Program Premier League 2018/2019

Zápasem Manchester United – Leicester City FC odstartuje v pátek 10.8.2018 ( 21 hod našeho času ) nový ročník slavné a nejsledovanější ligové soutěže na světě. Startuje Premier League 2018-2019.

Titul z loňského roku obhajují Manchester City.

Kdo se mezi dvacítkou vyvolených klubů v Premier League objeví? Zde jsou:

Kluby Premier League v sezóně 2018/2019

Město Název stadiónu Kapacita stadiónu
Arsenal Londýn Emirates Stadium 59 867
Bournemouth Bournemouth Dean Court 11 360
Brighton & Hove Albion Brighton Amex Stadium 30 750
Burnley Burnley Turf Moor 22 546
Cardiff City Cardiff Cardiff City Stadium 33 280
Chelsea Londýn Stamford Bridge 41 631
Crystal Palace Londýn Selhurst Park 25 456
Everton Liverpool Goodison Park 39 572
Fulham Londýn Craven Cottage 25 700
Huddersfield Town Huddersfield John Smith’s Stadium 24 500
Leicester City Leicester King Power Stadium 32 312
Liverpool Liverpool Anfield 54 074
Manchester City Manchester Etihad Stadium 55 097
Manchester United Manchester Old Trafford 74 994
Newcastle United Newcastle upon Tyne St James‘ Park 52 405
Southampton Southampton St Mary’s Stadium 32 505
Tottenham Hotspur Londýn Tottenham Hotspur Stadium 62 062
Watford Watford Vicarage Road 21 577
West Ham United Londýn London Stadium 60 000
Wolverhampton Wanderers Wolverhampton Molineux 31 700

Program Premier league 2018-2019

Premier league

  • 20 týmů
  • oficiální web: www.premierleague.com
  • První čtyři týmy postupují přímo do Ligy mistrů.
  • Pátý tým postupuje do Evropské ligy.
  • 3 poslední sestupují
  • Nejvíce titulů v historii: Manchester United – 20x, Liverpool – 18x
  • Football League First Division – založena  1888, nejstarší fotbalová ligová soutěž světa.
  • Premier league od roku 1992

1. kolo

10.8. 21:00 Manchester Utd. Leicester
11.8. 13:30 Newcastle Tottenham
11.8. 16:00 Bournemouth Cardiff
11.8. 16:00 Fulham Crystal Palace
11.8. 16:00 Huddersfield Chelsea
11.8. 16:00 Watford Brighton
11.8. 18:30 Wolves Everton
12.8. 14:30 Liverpool West Ham
12.8. 14:30 Southampton Burnley
12.8. 17:00 Arsenal Manchester City

2. kolo

18.8. 13:30 Cardiff Newcastle
18.8. 16:00 Burnley Watford
18.8. 16:00 Everton Southampton
18.8. 16:00 Leicester Wolves
18.8. 16:00 Tottenham Fulham
18.8. 16:00 West Ham Bournemouth
18.8. 18:30 Chelsea Arsenal
19.8. 14:30 Manchester City Huddersfield
19.8. 17:00 Brighton Manchester Utd.
20.8. 21:00 Crystal Palace Liverpool

Kde sledovat Premier League

Premier League můžete sledovat na stanici Digi Sport.

Proč Digi?

Jako jediný satelitní operátor v České republice vám exkluzivně nabízí přímé přenosy a záznamy z anglické fotbalové Premier League, španělské La Ligy, německé Bundesligy a italské Série A na sportovních kanálech Digi Sport.

Sledujte pouze u DIGI tenisové turnaje ATP, kickboxovou show Enfusion Live nebo závody MS Speedway GP a MS v Sidecarcrossu. Čeká na vás série závodů F1, první anglická liga Sky Bet Championship, italská liga Serie A, francouzská Ligue 1, MS v Rallycrossu, hokejová NHL, tenisové WTA a další sportovní události. Prožívejte je společně s námi na Digi Sport.

1. kolo
10.8. 21:00 Manchester Utd. Leicester
11.8. 13:30 Newcastle Tottenham
11.8. 16:00 Bournemouth Cardiff
11.8. 16:00 Fulham Crystal Palace
11.8. 16:00 Huddersfield Chelsea
11.8. 16:00 Watford Brighton
11.8. 18:30 Wolves Everton
12.8. 14:30 Liverpool West Ham
12.8. 14:30 Southampton Burnley
12.8. 17:00 Arsenal Manchester City
2. kolo
18.8. 13:30 Cardiff Newcastle
18.8. 16:00 Burnley Watford
18.8. 16:00 Everton Southampton
18.8. 16:00 Leicester Wolves
18.8. 16:00 Tottenham Fulham
18.8. 16:00 West Ham Bournemouth
18.8. 18:30 Chelsea Arsenal
19.8. 14:30 Manchester City Huddersfield
19.8. 17:00 Brighton Manchester Utd.
20.8. 21:00 Crystal Palace Liverpool
3. kolo
25.8. 13:30 Wolves Manchester City
25.8. 16:00 Arsenal West Ham
25.8. 16:00 Bournemouth Everton
25.8. 16:00 Fulham Burnley
25.8. 16:00 Huddersfield Cardiff
25.8. 16:00 Southampton Leicester
25.8. 18:30 Liverpool Brighton
26.8. 14:30 Watford Crystal Palace
26.8. 17:00 Newcastle Chelsea
27.8. 21:00 Manchester Utd. Tottenham
4. kolo
1.9. 13:30 Leicester Liverpool
1.9. 16:00 Brighton Fulham
1.9. 16:00 Burnley Manchester Utd.
1.9. 16:00 Crystal Palace Southampton
1.9. 16:00 Everton Huddersfield
1.9. 16:00 Chelsea Bournemouth
1.9. 16:00 West Ham Wolves
1.9. 18:30 Manchester City Newcastle
2.9. 14:30 Cardiff Arsenal
2.9. 17:00 Watford Tottenham
5. kolo
15.9. 13:30 Tottenham Liverpool
15.9. 16:00 Bournemouth Leicester
15.9. 16:00 Huddersfield Crystal Palace
15.9. 16:00 Chelsea Cardiff
15.9. 16:00 Manchester City Fulham
15.9. 16:00 Newcastle Arsenal
15.9. 18:30 Watford Manchester Utd.
16.9. 14:30 Wolves Burnley
16.9. 17:00 Everton West Ham
17.9. 21:00 Southampton Brighton
6. kolo
22.9. 13:30 Fulham Watford
22.9. 16:00 Burnley Bournemouth
22.9. 16:00 Cardiff Manchester City
22.9. 16:00 Crystal Palace Newcastle
22.9. 16:00 Leicester Huddersfield
22.9. 16:00 Liverpool Southampton
22.9. 16:00 Manchester Utd. Wolves
22.9. 18:30 Brighton Tottenham
23.9. 14:30 West Ham Chelsea
23.9. 17:00 Arsenal Everton
7. kolo
29.9. 13:30 West Ham Manchester Utd.
29.9. 16:00 Arsenal Watford
29.9. 16:00 Everton Fulham
29.9. 16:00 Huddersfield Tottenham
29.9. 16:00 Manchester City Brighton
29.9. 16:00 Newcastle Leicester
29.9. 16:00 Wolves Southampton
29.9. 18:30 Chelsea Liverpool
30.9. 17:00 Cardiff Burnley
1.10. 21:00 Bournemouth Crystal Palace
8. kolo
6.10. 16:00 Brighton West Ham
6.10. 16:00 Burnley Huddersfield
6.10. 16:00 Crystal Palace Wolves
6.10. 16:00 Fulham Arsenal
6.10. 16:00 Leicester Everton
6.10. 16:00 Liverpool Manchester City
6.10. 16:00 Manchester Utd. Newcastle
6.10. 16:00 Southampton Chelsea
6.10. 16:00 Tottenham Cardiff
6.10. 16:00 Watford Bournemouth
9. kolo
20.10. 16:00 Arsenal Leicester
20.10. 16:00 Bournemouth Southampton
20.10. 16:00 Cardiff Fulham
20.10. 16:00 Everton Crystal Palace
20.10. 16:00 Huddersfield Liverpool
20.10. 16:00 Chelsea Manchester Utd.
20.10. 16:00 Manchester City Burnley
20.10. 16:00 Newcastle Brighton
20.10. 16:00 West Ham Tottenham
20.10. 16:00 Wolves Watford
10. kolo
27.10. 16:00 Brighton Wolves
27.10. 16:00 Burnley Chelsea
27.10. 16:00 Crystal Palace Arsenal
27.10. 16:00 Fulham Bournemouth
27.10. 16:00 Leicester West Ham
27.10. 16:00 Liverpool Cardiff
27.10. 16:00 Manchester Utd. Everton
27.10. 16:00 Southampton Newcastle
27.10. 16:00 Tottenham Manchester City
27.10. 16:00 Watford Huddersfield
11. kolo
3.11. 16:00 Arsenal Liverpool
3.11. 16:00 Bournemouth Manchester Utd.
3.11. 16:00 Cardiff Leicester
3.11. 16:00 Everton Brighton
3.11. 16:00 Huddersfield Fulham
3.11. 16:00 Chelsea Crystal Palace
3.11. 16:00 Manchester City Southampton
3.11. 16:00 Newcastle Watford
3.11. 16:00 West Ham Burnley
3.11. 16:00 Wolves Tottenham
12. kolo
10.11. 16:00 Arsenal Wolves
10.11. 16:00 Cardiff Brighton
10.11. 16:00 Crystal Palace Tottenham
10.11. 16:00 Huddersfield West Ham
10.11. 16:00 Chelsea Everton
10.11. 16:00 Leicester Burnley
10.11. 16:00 Liverpool Fulham
10.11. 16:00 Manchester City Manchester Utd.
10.11. 16:00 Newcastle Bournemouth
10.11. 16:00 Southampton Watford
13. kolo
24.11. 16:00 Bournemouth Arsenal
24.11. 16:00 Brighton Leicester
24.11. 16:00 Burnley Newcastle
24.11. 16:00 Everton Cardiff
24.11. 16:00 Fulham Southampton
24.11. 16:00 Manchester Utd. Crystal Palace
24.11. 16:00 Tottenham Chelsea
24.11. 16:00 Watford Liverpool
24.11. 16:00 West Ham Manchester City
24.11. 16:00 Wolves Huddersfield
14. kolo
1.12. 16:00 Arsenal Tottenham
1.12. 16:00 Cardiff Wolves
1.12. 16:00 Crystal Palace Burnley
1.12. 16:00 Huddersfield Brighton
1.12. 16:00 Chelsea Fulham
1.12. 16:00 Leicester Watford
1.12. 16:00 Liverpool Everton
1.12. 16:00 Manchester City Bournemouth
1.12. 16:00 Newcastle West Ham
1.12. 16:00 Southampton Manchester Utd.
15. kolo
4.12. 20:45 Bournemouth Huddersfield
4.12. 20:45 Brighton Crystal Palace
4.12. 20:45 Burnley Liverpool
4.12. 20:45 Fulham Leicester
4.12. 20:45 Watford Manchester City
4.12. 20:45 West Ham Cardiff
4.12. 20:45 Wolves Chelsea
4.12. 21:00 Manchester Utd. Arsenal
5.12. 20:45 Everton Newcastle
5.12. 21:00 Tottenham Southampton
16. kolo
8.12. 16:00 Arsenal Huddersfield
8.12. 16:00 Bournemouth Liverpool
8.12. 16:00 Burnley Brighton
8.12. 16:00 Cardiff Southampton
8.12. 16:00 Everton Watford
8.12. 16:00 Chelsea Manchester City
8.12. 16:00 Leicester Tottenham
8.12. 16:00 Manchester Utd. Fulham
8.12. 16:00 Newcastle Wolves
8.12. 16:00 West Ham Crystal Palace
17. kolo
15.12. 16:00 Brighton Chelsea
15.12. 16:00 Crystal Palace Leicester
15.12. 16:00 Fulham West Ham
15.12. 16:00 Huddersfield Newcastle
15.12. 16:00 Liverpool Manchester Utd.
15.12. 16:00 Manchester City Everton
15.12. 16:00 Southampton Arsenal
15.12. 16:00 Tottenham Burnley
15.12. 16:00 Watford Cardiff
15.12. 16:00 Wolves Bournemouth
18. kolo
22.12. 16:00 Arsenal Burnley
22.12. 16:00 Bournemouth Brighton
22.12. 16:00 Cardiff Manchester Utd.
22.12. 16:00 Everton Tottenham
22.12. 16:00 Huddersfield Southampton
22.12. 16:00 Chelsea Leicester
22.12. 16:00 Manchester City Crystal Palace
22.12. 16:00 Newcastle Fulham
22.12. 16:00 West Ham Watford
22.12. 16:00 Wolves Liverpool
19. kolo
