Ronaldo přestupuje do Juventusu

Je to potvrzeno. Jeden z nejlepších fotbalistů světa Cristiano Ronaldo přestupuje za 100 milionů eur z Realu Madrid do Juventusu Turín.

V italském velkoklubu podepsal portugalský fotbalista, pětinásobný držitel Zlatého míče čtyřletou smlouvu. Jeho plat by měl činit 30 milionů eur ročně.

 

 

Ihned po vyřazení Portugalska z bojů na Mistrovství světa, Ronaldo dal v Rusku 4 góly, Portugalsko vypadlo v osmifinále, začaly jednání o přestupu.

„Nastal čas, abych ve svém životě pokračoval v nové cestě, proto jsem požádal Real, aby mě prodal. Real si získal mé srdce a nikdy mu nepřestanu být vděčný. Ale po dlouhém a těžkém uvažování vím, že je čas začít nový cyklus,“ uvedl Ronaldo.

Ronaldo je legendou Realu Madrid.  Je jeho nejlepším střelcem v histori ( 451 gólů za 438 zápasů ). S Realem vybojoval celkem 16 různých trofejí, z toho 4 v Lize mistrů.

Přestupová bomba

Že se Ronaldo chystá z Madridu pryč, naznačovaly již jeho vyjádření po finále Ligy mistrů a dnes byla tato přestupová bomba letošního léta dokončena.

Překoná ji ještě někdo? Je to možné. V Realu se uvolnilo místo, které bude chtít madridský president Peréz rychle zaplnit.

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter