Jaké jsou Vaše sportovní cíle v roce 2017? Začít cvičit!

Začátek roku je časem nových předsevzetí a plánů a cílů. Jaké jsou Vaše? Máte rádi sport, sportujete? Chystáte se něco vyhrát nebo uběhnout maraton? Nebo jen zvítězit sami nad sebou.

Každý začátek je těžký. Zde je pro vás návod jak začít cvičit a už nikdy nepřestat.

Jak začít cvičit a už nikdy nepřestat

Snad každý z nás pocítí alespoň jednou za čas nutkání změnit svůj životní styl. Začít cvičit, jíst zdravěji, pravidelně běhat, prostě se sebou „něco“ udělat. Zázračné diety, pilulky, nebo dokonce chirurgické zákroky – vše je dostupné, ale my všichni moc dobře víme, že jediné, co doopravdy funguje, je trvalá změna.

Jak ale dosáhnout na trvalou změnu? Jak vybrat program, který funguje?

Zásadní změna životního stylu ovšem není nic snadného. Koupíme si permanentku do fitka, nový outfit na cvičení, nasadíme drsnou dietu a už vidíme jak letos na plavečáku všem spadne brada…

Jenže za 14 dní vzdycháme u mísy smažených křidýlek nad nevychozenou permanentkou do posilovny a máme pocit, že tohle nikdy nezvládneme. Správnou cestu známe, ale prostě se na ní nedokážeme dlouhodobě udržet. Znáte to?

300x300-vyzva21dni-zeny6b.png

Silnější vydrželi a pokračují, ale bohužel většina z nás se možná ve výše uvedených větách našla.

Bohužel s každým takovým nevydařeným pokusem klesá nejen naše sebevědomí, ale i chuť zkusit to znovu. Jak tedy začít a už nikdy nepřestat?

Cesta za změnou životního stylu a proměnou postavy není snadná, ale jde to. V následujícím videu vám fitness trenér Tomáš Jehlička poradí, jak rozjet vlak, který už nikdy nikdo nezastaví.

Tomáš Jehlička je fitness trenér, motivátor a tvůrce programu Výzva 21 dní, který se komplexním způsobem zabývá tréninkem, jídelníčkem a motivací. V rámci tohoto programu vám každý den na email dorazí video se cvičebním tréninkem, pokyny ohledně změn v jídelníčku, výživy a životního stylu.

Program již vyzkoušelo 111.376 klientů a mnozí z nich mluví o Výzvě jako věci, která jim změnila život.

Vyzkoušejte program Výzva 21 dní zdarma. Stačí se přihlásit >>zde << a už jen čekat na první email od vašeho nového osobního trenéra Tomáše.

Držím palce!

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter