Výzva 21 – Motivace a cesta pro změnu postavy a skvělé výsledky

21 dní, tři týdny, co vše se dá stihnout za tuto relativně krátkou dobu? Záleží na každém z nás, jak svůj čas vyplní. Za 21 dní se dá například nastartovat cesta za přeměnou postavy.

K tomu, aby byla přeměna postavy úspěšná potřebujete pevnou vůli, odhodlání, motivaci a správné vedení.

Motivaci, správné rady pro cvičení, životní styl a zdravé stravování vám dá Výzva21 – revoluční fitness program, pro ty co chtějí trvalou změnu a výsledky!

Možná to znáte:

  • chcete cvičit, ale máte málo času
  • chcete začít cvičit a sportovat, ale nevíte jak a kdy?
  • chci cvičit, ale nemám tréninkový plán!
  • chci cvičit doma, ale kde seženu osobního trenéra?
  • nevíte, jak se správně stravovat.
  • chcete změnit svou postavu!

Ve všem vám pomůže program Výzva21, který vytvořil fitness trenér a motivátor Tomáš Jehlička
450x300-10.png

Co je Výzva 21

Výzva 21 je revoluční fitness program, pro ty co chtějí trvalou změnu a výsledky! Fitness kouč Tomáš Jehlička vás v průběhu 21 dní seznámí a představí základní tréninkové plány a cviky.

Zhodnotíte a upravíte si svůj jídelníček. Dostanete pomocnou ruku a dostatek motivace pro Váš start za novou postavou a při změně vašeho životního stylu.

A po 21 dnech již uvidíte první výsledky!

Jak Výzva 21 funguje

Každý den dostanete 1 e-mail, kde naleznete tréninkové video nebo video pro změnu jídelníčku a návyků. Jednotlivé cviky jsou názorně předvedeny.

Hlavně nemusíte nic vymýšlet a trápit se s tím, jestli to děláte dobře! Stačí se řídit radami, které Ti bude Tomáš Jedlička postupně posílat a věřte, že výsledky se brzy dostaví! Navíc v pohodlí Vašeho domova! Nemusíte ztrácet čas návštěvou fitness, cvičíte doma nebo venku v přírodě.

Průběh Výzvy 21 dní:

Úvodní týden je zcela zdarma. Klient se dozví vše podstatné z teorie o přeměně postavy, poprvé si zatrénuje a dostane také potřebnou motivační injekci!

Po vstupu do placené části Výzvy (899,-Kč za 21 denní verzi nebo 1.299,-Kč za 3 měsíční verzi) klienti automaticky obdrží přihlašovací údaje a odkaz na členskou sekci, kde se vše odehrává.

Každý den ráno dostane 1 e-mail s odkazem na nově otevřený den ve členské sekci, kde najde nový úkol. Tímto způsobem, krok za krokem prochází celou Výzvou. Není tedy možné něco přeskočit a vynechat.

Podívejte se na výsledky některých z vás, kteří do fitness programu Výzva 21 zapojili:

vyzva21dni-reference-trio-pavel Libor přeměna proměna

A nemusí zůstat jen u Výzvy 21. Pro ty z vás, které cvičení nadchne a budete chtít pod Tomášovým vedením dále pokračovat, je tu Výzva pro pokročilé!

Kdo je Tomáš Jehlička

Tomáš Jehlička, je certifikovaný fitness trenér, motivátor, autor úspěšných online tréninkových programů pro přeměnu postavy Výzva 21 dní a Výzva pro pokročilé a zakladatel společnosti GORILLA Fitness, která vyrábí české doplňky pro sportovní výživu z prvotřídních ingrediencí dle vlastních originálních receptur.

Tomáš Vám slibuje:

Každý den Ti pošlu 1 e-mail s novým tréninkovým videem nebo budeme společně pracovat na postupné změně Tvého jídelníčku nebo Tvých zvyků.

Nikdy Tě nenechám na „holičkách“ a Ty  budeš vždy vědět, co máš dělat. Když vynecháš, druhý den nahradíš…jednoduché!

Zapojte se i vy do Výzvy21, nemáte co ztratit, můžete jen získat. Přihlášením do úvodní části je zdarma a k ničemu Vás nezavazuje. Již při dodržování rad a informací z prvních videí zdarma, poznáte změnu a dostanete velký přísun motivace.

Takový koncept přeměny postavy nikde jinde nenajdete! Tak co, jdete do toho?

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter