Kde sledovat letošní Premier league

V televizi se nic nemění. Stejně jako v loňském roce i letos můžete sledovat zápasy slavné Premier league na Digi Sport.

Kompletní program nového ročníku Premier league najdete zde: Program Premier league 2018-2019, začíná v pátek 10.8.2018 21 hod. zápasem Manchester U. – Leicester.

Na Premier league a další sport na DIGI TV láká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ:

„Fotbaloví fanoušci se již těší na novou sezonu a díky DIGI TV mohou opět trávit každý víkend ve společnosti Premier League. Tím, že jsme zároveň získali práva na nejstarší pohárovou soutěž v Evropě, FA Cup, a nabídku DIGI TV doplňuje také druhá nejvyšší soutěž Sky Bet Championship a skotská Premiership, zprostředkujeme našim divákům skutečně to nejlepší z ostrovního fotbalu,“

říká Vladimír Rusnák, výkonný ředitel DIGI CZ, a doplňuje:

„Přenosy bude znovu připravovat tým profesionálů DIGI Sportu a fanoušci se mohou těšit kromě zápasů též na magazíny a atraktivní studia se zajímavými hosty. To nedělní začne již půl hodiny před výkopem, tedy v 15:30.“

Liga startuje v pátek desátého, ale již tuto neděli (5.8.2018 ) se můžeme společně těšit na Community Shield.

Natěšené fanoušky ostrovního fotbalu čeká opravdová lahůdka: v neděli 5. srpna se hraje Community Shield, anglický superpohár. Síly v něm změří vítěz minulého ročníku Premier League a tým, který uspěl v Anglickém poháru FA Cupu. Zápas se tradičně odehraje ve fotbalovém chrámu ve Wembley. Utkání mistrovského Manchesteru City s Chelsea začne od 16 hodin

Community Shield můžete také sledovat na Digi sport.

Proč DIGI Sport?

DigiSport to není jen Premier league, ale také další významné fotbalové soutěže v Evropě a další populární sporty. Pro letošní fotbalovou sezonu nasazuje také nový program.

DIGI TV kromě Premier League vlastní na tři příští sezony také vysílací práva na německou Bundesligu s řadou českých reprezentantů a italskou Sérii A, kam letos v létě z Realu Madrid přestoupil hvězdný Cristiano Ronaldo. Bude hrát za Juventus Turín. V AS Řím působí Patrik Schick, jedna z vycházejících hvězd českého fotbalu. A také španělskou La Ligu.

Nově také FA Cup

DIGI TV zkompletuje menu ostrovní kopané, které svým zákazníkům nabídne. Nově začne vysílat Anglický pohár FA Cup. Poprvé v historii tak v České republice najdou fotbaloví fanoušci Premier League, Sky Bet Championship a FA Cup společně na jedné vysílací platformě.

Kromě skvělého evropského fotbalu vysílá DIGI TV též tenisový seriál ATP World Tour včetně závěrečného Turnaje mistrů v Londýně.

Milovníci bojových sportů mohou na DIGI TV sledovat kickboxový seriál Enfusion Live, pro fanoušky motorsportu nabízí DIGI TV například atraktivní seriál mistrovství světa Speedway Grand Prix, závody speciálů na ploché dráze, nebo automobilové seriály série Euroformula Open a International GT Open.

Díky rozšiřující se nabídce sportovního obsahu se DIGI TV rozhodla od začátku nové fotbalové sezony přidat čtvrtý specializovaný sportovní kanál DIGI Sport 4 HD.

Jaký balíček DIGI TV má zvolit sportovní fanoušek

Sport na DIGI TV, není jen o programech DIGI Sport 1-4, ale zahrnuje i jiné oblíbené sportovní kanály a tím se nabídka sportu na DIGI TV výrazně rozšiřuje. Jak vybrat? Jaký balíček zvolit?

Záleží na Vás, jaký si objednáte balíček programů. Máte na výběr Základní, Maxi a Sport PLUS.

V Základním balíčku DIGI TV jsou tyto sportovní programy:

ČT Sport, Eurosport 1, Eurosport 2, Nova Sport 1, Sport 1, Sport 2. Vše v HD kvalitě.

Tuto nabídku můžete rozšířit o Balíček Sport, který obsahuje právě programy Digi Sport 1 – 4 a dále Nova Sport 2, Golf Channel a Arena Sport.

Balíček MAXI

Balíček MAXI obsahuje ve své komplexní nabídce 104 TV kanálů, včetně všech uvedených sportovních programů: ČT Sport, Eurosport 1, Eurosport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Sport 1, Sport 2, DIGI Sport 1, DIGI Sport 2, DIGI Sport 3, Arena Sport a Golf Channel.

Balíček Sport PLUS

Zajímá vás pouze sport? Objednejte si jen balíček Sport PLUS. 12 sportovních programů jen pro Vás. ČT Sport, Eurosport 1, Eurosport 2, Nova Sport 1, Nova Sport 2, Sport 1, Sport 2, DIGI Sport 1, DIGI Sport 2, DIGI Sport 3, Arena Sport a Golf Channel.

Na Eurosportech 1,2 jdou například celou zimu kompletní světové poháry ve všech lyžařských disciplínách. Na Sport 2 můžete vidět kompletní sérii Formule 1. Milovníci rychlých aut ocení i Nova Sport, kde jde Indy Car.

 

DIGI TV vysílá buď přes satelit nebo přes internet, díky mobilní službě DIGI2GO je možné oba způsoby příjmu kombinovat.

Zdroj: tiskové zprávy Digi TV

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter