Známe tajemství úspěchu a motivace

Známe tajemství úspěchu a přinášíme Vám motivaci pro Vaše sportovní výkony, cestu za vysněnou postavou nebo na cestě za lepší fyzičkou a zhubnutím.

Postupujte krůček po krůčku za svým cílem

Kolikrát v životě jste si řekli „A dost! Tohle musí skončit! Od zítra bude všechno jinak!“? Kolikrát jste ráno vstali s přesvědčením, že ode dneška opravdu máknete na svých snech?! Na svých cílech! Měli jste velké plány, velká očekávání…

Ale pak se něco stalo…něco, co vám narušilo odhodlání a svedlo vás z cesty… Možná jste si toho prostě naložili moc? Možná jste někde po cestě ztratili motivaci, sílu i chuť…? Možná jste začali pochybovat…a nakonec jste sklouzli k původním zvykům?!

Je vám to povědomé? Věřte nebo ne, ale tohle už nikdy nemusí být váš příběh!

Začněte teď!

Chcete změnit svoji postavu, změnit jídelníček, začít cvičit, uběhnout maraton, nebo vyhrát mistrovství? Udělat první krok, to je to nejtěžší. Většina lidí často čeká na perfektní okamžik, perfektní příležitost, dokonalé načasování a situaci. Tato kombinace sama od sebe rozhodně nikdy nepřijde. Co musíte udělat, je vytvořit si ji sami.

Ne zítra, ne v pondělí, ne od dalšího měsíce nebo roku, ale hned teď.

Právě teď je totiž ten nejlepší okamžik sebrat odvahu,  vzdát se věcí, které v životě mít nechcete, a začít pracovat na těch, které chcete, aby váš život vyplňovaly!

Výzva 21 dní

Chcete znát tajemství úspěchu k dosažení VELKÝCH cílů?

Nejdříve je ale potřeba vyvarovat se dvou nejzákladnějších chyb, kvůli kterým se často vzdáváme svých snů (nejen ve fitness, ale i v životě, vztazích, zaměstnání, podnikání…). Pokud je pochopíte a začnete myslet jinak, bude to pro vás převratné.

Je to jednoduché:

  1. Nebuďte netrpěliví!

Je to právě netrpělivost, která generuje velká očekávání a vytváří pocit toho, že výsledky se musí dostavit rychleji, než je to možné (fyzicky, biologicky ). To často následně vede ke ztrátě motivace a k pochybování nad námi samými. Pro ty opravdu netrpělivé – reakce „já ale jsem netrpělivá(ý)“ je odpovědí alibistickou! Vždy je možné s tím něco dělat! Je potřeba přesvědčit hlavu a dopřát si čas a prostor. Velké věci chtějí dostatek času, ale i prostoru.

  1. Chtít změnit všechno naráz

Nesnažte se chtít změnit všechno naráz! Řada lidí píše už první nebo druhý den po vstupu do Výzvy 21 dní e-mail s dotazy, co mají jíst, kdy jim pošleme jídelníček apod. NE! Čím více věcí chceme najednou změnit, tím větší je pravděpodobnost, že to za pár dní přestaneme stíhat. Jednou do toho vleze to, podruhé ono, a když po týdnu vyhodnocujeme naše dosavadní úspěchy, divíme se, že jsme zvládli 30% toho, co jsme si předsevzali. A co pak následuje? Motivace letí dolu, začne se ozývat „já jsem to věděl(a), že to nedám“ apod.

Výzva 21 dní

Proto je Výzva 21 dní systém malých, každodenních úkolů. 1 den = 1 úkol. Možnost soustředit se jen na 1 věc vám dává svobodu a máte prostor daný úkol udělat nejlépe, jak to svedete! Druhou skvělou věcí na systému každodenních úkolů je to, že každý den zažijete malý pocit úspěchu. Brzy si začnete uvědomovat, že každý den jste o krok dál…anebo že i cesta je cíl ;)

Nemusíte totiž převrátit celý život ihned naruby, abyste něčeho dosáhli. Právě naopak.

Začněte pomalu a postupně. Rozdělte si velké úkoly na ty nejmenší a nejsnazší.

Odstartujte svůj sen těmi nejjednoduššími krůčky a přibližujte se pomalu, ale jistě ke svému cíli.  Aby vyrostla sto patrová budova, bylo také potřeba usadit první základní kámen. A stejné je to s našimi životy.

O výzvě 21 dní jsme také psali v článku: Nejtěžší je začít, začněte teď!

Pokud si věříte, dokážete opravdu velké věci, nečekejte na zítřek, seberte odvahu a udělejte první krok ještě DNES!  Začněte s Výzvou 21 dní. A nakonec, ať už to bude večerní procházka na čerstvém vzduchu, vynechání dezertu po večeři nebo prvních 10 dřepů, budete rozhodně dál než ti, kteří pro svůj sen dnes neudělají vůbec nic. Budete mít za sebou první kus své cesty.

Chcete také změnit vaši postavu? Stačí jeden klik a váš vlak se rozjede … Každý den nové video s jedním malým úkolem! >>

Video k článku Velké cíle malými kroky:

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter