Sledujte všechny zápasy Tipsport extraligy na TV Tipsport a získejte zdarma 150 Kč!

Tipsport extraliga je zpátky! 14 týmů, 52 kol, 364 zápasů v základní části a elektrizující bitvy v play off.

Máme odehráno 6. kol, v čele je Mladá Boleslav, druhá Sparta, třetí Liberec. Třinec je až osmý, obhájci titulu z Litvínova až desátý. Kdo to čekal?

Jak se plánovalo před sezonou

Prozatímní průběh nečekal asi nikdo. Tipéři v největší sázkařské komunitě před začátkem soutěže nejvíc věřili tomu, že se Třinec opět podívá do finále. Hned na druhém místě nejvíc sázeli na to, že Kometa s novým koučem Aloisem Hadamczikem letos dojde aspoň do semifinále. V analýze k novému ročníku si pak sázkař s přezdívkou harama vybral omlazený tým Zlína, který i bez dlouholetých opor předváděl v přípravě kvalitní výkony a měl by se podle něj, stejně jako v posledních sedmi sezónách, dostat do play off v kurzu 1.65:1.

Letos nás v extralize také čeká souboj dvou bývalých reprezentačních koučů – Růžičky a Hadamczika. První zápas týmů Chomutova a Komety je v desátém kole ( 11.10.2015 ). 

Jak to všechno dopadne? Jsme teprve na začátku, máme se tedy na co těšit!

Je pouze jediné místo a to je TV Tipsport, kde můžete v plném rozlišení a špičkové kvalitě sledovat všechny zápasy od toho prvního až po úplný vrchol finále!

Užijte si extraligové souboje na TV Tipsport, jediné televizi, která vám přináší všechny zápasy živě, ve vysoké kvalitě a plném rozlišení!

Založte si ZDE účet u Tipsportu k internetovému sázení a získejte vstupní bonus 50 000 Kč! Navíc dostanete zcela zdarma 150 Kč na své první sázky!

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter