Program španělské fotbalové ligy 2018/2019

V Primera división, jinak také La Lize, začíná éra po Ronaldovi. V Itálii, konkrétně v Juventusu, kam Ronaldo v létě z Realu přestoupil, začalo fotbalové šílenství. Co to udělá s Realem nikdo neví.

První test pro Real bez Ronalda nedopadl dobře. V Superpoháru UEFA Real prohrál s Atlétikem 2:4 po prodloužení. Pro Real je také velkou ztrátou odchod trenéra Zidaneho ihned po vítězství v Lize mistrů.

Španělská liga bude letos velmi zajímavá i pro české fotbalové fanoušky. Do Sevilly přestoupil brankář Tomáš Vaclík. A zatím si vede velmi dobře.

Titul obhajuje FC Barcelona.

Soutěž je tvořena 20 týmy, z nichž tři nejhorší z každého ročníku sestupují do Segunda División. Španělské týmy jsou v evropských soutěžích velmi úspěšné, proto není divu jejich plné nasazení. První tři týmy jdou přímo a jeden do 4. předkola Ligy mistrů UEFA. Další dva týmy jdou do 4. předkola Evropské ligy UEFA a jeden přímo do hlavní soutěže.

La Ligu, stejně tak i německou Bundesligu, anglickou Premier League nebo italskou Serii A můžete sledovat na programech Digi Sport.

Program La Ligy 2018/2019

1. kolo
dnes 20:15 Girona Valladolid
dnes 22:15 Real Betis Levante
zítra 18:15 Vigo Espaňol
zítra 20:15 Villarreal R. Sociedad
zítra 22:15 Barcelona Alavés
19.8. 18:15 Eibar Huesca
19.8. 20:15 Vallecano Sevilla
19.8. 22:15 Real Madrid Getafe
20.8. 20:00 Valencie Atlético
20.8. 22:00 Bilbao Leganés
2. kolo
24.8. 20:15 Getafe Eibar
24.8. 22:15 Leganés R. Sociedad
25.8. 18:15 Alavés Real Betis
25.8. 20:15 Atlético Vallecano
25.8. 22:15 Valladolid Barcelona
26.8. 18:15 Espaňol Valencie
26.8. 20:15 Sevilla Villarreal
26.8. 22:15 Girona Real Madrid
27.8. 20:15 Levante Vigo
27.8. 22:00 Bilbao Huesca
3. kolo
2.9. 20:15 Alavés Espaňol
2.9. 20:15 Barcelona Huesca
2.9. 20:15 Real Betis Sevilla
2.9. 20:15 Vigo Atlético
2.9. 20:15 Eibar R. Sociedad
2.9. 20:15 Getafe Valladolid
2.9. 20:15 Levante Valencie
2.9. 20:15 Real Madrid Leganés
2.9. 20:15 Vallecano Bilbao
2.9. 20:15 Villarreal Girona
4. kolo
16.9. 20:15 Bilbao Real Madrid
16.9. 20:15 Atlético Eibar
16.9. 20:15 Espaňol Levante
16.9. 20:15 Girona Vigo
16.9. 20:15 Huesca Vallecano
16.9. 20:15 Leganés Villarreal
16.9. 20:15 R. Sociedad Barcelona
16.9. 20:15 Sevilla Getafe
16.9. 20:15 Valencie Real Betis
16.9. 20:15 Valladolid Alavés
5. kolo
23.9. 20:15 Barcelona Girona
23.9. 20:15 Real Betis Bilbao
23.9. 20:15 Vigo Valladolid
23.9. 20:15 Eibar Leganés
23.9. 20:15 Getafe Atlético
23.9. 20:15 Huesca R. Sociedad
23.9. 20:15 Levante Sevilla
23.9. 20:15 Real Madrid Espaňol
23.9. 20:15 Vallecano Alavés
23.9. 20:15 Villarreal Valencie
6. kolo
26.9. 20:15 Alavés Getafe
26.9. 20:15 Bilbao Villarreal
26.9. 20:15 Atlético Huesca
26.9. 20:15 Espaňol Eibar
26.9. 20:15 Girona Real Betis
26.9. 20:15 Leganés Barcelona
26.9. 20:15 R. Sociedad Vallecano
26.9. 20:15 Sevilla Real Madrid
26.9. 20:15 Valencie Vigo
26.9. 20:15 Valladolid Levante
7. kolo
30.9. 20:15 Barcelona Bilbao
30.9. 20:15 Real Betis Leganés
30.9. 20:15 Vigo Getafe
30.9. 20:15 Eibar Sevilla
30.9. 20:15 Huesca Girona
30.9. 20:15 Levante Alavés
30.9. 20:15 Real Madrid Atlético
30.9. 20:15 R. Sociedad Valencie
30.9. 20:15 Vallecano Espaňol
30.9. 20:15 Villarreal Valladolid
8. kolo
7.10. 20:15 Alavés Real Madrid
7.10. 20:15 Bilbao R. Sociedad
7.10. 20:15 Atlético Real Betis
7.10. 20:15 Espaňol Villarreal
7.10. 20:15 Getafe Levante
7.10. 20:15 Girona Eibar
7.10. 20:15 Leganés Vallecano
7.10. 20:15 Sevilla Vigo
7.10. 20:15 Valencie Barcelona
7.10. 20:15 Valladolid Huesca
9. kolo
21.10. 20:15 Barcelona Sevilla
21.10. 20:15 Real Betis Valladolid
21.10. 20:15 Vigo Alavés
21.10. 20:15 Eibar Bilbao
21.10. 20:15 Huesca Espaňol
21.10. 20:15 Real Madrid Levante
21.10. 20:15 R. Sociedad Girona
21.10. 20:15 Valencie Leganés
21.10. 20:15 Vallecano Getafe
21.10. 20:15 Villarreal Atlético
10. kolo
28.10. 20:15 Alavés Villarreal
28.10. 20:15 Bilbao Valencie
28.10. 20:15 Atlético R. Sociedad
28.10. 20:15 Barcelona Real Madrid
28.10. 20:15 Vigo Eibar
28.10. 20:15 Getafe Real Betis
28.10. 20:15 Girona Vallecano
28.10. 20:15 Levante Leganés
28.10. 20:15 Sevilla Huesca
28.10. 20:15 Valladolid Espaňol
11. kolo
4.11. 20:15 Real Betis Vigo
4.11. 20:15 Eibar Alavés
4.11. 20:15 Espaňol Bilbao
4.11. 20:15 Huesca Getafe
4.11. 20:15 Leganés Atlético
4.11. 20:15 Real Madrid Valladolid
4.11. 20:15 R. Sociedad Sevilla
4.11. 20:15 Valencie Girona
4.11. 20:15 Vallecano Barcelona
4.11. 20:15 Villarreal Levante
12. kolo
11.11. 20:15 Alavés Huesca
11.11. 20:15 Atlético Bilbao
11.11. 20:15 Barcelona Real Betis
11.11. 20:15 Vigo Real Madrid
11.11. 20:15 Getafe Valencie
11.11. 20:15 Girona Leganés
11.11. 20:15 Levante R. Sociedad
11.11. 20:15 Sevilla Espaňol
11.11. 20:15 Valladolid Eibar
11.11. 20:15 Vallecano Villarreal
13. kolo
25.11. 20:15 Bilbao Getafe
25.11. 20:15 Atlético Barcelona
25.11. 20:15 Eibar Real Madrid
25.11. 20:15 Espaňol Girona
25.11. 20:15 Huesca Levante
25.11. 20:15 Leganés Alavés
25.11. 20:15 R. Sociedad Vigo
25.11. 20:15 Sevilla Valladolid
25.11. 20:15 Valencie Vallecano
25.11. 20:15 Villarreal Real Betis
14. kolo
2.12. 20:15 Alavés Sevilla
2.12. 20:15 Barcelona Villarreal
2.12. 20:15 Real Betis R. Sociedad
2.12. 20:15 Vigo Huesca
2.12. 20:15 Getafe Espaňol
2.12. 20:15 Girona Atlético
2.12. 20:15 Levante Bilbao
2.12. 20:15 Real Madrid Valencie
2.12. 20:15 Valladolid Leganés
2.12. 20:15 Vallecano Eibar
15. kolo
9.12. 20:15 Bilbao Girona
9.12. 20:15 Atlético Alavés
9.12. 20:15 Real Betis Vallecano
9.12. 20:15 Eibar Levante
9.12. 20:15 Espaňol Barcelona
9.12. 20:15 Huesca Real Madrid
9.12. 20:15 Leganés Getafe
9.12. 20:15 R. Sociedad Valladolid
9.12. 20:15 Valencie Sevilla
9.12. 20:15 Villarreal Vigo
16. kolo
16.12. 20:15 Alavés Bilbao
16.12. 20:15 Vigo Leganés
16.12. 20:15 Eibar Valencie
16.12. 20:15 Espaňol Real Betis
16.12. 20:15 Getafe R. Sociedad
16.12. 20:15 Huesca Villarreal
16.12. 20:15 Levante Barcelona
16.12. 20:15 Real Madrid Vallecano
16.12. 20:15 Sevilla Girona
16.12. 20:15 Valladolid Atlético
17. kolo
22.12. 20:15 Bilbao Valladolid
22.12. 20:15 Atlético Espaňol
22.12. 20:15 Barcelona Vigo
22.12. 20:15 Real Betis Eibar
22.12. 20:15 Girona Getafe
22.12. 20:15 Leganés Sevilla
22.12. 20:15 R. Sociedad Alavés
22.12. 20:15 Valencie Huesca
22.12. 20:15 Vallecano Levante
22.12. 20:15 Villarreal Real Madrid
18. kolo
6.1. 20:15 Alavés Valencie
6.1. 20:15 Vigo Bilbao
6.1. 20:15 Eibar Villarreal
6.1. 20:15 Espaňol Leganés
6.1. 20:15 Getafe Barcelona
6.1. 20:15 Huesca Real Betis
6.1. 20:15 Levante Girona
6.1. 20:15 Real Madrid R. Sociedad
6.1. 20:15 Sevilla Atlético
6.1. 20:15 Valladolid Vallecano
19. kolo
13.1. 20:15 Bilbao Sevilla
13.1. 20:15 Atlético Levante
13.1. 20:15 Barcelona Eibar
13.1. 20:15 Real Betis Real Madrid
13.1. 20:15 Girona Alavés
13.1. 20:15 Leganés Huesca
13.1. 20:15 R. Sociedad Espaňol
13.1. 20:15 Valencie Valladolid
13.1. 20:15 Vallecano Vigo
13.1. 20:15 Villarreal Getafe
20. kolo
20.1. 20:15 Barcelona Leganés
20.1. 20:15 Real Betis Girona
20.1. 20:15 Vigo Valencie
20.1. 20:15 Eibar Espaňol
20.1. 20:15 Getafe Alavés
20.1. 20:15 Huesca Atlético
20.1. 20:15 Levante Valladolid
20.1. 20:15 Real Madrid Sevilla
20.1. 20:15 Vallecano R. Sociedad
20.1. 20:15 Villarreal Bilbao
21. kolo
27.1. 20:15 Alavés Vallecano
27.1. 20:15 Bilbao Real Betis
27.1. 20:15 Atlético Getafe
27.1. 20:15 Espaňol Real Madrid
27.1. 20:15 Girona Barcelona
27.1. 20:15 Leganés Eibar
27.1. 20:15 R. Sociedad Huesca
27.1. 20:15 Sevilla Levante
27.1. 20:15 Valencie Villarreal
27.1. 20:15 Valladolid Vigo
22. kolo
3.2. 20:15 Barcelona Valencie
3.2. 20:15 Real Betis Atlético
3.2. 20:15 Vigo Sevilla
3.2. 20:15 Eibar Girona
3.2. 20:15 Huesca Valladolid
3.2. 20:15 Levante Getafe
3.2. 20:15 Real Madrid Alavés
3.2. 20:15 R. Sociedad Bilbao
3.2. 20:15 Vallecano Leganés
3.2. 20:15 Villarreal Espaňol
23. kolo
10.2. 20:15 Alavés Levante
10.2. 20:15 Bilbao Barcelona
10.2. 20:15 Atlético Real Madrid
10.2. 20:15 Espaňol Vallecano
10.2. 20:15 Getafe Vigo
10.2. 20:15 Girona Huesca
10.2. 20:15 Leganés Real Betis
10.2. 20:15 Sevilla Eibar
10.2. 20:15 Valencie R. Sociedad
10.2. 20:15 Valladolid Villarreal
24. kolo
17.2. 20:15 Barcelona Valladolid
17.2. 20:15 Real Betis Alavés
17.2. 20:15 Vigo Levante
17.2. 20:15 Eibar Getafe
17.2. 20:15 Huesca Bilbao
17.2. 20:15 Real Madrid Girona
17.2. 20:15 R. Sociedad Leganés
17.2. 20:15 Valencie Espaňol
17.2. 20:15 Vallecano Atlético
17.2. 20:15 Villarreal Sevilla
25. kolo
24.2. 20:15 Alavés Vigo
24.2. 20:15 Bilbao Eibar
24.2. 20:15 Atlético Villarreal
24.2. 20:15 Espaňol Huesca
24.2. 20:15 Getafe Vallecano
24.2. 20:15 Girona R. Sociedad
24.2. 20:15 Leganés Valencie
24.2. 20:15 Levante Real Madrid
24.2. 20:15 Sevilla Barcelona
24.2. 20:15 Valladolid Real Betis
26. kolo
3.3. 20:15 Real Betis Getafe
3.3. 20:15 Eibar Vigo
3.3. 20:15 Espaňol Valladolid
3.3. 20:15 Huesca Sevilla
3.3. 20:15 Leganés Levante
3.3. 20:15 Real Madrid Barcelona
3.3. 20:15 R. Sociedad Atlético
3.3. 20:15 Valencie Bilbao
3.3. 20:15 Vallecano Girona
3.3. 20:15 Villarreal Alavés
27. kolo
10.3. 20:15 Alavés Eibar
10.3. 20:15 Bilbao Espaňol
10.3. 20:15 Atlético Leganés
10.3. 20:15 Barcelona Vallecano
10.3. 20:15 Vigo Real Betis
10.3. 20:15 Getafe Huesca
10.3. 20:15 Girona Valencie
10.3. 20:15 Levante Villarreal
10.3. 20:15 Sevilla R. Sociedad
10.3. 20:15 Valladolid Real Madrid
28. kolo
17.3. 20:15 Bilbao Atlético
17.3. 20:15 Real Betis Barcelona
17.3. 20:15 Eibar Valladolid
17.3. 20:15 Espaňol Sevilla
17.3. 20:15 Huesca Alavés
17.3. 20:15 Leganés Girona
17.3. 20:15 Real Madrid Vigo
17.3. 20:15 R. Sociedad Levante
17.3. 20:15 Valencie Getafe
17.3. 20:15 Villarreal Vallecano
29. kolo
31.3. 20:15 Alavés Atlético
31.3. 20:15 Barcelona Espaňol
31.3. 20:15 Vigo Villarreal
31.3. 20:15 Getafe Leganés
31.3. 20:15 Girona Bilbao
31.3. 20:15 Levante Eibar
31.3. 20:15 Real Madrid Huesca
31.3. 20:15 Sevilla Valencie
31.3. 20:15 Valladolid R. Sociedad
31.3. 20:15 Vallecano Real Betis
30. kolo
3.4. 20:15 Bilbao Levante
3.4. 20:15 Atlético Girona
3.4. 20:15 Eibar Vallecano
3.4. 20:15 Espaňol Getafe
3.4. 20:15 Huesca Vigo
3.4. 20:15 Leganés Valladolid
3.4. 20:15 R. Sociedad Real Betis
3.4. 20:15 Sevilla Alavés
3.4. 20:15 Valencie Real Madrid
3.4. 20:15 Villarreal Barcelona