26.12. 16:00 Brighton Arsenal
26.12. 16:00 Burnley Everton
26.12. 16:00 Crystal Palace Cardiff
26.12. 16:00 Fulham Wolves
26.12. 16:00 Leicester Manchester City
26.12. 16:00 Liverpool Newcastle
26.12. 16:00 Manchester Utd. Huddersfield
26.12. 16:00 Southampton West Ham
26.12. 16:00 Tottenham Bournemouth
26.12. 16:00 Watford Chelsea
20. kolo
29.12. 16:00 Brighton Everton
29.12. 16:00 Burnley West Ham
29.12. 16:00 Crystal Palace Chelsea
29.12. 16:00 Fulham Huddersfield
29.12. 16:00 Leicester Cardiff
29.12. 16:00 Liverpool Arsenal
29.12. 16:00 Manchester Utd. Bournemouth
29.12. 16:00 Southampton Manchester City
29.12. 16:00 Tottenham Wolves
29.12. 16:00 Watford Newcastle
21. kolo
1.1. 16:00 Arsenal Fulham
1.1. 16:00 Bournemouth Watford
1.1. 16:00 Cardiff Tottenham
1.1. 16:00 Everton Leicester
1.1. 16:00 Huddersfield Burnley
1.1. 16:00 Chelsea Southampton
1.1. 16:00 Manchester City Liverpool
1.1. 16:00 Newcastle Manchester Utd.
1.1. 16:00 West Ham Brighton
1.1. 16:00 Wolves Crystal Palace
22. kolo
12.1. 16:00 Brighton Liverpool
12.1. 16:00 Burnley Fulham
12.1. 16:00 Cardiff Huddersfield
12.1. 16:00 Crystal Palace Watford
12.1. 16:00 Everton Bournemouth
12.1. 16:00 Chelsea Newcastle
12.1. 16:00 Leicester Southampton
12.1. 16:00 Manchester City Wolves
12.1. 16:00 Tottenham Manchester Utd.
12.1. 16:00 West Ham Arsenal
23. kolo
19.1. 16:00 Arsenal Chelsea
19.1. 16:00 Bournemouth West Ham
19.1. 16:00 Fulham Tottenham
19.1. 16:00 Huddersfield Manchester City
19.1. 16:00 Liverpool Crystal Palace
19.1. 16:00 Manchester Utd. Brighton
19.1. 16:00 Newcastle Cardiff
19.1. 16:00 Southampton Everton
19.1. 16:00 Watford Burnley
19.1. 16:00 Wolves Leicester
24. kolo
29.1. 20:45 Arsenal Cardiff
29.1. 20:45 Bournemouth Chelsea
29.1. 20:45 Fulham Brighton
29.1. 20:45 Huddersfield Everton
29.1. 20:45 Wolves West Ham
29.1. 21:00 Manchester Utd. Burnley
30.1. 20:45 Newcastle Manchester City
30.1. 20:45 Southampton Crystal Palace
30.1. 21:00 Liverpool Leicester
30.1. 21:00 Tottenham Watford
25. kolo
2.2. 16:00 Brighton Watford
2.2. 16:00 Burnley Southampton
2.2. 16:00 Cardiff Bournemouth
2.2. 16:00 Crystal Palace Fulham
2.2. 16:00 Everton Wolves
2.2. 16:00 Chelsea Huddersfield
2.2. 16:00 Leicester Manchester Utd.
2.2. 16:00 Manchester City Arsenal
2.2. 16:00 Tottenham Newcastle
2.2. 16:00 West Ham Liverpool
26. kolo
9.2. 16:00 Brighton Burnley
9.2. 16:00 Crystal Palace West Ham
9.2. 16:00 Fulham Manchester Utd.
9.2. 16:00 Huddersfield Arsenal
9.2. 16:00 Liverpool Bournemouth
9.2. 16:00 Manchester City Chelsea
9.2. 16:00 Southampton Cardiff
9.2. 16:00 Tottenham Leicester
9.2. 16:00 Watford Everton
9.2. 16:00 Wolves Newcastle
27. kolo
23.2. 16:00 Arsenal Southampton
23.2. 16:00 Bournemouth Wolves
23.2. 16:00 Burnley Tottenham
23.2. 16:00 Cardiff Watford
23.2. 16:00 Everton Manchester City
23.2. 16:00 Chelsea Brighton
23.2. 16:00 Leicester Crystal Palace
23.2. 16:00 Manchester Utd. Liverpool
23.2. 16:00 Newcastle Huddersfield
23.2. 16:00 West Ham Fulham
28. kolo
26.2. 20:45 Arsenal Bournemouth </