Program – Světový pohár v biatlonu 2016/17

Nový ročník světového poháru v biatlonu – BMW IBU World Cup Biathlon 2016 -2017 se rozběhne, již tradičně, ve švédském středisku Oestersund na přelomu listopadu a prosince.

Na závodníky čeká 9 zastávek, letos i v Novém Městě na Moravě, plus únorové Mistrovství světa v biatlonu 2017 v Hochfilzenu.

Celkové vítězství ve Světovém poháru v biatlonu obhajují Francouz Martin Fourcade a naše biatlonistka Gabriela Koukalová ( dříve Soukalová ).Program Světového poháru v biatlonu 2016/17

Osmý díl biatlonového Světového poháru, jehož organizace se v prosinci po dopingovém skandálu vzdala ruská Ťumeň, uspořádá ve stejném termínu 9. až 12. března finské Kontiolahti. Oznámila to Mezinárodní biatlonová unie (IBU). – aktualizace 8.1.2017

Lístky na závody světového poháru v Novém Městě na Moravě si můžete objednat zde: Ticketstreem ( v den sepsání článku byly ještě k dispozici ). Světový pohár v Biatlonu 2016 v Novém Městě na Moravě, proběhne ve Vysočina aréně ve dnech 15.-18.12.2016. Na programu budou páteční sprinty mužu i žen, sobotní stíhací závod mužů a žen a v neděli bude na programu závod s hromadným startem.

Mistrovství světa v biatlonu 2017 se termínově vklíní mezi zastávku biatlonového kolotoče v italské Anterselvě a podnikem v jihokorejském středisku PyeongChang, kde se budou testovat tratě pro Zimní olympijské hry 2018.

Mistrovství světa v Biatlonu 2017

 


Mohlo by vás také zajímat:

Kompletní výsledky Světového poháru 2015/16 

Pravidla jednotlivých závodů v biatlonu

Biatlonový terč

Bodování světového poháru

Prize money ve světovém poháru v biatlonu

 

 

 

 

Líbil se vám tento článek? Díky za sdílení.Share on Facebook
Facebook
Email this to someone
email
Tweet about this on Twitter
Twitter