Širší nominace české reprezentace na ME 2016 ve Francii

Mistrovství Evropy ve fotbale se nezadržitelně blíží, vše ve Francii vypukne v pátek 10.6., kdy se od devíti hodin večer hraje zahajovací utkání Francie – Rumunsko. Český tým čeká první utkání ve skupině D se silným Španělskem, hrajeme v pondělí 13.6. od 15 hod.

Český tým se dále utká 17.6. s Chorvatskem a 21.6. s Tureckem.

Náš tým nyní odjíždí na soustředění do rakouského do rakouského Kranzachu, kam sebou trenér Pavel Vrba bere 25 hráčů.

Konečná nominace, kterou trenér musí nahlásit na UEFA do půlnoci 30. května bude čítat 23 jmen. Dva z těch, co jedou na rakouské soustředění, se bohužel do Francie nepodívají – pravděpodobně vypadne jeden útočník a jeden středový záložník.Aktuální stav širší nominace

Brankáři:

Petr Čech (Arsenal), Tomáš Vaclík (Basilej), Tomáš Koubek (Liberec)

Obránci:

Theodor Gebre Selassie (Brémy), Pavel Kadeřábek (Hoffenheim), Michal Kadlec (Fenerbahce), Tomáš Sivok (Bursaspor), Roman Hubník (Plzeň), Marek Suchý (Basilej), Daniel Pudil (Sheffield Wednesday), David Limberský (Plzeň)

Záložníci: 

Bořek Dočkal (Sparta), Vladimír Darida (Hertha Berlín), Tomáš Rosický (Arsenal), Jaroslav Plašil (Bordeaux), David Pavelka (Kasimpa), Lukáš Mareček (Sparta), Daniel Kolář (Plzeň), Ladislav Krejčí (Sparta), Jiří Skalák (Brighton), Josef Šural (Sparta)

Útočníci: 

Tomáš Necid (Bursaspor), David Lafata (Sparta), Patrik Schick (Bohemians/Sparta), Milan Škoda (Slavia).

V předběžné nominaci byli ještě další tři hráči, ale jak dnes ohlásil trenér Vrba na ME2016 nepojede útočník Matěj Vydra a spolu s ním záložník Plzně Jan Kovařík a Ondřej Zahustel.Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter