta
30.9. 15:00 Frosinone Janov
30.9. 15:00 Chievo FC Turín
30.9. 15:00 Inter Cagliari
30.9. 15:00 Juventus Neapol
30.9. 15:00 Parma Empoli
30.9. 15:00 Sampdoria SPAL
30.9. 15:00 Sassuolo AC Milán
8. kolo
7.10. 15:00 AC Milán Chievo
7.10. 15:00 Atalanta Sampdoria
7.10. 15:00 Cagliari Boloňa
7.10. 15:00 Empoli AS Řím
7.10. 15:00 Janov Parma
7.10. 15:00 Lazio Řím Fiorentina
7.10. 15:00 Neapol Sassuolo
7.10. 15:00 SPAL Inter
7.10. 15:00 FC Turín Frosinone
7.10. 15:00 Udinese Juventus
9. kolo
21.10. 15:00 AS Řím SPAL
21.10. 15:00 Boloňa FC Turín
21.10. 15:00 Fiorentina Cagliari
21.10. 15:00 Frosinone Empoli
21.10. 15:00 Chievo Atalanta
21.10. 15:00 Inter AC Milán
21.10. 15:00 Juventus Janov
21.10. 15:00 Parma Lazio Řím
21.10. 15:00 Sampdoria Sassuolo
21.10. 15:00 Udinese Neapol
10. kolo
28.10. 15:00 AC Milán Sampdoria
28.10. 15:00 Atalanta Parma
28.10. 15:00 Cagliari Chievo
28.10. 15:00 Empoli Juventus
28.10. 15:00 Janov Udinese
28.10. 15:00 Lazio Řím Inter
28.10. 15:00 Neapol AS Řím
28.10. 15:00 Sassuolo Boloňa
28.10. 15:00 SPAL Frosinone
28.10. 15:00 FC Turín Fiorentina
11. kolo
4.11. 15:00 Boloňa Atalanta
4.11. 15:00 Fiorentina AS Řím
4.11. 15:00 Chievo Sassuolo
4.11. 15:00 Inter Janov
4.11. 15:00 Juventus Cagliari
4.11. 15:00 Lazio Řím SPAL
4.11. 15:00 Neapol Empoli
4.11. 15:00 Parma Frosinone
4.11. 15:00 Sampdoria FC Turín
4.11. 15:00 Udinese AC Milán
12. kolo
11.11. 15:00 AC Milán Juventus
11.11. 15:00 AS Řím Sampdoria
11.11. 15:00 Atalanta Inter
11.11. 15:00 Empoli Udinese
11.11. 15:00 Janov Neapol
11.11. 15:00 Frosinone Fiorentina
11.11. 15:00 Chievo Boloňa
11.11. 15:00 Sassuolo Lazio Řím
11.11. 15:00 SPAL Cagliari
11.11. 15:00 FC Turín Parma
13. kolo
25.11. 15:00 Boloňa Fiorentina
25.11. 15:00 Cagliari FC Turín
25.11. 15:00 Empoli Atalanta
25.11. 15:00 Janov Sampdoria
25.11. 15:00 Inter Frosinone
25.11. 15:00 Juventus SPAL
25.11. 15:00 Lazio Řím AC Milán
25.11. 15:00 Neapol Chievo
25.11. 15:00 Parma Sassuolo
25.11. 15:00 Udinese AS Řím
14. kolo
2.12. 15:00 AC Milán Parma
2.12. 15:00 AS Řím Inter
2.12. 15:00 Atalanta Neapol
2.12. 15:00 Fiorentina Juventus
2.12. 15:00 Frosinone Cagliari
2.12. 15:00 Chievo Lazio Řím
2.12. 15:00 Sampdoria Boloňa
2.12. 15:00 Sassuolo Udinese
2.12. 15:00 SPAL Empoli
2.12. 15:00 FC Turín Janov
15. kolo
9.12. 15:00 AC Milán FC Turín
9.12. 15:00 Cagliari AS Řím
9.12. 15:00 Empoli Boloňa
9.12. 15:00 Janov SPAL
9.12. 15:00 Juventus Inter
9.12. 15:00 Lazio Řím Sampdoria
9.12. 15:00 Neapol Frosinone
9.12. 15:00 Parma Chievo
9.12. 15:00 Sassuolo Fiorentina
9.12. 15:00 Udinese Atalanta
16. kolo
16.12. 15:00 AS Řím Janov
16.12. 15:00 Atalanta Lazio Řím
16.12. 15:00 Boloňa AC Milán
16.12. 15:00 Cagliari Neapol
16.12. 15:00 Fiorentina Empoli
16.12. 15:00 Frosinone Sassuolo
16.12. 15:00 Inter Udinese
16.12. 15:00 Sampdoria Parma
16.12. 15:00 SPAL Chievo
16.12. 15:00 FC Turín Juventus
17. kolo
22.12. 15:00 AC Milán Fiorentina
22.12. 15:00 Empoli Sampdoria
22.12. 15:00 Janov Atalanta
22.12. 15:00 Chievo Inter
22.12. 15:00 Juventus AS Řím
22.12. 15:00 Lazio Řím Cagliari
22.12. 15:00 Neapol SPAL
22.12. 15:00 Parma Boloňa
22.12. 15:00 Sassuolo FC Turín
22.12. 15:00 Udinese Frosinone
18. kolo
26.12. 15:00 AS Řím Sassuolo
26.12. 15:00 Atalanta Juventus
26.12. 15:00 Boloňa Lazio Řím
26.12. 15:00 Cagliari Janov
26.12. 15:00 Fiorentina Parma
26.12. 15:00 Frosinone AC Milán
26.12. 15:00 Inter Neapol
26.12. 15:00 Sampdoria Chievo
26.12. 15:00 SPAL Udinese
26.12. 15:00 FC Turín Empoli
19. kolo
29.12. 15:00 AC Milán SPAL
29.12. 15:00 Empoli Inter
29.12. 15:00 Janov Fiorentina
29.12. 15:00 Chievo Frosinone
29.12. 15:00 Juventus Sampdoria
29.12. 15:00 Lazio Řím FC Turín
29.12. 15:00 Neapol Boloňa
29.12. 15:00 Parma AS Řím
29.12. 15:00 Sassuolo Atalanta
29.12. 15:00 Udinese Cagliari
20. kolo
20.1. 15:00 AS Řím FC Turín
20.1. 15:00 Cagliari Empoli
20.1. 15:00 Janov AC Milán
20.1. 15:00 Fiorentina Sampdoria
20.1. 15:00 Frosinone Atalanta
20.1. 15:00 Inter Sassuolo
20.1. 15:00 Juventus Chievo
20.1. 15:00 Neapol Lazio Řím
20.1. 15:00 SPAL Boloňa
20.1. 15:00 Udinese Parma
21. kolo
27.1. 15:00 AC Milán Neapol
27.1. 15:00 Atalanta AS Řím
27.1. 15:00 Boloňa Frosinone
27.1. 15:00 Empoli Janov
27.1. 15:00 Chievo Fiorentina
27.1. 15:00 Lazio Řím Juventus
27.1. 15:00 Parma SPAL
27.1. 15:00 Sampdoria Udinese
27.1. 15:00 Sassuolo Cagliari
27.1. 15:00 FC Turín Inter
22. kolo
3.2. 15:00 Cagliari Atalanta
3.2. 15:00 Empoli Chievo
3.2. 15:00 Janov Sassuolo
3.2. 15:00 Frosinone Lazio Řím
3.2. 15:00 Inter Boloňa
3.2. 15:00 Juventus Parma
3.2. 15:00 Neapol Sampdoria
3.2. 15:00 SPAL FC Turín
3.2. 15:00 Udinese Fiorentina
3.2. 20:30 AS Řím AC Milán
23. kolo
10.2. 15:00 AC Milán Cagliari
10.2. 15:00 Atalanta SPAL
10.2. 15:00 Boloňa Janov
10.2. 15:00 Fiorentina Neapol
10.2. 15:00 Chievo AS Řím
10.2. 15:00 Lazio Řím Empoli
10.2. 15:00 Parma Inter
10.2. 15:00 Sampdoria Frosinone
10.2. 15:00 Sassuolo Juventus
10.2. 15:00 FC Turín Udinese
24. kolo
17.2. 15:00 AS Řím Boloňa
17.2. 15:00 Atalanta AC Milán
17.2. 15:00 Cagliari Parma
17.2. 15:00 Empoli Sassuolo
17.2. 15:00 Janov Lazio Řím
17.2. 15:00 Inter Sampdoria
17.2. 15:00 Juventus Frosinone
17.2. 15:00 Neapol FC Turín
17.2. 15:00 SPAL Fiorentina
17.2. 15:00 Udinese Chievo
25. kolo
24.2. 15:00 AC Milán Empoli
24.2. 15:00 Boloňa Juventus
24.2. 15:00 Fiorentina Inter
24.2. 15:00 Frosinone AS Řím
24.2. 15:00 Chievo Janov
24.2. 15:00 Lazio Řím Udinese
24.2. 15:00 Parma Neapol
24.2. 15:00 Sampdoria Cagliari
24.2. 15:00 Sassuolo SPAL
24.2. 15:00 FC Turín Atalanta
26. kolo
3.3. 15:00 AC Milán Sassuolo
3.3. 15:00 Atalanta Fiorentina
3.3. 15:00 Cagliari Inter
3.3. 15:00 Empoli Parma
3.3. 15:00 Janov Frosinone
3.3. 15:00 Lazio Řím AS Řím
3.3. 15:00 SPAL Sampdoria
3.3. 15:00 FC Turín Chievo
3.3. 15:00 Udinese Boloňa
3.3. 15:00 Neapol Juventus
27. kolo
10.3. 15:00 AS Řím Empoli
10.3. 15:00 Boloňa Cagliari
10.3. 15:00 Fiorentina Lazio Řím
10.3. 15:00 Frosinone FC Turín
10.3. 15:00 Chievo AC Milán
10.3. 15:00 Inter SPAL
10.3. 15:00 Juventus Udinese
10.3. 15:00 Parma Janov
10.3. 15:00 Sampdoria Atalanta
10.3. 15:00 Sassuolo Neapol
28. kolo
17.3. 15:00 Atalanta Chievo
17.3. 15:00 Cagliari Fiorentina
17.3. 15:00 Empoli Frosinone
17.3. 15:00 Janov Juventus
17.3. 15:00 Lazio Řím Parma
17.3. 15:00 Neapol Udinese
17.3. 15:00 Sassuolo Sampdoria
17.3. 15:00 SPAL AS Řím
17.3. 15:00 FC Turín Boloňa
17.3. 20:30 AC Milán Inter
29. kolo
31.3. 15:00 Boloňa Sassuolo
31.3. 15:00 Fiorentina FC Turín
31.3. 15:00 Frosinone SPAL
31.3. 15:00 Chievo Cagliari
31.3. 15:00 Inter Lazio Řím
31.3. 15:00 Juventus Empoli
31.3. 15:00 Parma Atalanta
31.3. 15:00 Sampdoria AC Milán
31.3. 15:00 Udinese Janov
31.3. 20:30 AS Řím Neapol
30. kolo
3.4. 15:00 AC Milán Udinese
3.4. 15:00 AS Řím Fiorentina
3.4. 15:00 Atalanta Boloňa
3.4. 15:00 Cagliari Juventus
3.4. 15:00 Empoli Neapol
3.4. 15:00 Janov Inter
3.4. 15:00 Frosinone Parma
3.4. 15:00 Sassuolo Chievo
3.4. 15:00 SPAL Lazio Řím
3.4. 15:00 FC Turín Sampdoria